Pitanje za devojke

Da li ste poljubili drugu devojku???

  • Jesam jedanput

  • Jesam dvaput

  • Jesam vise od dva puta

  • Nisam i necu

  • Nisam ali bih volela da probam


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa ako neko to voli,ja ne vidim nista lose u tome...ja nisam i necu nikad,jer kako kaze Ana ,pored toliko muskaraca na svetu,ja da ljubim devojku...???

Eeeeee...ja ti predlažem da dok budeš čekala Ivana(ako se tako zove) savataš neku ribu iza ćoška i zalepiš joj žvaku...a onda nam prepričavaš novo iskustvo!!:lol: Šalim se...
 
Hvala ;) e napokon da me neko razume,svi mi kazu da sam glupaca sto ga cekam,ali jednom ce vredeti :) .

Ma ko ti je rekao da si glupača...ako ćemo iskreno,meni je jedan dečko rekao da nekad kasnije,ako budem htela i ako budem slobodna,možemo biti zajedno...i evo,ja čekam,baš kao ti. Mnogi su mi rekli da me zeza i da ga zaboravim...da sam glupa...ALI JA ĆU DA ČEKAM,ČEKAM I DA ČEKAM...Nismo mi glupe,mi smo samo ludo zaljubljene!!:lol::-D
 
Mmmmm...hm...joj,ja bi sad poljubila neku curu,ali mi nijedna nije blizu...smrc,smrc...aj nek neko dođe do mene...please...devojke su nežnije od muškaraca,pa je zato lepše ljubiti se sa njima...a ni momci nisu loši,ali slađe je sa devojkom...mmmmm...to je tako zanimljivo!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top