Pismeni zadaci i sastavi

Sta mislite o sastavima iz srpskog?

  • Muka mi je kad mi daju da pisem sastav.

  • Mrzim da pisem sastave.

  • Ne pada mi toliko tesko da ih pisem.

  • Rado pisem sastave za domaci.

  • Obozavam da pisem sastave.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
HEeeeeeeeeej .....................

De jel moze neko da mi napise PISMENI SASTAV na temu "UBI ME PREJAKA REC" ????????????????????????????????????????????????????

...................................................................
 
Poslednja izmena:
Dobar dan ,izvinite na smetnji ja obozavam da pisem sastave i to je nesto sto me ispunjava ali sam sada blokirala u potpunosti :( Nova sam na krstarici i ja cu pisati sastave ovde ako nekom bude zatrebalo.E da 8 sam razred i sada nam je razredna dala temu Sa Visnjicem kroz ustanicku Srbiju.Treba mi sto pre tj.do sutra .UNAPRED HVALA :D
 
Dobar dan ,izvinite na smetnji ja obozavam da pisem sastave i to je nesto sto me ispunjava ali sam sada blokirala u potpunosti :( Nova sam na krstarici i ja cu pisati sastave ovde ako nekom bude zatrebalo.E da 8 sam razred i sada nam je razredna dala temu Sa Visnjicem kroz ustanicku Srbiju.Treba mi sto pre tj.do sutra .UNAPRED HVALA :D
Piši sama,nije niko lud, umesto sto ces da budeš na ''fejsu'' bolje čitaj knjige, pa možda i ''odblokiraš''
 
Treba mi hitno sastav na temu "Gledam u reku" ...ako neko moze da mi pomogne!!! :worth:
Sastav treba da ima smisao o zivotu,npr."Gledam u reku i ona protice kao i moj zivot",nesto u tom smislu ...da bude umetnicki
Ako neko ume da pise sastave nek mi pomogne...hvala unapred :hvala:
 
Kome je dosadno, moze da mi pomogne...

...Domaci iz srpskog: treba da napisem sastav na temu "Pojedinac i vlast u Antigoni" (ko je citao Antigonu shvatice...ja sam je procitao nekoliko puta ali i dalje nemam ideju kako da zavrsim ovo!) :rtfm:

Profesorica nam nista nije objasnila,samo je rekla da zavrsimo ovaj rad...nisam lenj, ali da znam da zavrsim ovo, zavrsio bih... :dash:

Molim vas, pomozite mi da popravim keca :sad2:
 
Kome je dosadno, moze da mi pomogne...

...Domaci iz srpskog: treba da napisem sastav na temu "Pojedinac i vlast u Antigoni" (ko je citao Antigonu shvatice...ja sam je procitao nekoliko puta ali i dalje nemam ideju kako da zavrsim ovo!) :rtfm:

Profesorica nam nista nije objasnila,samo je rekla da zavrsimo ovaj rad...nisam lenj, ali da znam da zavrsim ovo, zavrsio bih... :dash:

Molim vas, pomozite mi da popravim keca :sad2:
Zanimljivo...
 
Hahhahahaha znaci neko ce umesto tebe da cita lektire i da vam sastavlja sastave.
Meni se jednom isto desilo da mi treba pomoc, ali nikad nisam trazila na forumima,uvek sam pretrazivala internet i kucala analiza za to i to.
A sad da mi neko pise sastave to mi malo zvuci jadno.. :think:
 

Back
Top