Pitanja i odgovori

Jedan od problema je sto majstori imaju uglavnom neke dijagnostike tipa Delphy koje ne mogu da ocitaju sve kao originalne fabricke dijagnostike.
Ja sam jednom za jedan Picaso morao da idem posle trojice majstora sa dijagnostikama u ovlasceni Citroen servis i tamo su mi resili problem lako a radilo se o tome da elektricna rucna kocnica nije htela da otpusti kad se krece a ni na taster.Posle update-a racunara sve je normalno radilo a ova trojica su pokusavala sve i svasta i nisu uspeli.
 
To je problem odrzavanja samo se vrtim u krug sa istim majstorima,odem dalje od grada slicna je prica a ne mogu ni daleko da ga ostavim sto isto ne zelim jer nije resenje,sve su to sitnice kojima nema pravi majstor da se posveti
 
Bila je jedna od plin dizni problem koja je oko 2000din, a mene su 4 majstora nagadjaca samo sad kostala 300€,prvo svecice,pa bobine,pa isparivac i na kraju dizne promenim i proradi,ovakav nije bio za 5 godina koliko ga imam,drugi auto,leti,nema da stucne,ne gasi se radi bolje nego na benzinu,majstori su se 4-5 sati posvetili i stavili swag dizne i isparivac ,dizne cak ciste i garantuju da idu 50-100 000 bez diranja,kad su videli da nije do isparivaca kazu da vratimo stari,ma reko necu da se cigancim za 65€ da ih drkam,kako sta urade sednemo u auto voznja dok ne rese, dizne isto 65€ eto koliko su na tim delovima zaradili nista za ruke nisu uzeli,jbm ti beograd smrdljivi nece me videti vise
 
Poslednja izmena:
Bila je jedna od plin dizni problem koja je oko 2000din, a mene su 4 majstora nagadjaca samo sad kostala 300€,prvo svecice,pa bobine,pa isparivac i na kraju dizne promenim i proradi,ovakav nije bio za 5 godina koliko ga imam,drugi auto,leti,nema da stucne,ne gasi se radi bolje nego na benzinu,majstori su se 4-5 sati posvetili i stavili swag dizne i isparivac ,dizne cak ciste i garantuju da idu 50-100 000 bez diranja,kad su videli da nije do iaparivaca kazu da vratimo stari,ma reko necu da se ciganim za 65€ da ih drkam,kako sta urade sednemo u auto voznja dok ne rese, dizne isto 65€ eto koliko su na tim delovima zaradili nista za ruke nisu uzeli,jbm ti beograd smrdljivi nece me videti vise
Tačno tako.
Tzv.majstori su pošast.
 
Radim prenos vlasništva i registraciju.
Sad sam izračunala da je porez nešto preko 9000, a registracija bez tehničkog sa novom saobraćajnom i tablicama oko 30000. U dve agencije rekoše da je registracija oko 35. Jel moguće da zaračunavaju toliku proviziju ili ja nešto nisam izračunala ?
 
To se uplaćuje opštini odakle je auto. To plaća prodavac ako se niste drugačije dogovorili.
U praksi gotovo uvek plaća kupac. Našla sam link, to je rešeno, još da rešimo registraciju i vraćanje tablica...to se sad ne šalje u opštinu odakle su kola, nego se vraća u sup gde se registruje. I važi mi premijski stepen od prošlog auta koji sam prodala, za osiguranje.
 

Back
Top