Pitanja i odgovori

georgejune

Srebrna tastatura
Poruka
212.136
Ne mogu da nadjem temu gde se postavljaju razna pitanja, kako zasto zato i odgovarali da se ne otvara za svaku sitnicu i savet
Imam problem def sa dioptrijom u nocnoj voznji ali i ne znam cime je najbolje obrisati soferku sa unutrasnje strane, a inace ovako su mi razlivene svetlosti
 
Imam i ja problem sa dioptrijom , u stvari kad stavim naocare sofer-sajbna postaje nekako mutnija
pa se svetla jos vise razlivaju po njoj. Nisam probao prave polarizovane naocare sa dioptrijom ,
moguce je da pomazu , to sam nege gledao. Prave se poznaju da mozes ili kroz levo ili desno
oko gledati kroz reflektujuci izlog prodavnice i prozora .
 
Ne mogu da nadjem temu gde se postavljaju razna pitanja, kako zasto zato i odgovarali da se ne otvara za svaku sitnicu i savet
Imam problem def sa dioptrijom u nocnoj voznji ali i ne znam cime je najbolje obrisati soferku sa unutrasnje strane, a inace ovako su mi razlivene svetlosti
Isti sam ti. Kakva ti je soferka sa spoljne strane, je li izgrebana brisacima? Ako jeste nazalost nema pomoci...
 
Imna likova koji sam voze i voze a za auto ih bas briga pa tako sam prodao jedan Punto drugaru pre nekih 3 meseca i em ga ja nisam oprao jer sam mu ga prodao jos u carini em ga on za svo ovo vreme nijednom nije oprao.Sednem u auto pre dve nedelje i vidim da mi je nejasna slika dok gledam kroz soferku i manem rukom a ono prljavo samo tako i ja dlanom obrisem ispred njega soferku a on sam konstatuje koliko sad bolje vidi dok vozi.
Toliko o pojedinim vozacima.
I da,jos uvek ga nije oprao a to mu je bukvalno 3 minuta da ode u perionicu na zeton.
 
Ovo ti treba i ne brini:

P91211-100539.jpg
 
@georgejune
Eto ja u martu produzavam regu Puntu u kog sam za nepune dve godine ulozio 0 slovima NULA dinara. Ni servis,ni trap ni bilo sta imam da ulozim jer sam ga dobio sa uradjenim servisom tako da Dule nista ne izvaljuje nego kaze kad je dobar,dobar je a to sto si ti uzeo neki koji je manje dobar to je do tebe.
 

Back
Top