Pitanja ili nedoumice vezane za astrologiju

Meni je Merkur u 7 kuci u Devici.Mene vise interesuje ovoliko retrogradnih planeta.Venera je jos 2 dana retrigradna.Inace sam Lavica sa podznakom u Ribama i Mecesom u Biku u 2 kuci
Pa to je izuzetna karta.
Bar su tako govorili stari tumači.Jer ako neko ima u natalu jednu planetu u sjedištu smatra se da je rođen za sreću prosječnog nivoa.Onaj s dvije planete u sjedištu je rođen za odličnu sreću u životu.A oni sa tri planete u sjedištu su rođeni sa izuzetnom sudbinom.
 
Pitaj dedu (Saturn) šta je nekada uradio, koga je tuko ili možda i nešto gore uradio (Mars). Kakav ti je deda (Saturn) bio prema ženama i u porodici (Mesec). Treba pogledati ceo natal.
Ovo je pravo rečeno.
Saturn 0/90/180° Venera je najbolji pokazatelj grehova predaka prema svojim ili tuđim ženama.
Znam kako da razlikujem jedne od drugih grehova ali da to ostavimo za drugi put.
 
Pitam se...da li je promena kod osobe posledica rada na sebi ili posledica aspekata u horoskopu, tranzita isl. Pitam jer imam utisak da u poslednjih godinu dana dosta radim na nekim stvarima, a opet pre par godina neki astrolozi su mi gledali kartu i predvideli promene. Da li sam samo marioneta sudbine? :D
Promena je posledica rada na sebi koja je zapisana u natalu. Trebalo je da aktiviraš mogućnost koja je zapisana u natalu. Da si nešto deseto počela da radiš, šta nije zapisano, imala bi samo muku i ne bi se ostvarilo.
Za to i služe astrolozi, da dobro pročitaju natal i kažu koje su ti mogućnosti, na šta da ne gubiš energiju.
 
Promena je posledica rada na sebi koja je zapisana u natalu. Trebalo je da aktiviraš mogućnost koja je zapisana u natalu. Da si nešto deseto počela da radiš, šta nije zapisano, imala bi samo muku i ne bi se ostvarilo.
Za to i služe astrolozi, da dobro pročitaju natal i kažu koje su ti mogućnosti, na šta da ne gubiš energiju.
Tjah, znači nisam slobodnom voljom odlučio da radim na sebi nego mi se neko polje aktiviralo ili šta već. Tako sam i pretpostavljao.
 
Šta se gleda u natalnoj karti da bi se odredio najbolji momenat za podnošenje tužbe? tj. Da li jje to neki određeni aspekt? Verovatno može da se vidi kad je najpovoljniji period za tako nešto, da bi ishod bio dobar..
Pitanje je za ozbiljnog astrologa koji bi uzeo u uvid dosta faktora vezanih za tvoju kartu.Onako povrsno sedmo polje, vladara sedmog polja i tranzite. Al to mozes preko tarota da vidis bolje i brze. ;)
 
Pitanje je za ozbiljnog astrologa koji bi uzeo u uvid dosta faktora vezanih za tvoju kartu.Onako povrsno sedmo polje, vladara sedmog polja i tranzite. Al to mozes preko tarota da vidis bolje i brze. ;)
Охо, кога то моје очи виде :D
Астроложе, јеси добар? Или си то прешао на тарот..
 

Back
Top