Pitanja ili nedoumice vezane za astrologiju

Elle_77:
Što se mene tiče rivalitet ne postoji. Osim toga, za mene može postojati samo neslaganje u stavovima, a ne sa osobom. Ja ovde nisam da bih nekog simpatisala ili ne, samo mogu da se složim s nekim ili ne složim, i to na nivou pojedinačne izjave/stava tako da je tvoj i utisak još nekih osoba o meni, čini mi se, pomalo pogrešan. :lol:

Kao i tvoj po pitanju "mog horoskopa" - ne, nemam Sunce u I polju i uopšte ne znam otkud ti ta ideja ... ?!

Možeš se vaditi na aspekte (ja to nemam običaj) ali ja samo izlažem svoje mišljenje :wink:
Све ок, негде сам прочитао да си дупли Стрелац, па сам утриповао да ти је Сунце у 1. пољу. Значи, ипак је у 12-ом, ко би рекао? :)
 
Elle_77:
Nisi mogao pročitati da sam dupli Strelac - ako nisam.
Ti zaista imaš neku svoju paralelnu stvarnost :lol:
Ако неко погреши, не значи одмах да има паралелну стварност :rolleyes: Ипак си "само" Стрелац, а да си дупли сам начуо од једне особе, тако да грешка и није до мене :wink:
 
A ako neko izjavi nešto tipa
Elle_77:
Ti zaista imaš neku svoju paralelnu stvarnost :lol:
ne znači odmah da je neophodno kolutanje okicama jer možda taj neko, recimo, nije mislio ništa loše i samo je hteo da se našali :lol: (da ne veruješ šta pričam !!!)

Astral-Blade:
Ипак си "само" Стрелац, а да си дупли сам начуо од једне особе, тако грешка и није до мене :wink:
Eh, da, te kuloarske priče ... ne znaš da li je gore da izmišljaju ili da uopšte ne pričaju o tebi :lol:
Ta famozna osoba koja me "poznaje" te je zeznula - mada mislim da ste me verovatno pomešali s nekim. :wink:
 
Moram da postavim jedno uzasno glupavo pitanje...Naime,od pre par godina luda sam za astrologijom...svi mene me pitaju ako im treba neki savet i to...Ali mislim da imam uzasan problem sama sa sobom...Normalno,znam kako se rachuna podznak,ali sebi nikako ne uspevam da ga odredim...U vecini sluchajeva ispada da sam rak,ali mi je to totalno nelogicno,jer se ne poklapa sa mojom lichnoshcu...Na jednom mestu sam blizanac i chini mi se da je to tachnije...please,please.please mi izrachunajte podznak da vishe ne budem u toj dilemi...samo to... Rodjena sam 8. marta 1990. u Nishu, u 11h i 45min...
 
marjaki:
Moram da postavim jedno uzasno glupavo pitanje...Naime,od pre par godina luda sam za astrologijom...svi mene me pitaju ako im treba neki savet i to...Ali mislim da imam uzasan problem sama sa sobom...Normalno,znam kako se rachuna podznak,ali sebi nikako ne uspevam da ga odredim...U vecini sluchajeva ispada da sam rak,ali mi je to totalno nelogicno,jer se ne poklapa sa mojom lichnoshcu...Na jednom mestu sam blizanac i chini mi se da je to tachnije...please,please.please mi izrachunajte podznak da vishe ne budem u toj dilemi...samo to... Rodjena sam 8. marta 1990. u Nishu, u 11h i 45min...
У подзнаку си Рак и то на 11° Мислим да до твог рођендана још није почело летње рачунање времена, тако да сам узео CET(-1) временску зону.

@Elle_77, шта да ти кажем, имаш чудан смисао за хумор :D
 
Nažalost, astrologija nije (kao ni život) fontana želja pa da svako dobije ono što mu se ćefi ... Ne znam šta bih ti rekla drugo. Asc ti je u Raku a ti šta ćeš pričati - od volje ti.

Da li ćeš se slagati s tom Vodolijom zavisi od jako mnogo faktora - od cele tvoje i njegove natalne karte.
 
