Pismo Deda-Mrazu.

Dragi Deda Mraze,
srecna ti Nowa Godina,jer mislim da i tebi neko treba da chestita,da ne budesh ti jedina budala koja stalno wiche:Srecna Nowa Godina!
Poshto mi nisi nishta doneo proshle nowe,a ja lepo okitila jelku i spremila ti kolachice,sad nema kolachica,radicesh za dzabe,jer ti je to jedini posao!Nemoj da te nema,jer ako mi ne dodjesh i owe nowe.......nayebo si!
Ja bix wolela da mi donesesh nowi mob,onaj najskuplji i najnowiji Sony Ericsson,neku sexy haljinicu koji cu da obuchem za dochek,i neshto za trajne lokne(da nabawish kako znash i umesh),a mogao bi i neki toki-woki da ja kontaktiram sa tobom kad god mi neshto zatreba da te zwrcnem ;-)
Ajde nemoj da bidnesh gadic i donesi ti meni to swe,pa se mozhda i smilujem da ti iznesem kolachice!A mogao bi i da me obradujesh,pa da skinesh crweno odelo,bradu i brkowe,pa da widim neshto sexy da mi ochi progledaju,bila bi to nezaborawna noc ;-)
CAO<NEMOJ DA ME ZABORAWISH
 
Deda mraze, za ovo cu da ti se osvetim sledece godine, j*bacu ti maku majcinu, jel sam bio dobar, bio sam, i lepo narucim od tebe lepu djevojku a ti mi uvalis k*rcinu, em sam bio razyeban zbog bivse, em se nisam ni napio kako valja em mi je umrla baba. Pa kad te dovatim, ima i tebe i one tvoje usrance irvase da nagnam, pamtices me do kraja zivota p/dercino matora ti si mi kriv za sve
 
Srculence:
Dragi Deda Mraze,
srecna ti Nowa Godina,jer mislim da i tebi neko treba da chestita,da ne budesh ti jedina budala koja stalno wiche:Srecna Nowa Godina!
Poshto mi nisi nishta doneo proshle nowe,a ja lepo okitila jelku i spremila ti kolachice,sad nema kolachica,radicesh za dzabe,jer ti je to jedini posao!Nemoj da te nema,jer ako mi ne dodjesh i owe nowe.......nayebo si!
Ja bix wolela da mi donesesh nowi mob,onaj najskuplji i najnowiji Sony Ericsson,neku sexy haljinicu koji cu da obuchem za dochek,i neshto za trajne lokne(da nabawish kako znash i umesh),a mogao bi i neki toki-woki da ja kontaktiram sa tobom kad god mi neshto zatreba da te zwrcnem ;-)
Ajde nemoj da bidnesh gadic i donesi ti meni to swe,pa se mozhda i smilujem da ti iznesem kolachice!A mogao bi i da me obradujesh,pa da skinesh crweno odelo,bradu i brkowe,pa da widim neshto sexy da mi ochi progledaju,bila bi to nezaborawna noc ;-)
CAO<NEMOJ DA ME ZABORAWISH
simpa.
 
:hahaha:
Ja bih mu napisala nesto ovako
Dabogda ti se ukocilo dupe(i nesto drugo :mrgreen:)
i pukle glasne zice da ne vices o-xo-xo
Pozeljela bih da crknu svi koji onako zeljno ocekuju Novu u svojim zlatnim 12-sticama i koji kite jelku 2 mjeseca unaprijed i koji samo pricaju sta ce tada da obuku.
Napisala bih mu jops ponesto ali sam neskoncentrisana i ovo sam gore lose formulisala..:mrgreen:
 

Back
Top