Pitanje za devojke

Da li ste poljubili drugu devojku???

  • Jesam jedanput

  • Jesam dvaput

  • Jesam vise od dva puta

  • Nisam i necu

  • Nisam ali bih volela da probam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Xa,xa...ja u školi imam likušu koja se ponaša kao muško i stvarno tako izgleda...imala je jednog dečka u sedmom razredu,a posle toga je bila samo sa devojkama...kao drugarica je super,ali to što radi baš i ne izgleda normalno!!!
 
Ја уопште нисам нервозан, чак сам добро расположен...

-Сања90милионито
Па и јесам фаца јер погледај од када сам ја на форуму а од када си ти. Из искуства ти кажем да са таквим понашањем нећеш дуго опстати на форуму...
 
ja se jesam ljubila sa devojkom,vise puta,ali to nema veze sa lezbejstvom.Skoro me smarao neki decko i nije hteo da me se okane.Kao,hoces da kazes da sam gori frajer od mog druga(a mog bivseg)itd..,poljubila sam ortakinju i objasnila mu mrtva ozbiljna da sam posle njegovog ortaka shvatila da mi slicno iskustvo ne treba u zivotu i presla na devojke!Kakav mu je samo izra bio na licu!Naravno,pozvao je svog druga koji se stvorio u discoteci,ja sam mu sve potvrdila ponovo poljubivsi ortakinju.I jos jednom mi se slicno desilo kad se moja(ista)ortakinja isprepadala da joj je decko *****.To je bilo par iskustva,medjutim,kakvi su da su momci.Ja ipak padam na trubusnjake,a ne na grudnjake!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top