Crna ovca:
šta znači venera u ovnu u semoj kući?on je riba-vaga,sa mesecom u vagi?kakav je to muškarac i kako ga osvojiti?
На основу онога што си рекла за Венеру, требао би да воли жене са кратком фризуром, које се баве спортом или носе неку врсту униформе, мршаве или чак помало мишићаве, али свакако лепих црта лица. Не би се бунио ни да жена смува њега :)

Месец у Ваги са друге стране говори о самом карактеру жена које га привлаче, па би дотична требала бити умиљата, лепих манира, дружељубива, која воли окупљања, забаве, прославе, затим воли жене политичарке, правнице и сл.

Све ово додатно допуњују и проширују аспекти које праве Венера и Месец у његовом наталу.
 
Elle_77:
http://www.astrologyinserbia.com/s/nikola/kakoulovitimomka.htm

Ne treba biti vidovit, ni u mom ni u tvom slučaju.
Dovljno je biti načitan i/ili informisan.

Nemam komentar, stvarno.
Значи требао сам да измишљам топлу воду или неку нову астрологију. Па и један Горан Милекић је учио од других, зар ја не смем? Иначе, прочитај пажљивије па ћеш видети да сам убацио и неке "своје" предлоге.

П.С. Ако ти имаш нешто да додаш, само изволи.
 
Astral-Blade:
Значи требао сам да измишљам топлу воду или неку нову астрологију.

Dovoljno bi bilo da si se pozvao na neke izvore - te iz kojih si prepisivao tj copy/paste-ovao, ili prosto ostavio link. Ovako to nije samo u domenu astrologije već i (autorskih) prava - to što se ona kod nas krše na svakom koraku nije razlog da zanemarimo da ona postoje.

Ja sam svoje mišljenje o ovim i ovakvim tumačenjima rekla u više navrata, pa nemam šta više da dodam. I jako dobro znam šta, i zašto govorim.
 
Ако још некога интересују описи Венере и Месеца у мушком наталу, које као што знамо говоре о типу жена које га привлаче и које ће бити део његовог живота, можете више прочитати на овој страници: http://www.astro-house.com/tekstovi.php
 
To što si pomerio dva zareza ne čini taj tekst više autentičnim.

Ne zameri - ja protiv tebe lično nemam ništa, čak štaviše. Ali ako se toliko pozivaš na neke stvari i toliko mašeš ovim ili onim, znaj da već samim tim ljudima daješ za pravo da od tebe očekuju više... pa i da te više kude.

Ja samo smatram da je bruka za svakog ko je u ovoj (ili bilo kojoj, uostalom) oblasti "pozajmljuje" tuđe reči, opise ili cele tekstove i "uvaljuje" kao svoje - ti se možeš vaditi na jezičke finese ali i ćorav bi primetio šta je ovo. Ja sam već po stilu znala od koga si i šta "citirao" - bar da jeste bio citat - "a" ne bih rekla.

Potcenjuješ ljude tim svojim gestom, prvenstveno one koji to čitaju.

P.S. ponoviću - postove čitam vrlo pažljivo, tvoje naročito. Da sam toliko površna kao što navodiš, ne bih ni primetila ovo što jesam.
 
Elle_77:
Dovoljno bi bilo da si se pozvao na neke izvore - te iz kojih si prepisivao tj copy/paste-ovao, ili prosto ostavio link. Ovako to nije samo u domenu astrologije već i (autorskih) prava - to što se ona kod nas krše na svakom koraku nije razlog da zanemarimo da ona postoje.
Copy/pastovao? Па ти имаш проблема и са видом, тако да ту причу о ауторским правима можеш да заборавиш.
Elle_77:
Ja sam svoje mišljenje o ovim i ovakvim tumačenjima rekla u više navrata, pa nemam šta više da dodam. I jako dobro znam šta, i zašto govorim.
Па ако немаш, што се трпаш у сваку тему и то често са неким врло чудним мотивима?
 

Back
Top