Pitanje za DR(promene na penisu)

Sa deckom sam tri godine u vezi,nisamo bili 2 meseca zajedno i kada smo spavali on mi je rekao da ima neke promene na penisu tj.da mu se menja kozica,a on kaze da mu se to desava svake godine.Da li je u pitanju neko oboljenje ili je to stvarno istina?Ako bih mogli da mi kazete da li se prenosi polnim putem,jer onda sam i ja mozda zarazena?Unapred hvala

I sta bi sad mi tebi mogli da pomognemo znajuci da tvoj decko ima "neke promene na penisu"?:shock:

Razumem strah, ali za to postoje lekari - ginekolog za tebe, urolog za tvog decka. A pre svega toga - kondom, da se ne biste zarazili i kasnije upadali u ovakve panike.
 
ovako jedno pre 2 dana mi se pojavila nekakva kao bubuljica ili tako nesto crveno i nabubrelo na stubu (izmednju vicgla i klikera) :whistling: ne boli, ali ako pipkam, malo svrbi... sta je to, sta da radim? malo mi je frka, nikada do sada nisam imao nikakvih ''nepravlinosti'' sa penisom, a higijena mi je na visokom nivou, odnose nisam imao skoro 2 meseca, ali sam malkice ucestalio bio po teniskim, kosarkaskim terenima, pio neku vodu za koju sam kasnije cuo da kao nije ispravna, pa sam se vise puta onako prljavim rukama nameestao u boxericama ako me razumete... help!!! :dontunderstand:
 
Treba mi pomoc...tacnije hitan savet.Na glavi penisa su mi se pojavile bele tackice kao sto je nego vec naveo gore...e sad...problem je to sto sam isao u gradski zavod za kozne i venericne bolesti,i tu su mi rekli da je to sasvim normalna reakcija penisa...tacnije da zbog velike zelje za seksom izlaze TE bele tackice....Time mi je bilo reseno pitanje infekcije,ali novi problem je to sto izgleda stvarno neprijatno,i plasim se da bi me devojka odbila zbog toga :(((
MOLIM za HITAN savet!..unapred hvala!
 
Treba mi pomoc...tacnije hitan savet.Na glavi penisa su mi se pojavile bele tackice kao sto je nego vec naveo gore...e sad...problem je to sto sam isao u gradski zavod za kozne i venericne bolesti,i tu su mi rekli da je to sasvim normalna reakcija penisa...tacnije da zbog velike zelje za seksom izlaze TE bele tackice....Time mi je bilo reseno pitanje infekcije,ali novi problem je to sto izgleda stvarno neprijatno,i plasim se da bi me devojka odbila zbog toga :(((
MOLIM za HITAN savet!..unapred hvala!

Zverko proslo je vise od godinu dana,jel su prosle bele fleke?
 
Одласком код дерматолога решићете сумњу на бактерије и гљивице.
Ако није ни једно ни друго, а искључе вам и ХИВ (данас је тај тест обавезан код промена на полним органима сумњиве природе, дакле, не значи аутоматски да се сумња да имате ХИВ), онда се промене приписују аутоимунитету и лече кортикостероидима.

Значи, правац код дерматолога. ;)
 

Back
Top