Perfektno žensko telo

Hoću da čujem naprimer @Duki Lu šta je za nju perfektno telo. Ili @eveline ili @Jugoslav Čvarak
Ne postoji perfektno, tj. samo jedan oblik, ili bolje ovako- postoji mnogo perfektnih tela
Ali i taj izraz "perfektno" je totalno bezveze kad postoji toliko lepih oblika, lepih koža, različitih ukusa u vezi sa izgledom itd
(Na primer, kad vidim nabildovano muško telo, odma mi padne rac, a neko će već baš to da ceni)
 
Да наставим.
Неколицина која је безазлено постављала фотографије тела која им се допадају хмм да не залазим у садржај фотографија, колико су блиске реалности уопште, а посебно њихове, је агресивно потопила пррдходну нормалну дискусију у којој су учествовали и мушкарци.
Од тог налета слика мушкарци су се повукли са теме, остала је ,,екипа" и пар жена које су остале да одговоре на вређање а вређане су јер су се усудиле да напишу коју управо о садржају фотографија ( фотошопирана, АИ интегрисане слике итд.).

ДАкле, дозволили сте, тачније послали поруку овом темом да мушкарци који поштују жене нису пожељни на љису, да жене нису пожељне на љису.

А ово је једна од безброј оваквих ситуациа.
Da nastavimo Natalija
 
Ne postoji perfektno, tj. samo jedan oblik, ili bolje ovako- postoji mnogo perfektnih tela
Ali i taj izraz "perfektno" je totalno bezveze kad postoji toliko lepih oblika, lepih koža, različitih ukusa u vezi sa izgledom itd
(Na primer, kad vidim nabildovano muško telo, odma mi padne rac, a neko će već baš to da ceni)
Ja volim na muškom umerene mišiće. Recimo kao što ih imaju karatisti. Možda sam se i zato udala. :lol:
 
Ja volim na muškom umerene mišiće. Recimo kao što ih imaju karatisti. Možda sam se i zato udala. :lol:
Naravno, otromboljeno, predebelo telo ne možemo smatrati lepim, ni muško, ni žensko
Prirodni mišići, ili nastali od bavljenja sportom su super, ali mislila sam na ono ciljano pravljenje mišića po teretanama
Meni to isto kao da se šminka ili fenira pred izlazak (protiv čega nemam ništa protiv, ali mi je suprotno od seksi)
Ovo poslednje mislim na muškarce, a tema je žensko telo, izvinjavam se, ponelo me :p
 
Naravno, otromboljeno, predebelo telo ne možemo smatrati lepim, ni muško, ni žensko
Prirodni mišići, ili nastali od bavljenja sportom su super, ali mislila sam na ono ciljano pravljenje mišića po teretanama
Meni to isto kao da se šminka ili fenira pred izlazak (protiv čega nemam ništa protiv, ali mi je suprotno od seksi)
Ovo poslednje mislim na muškarce, a tema je žensko telo, izvinjavam se, ponelo me :p
Da baš to. Sjajno si formulisala , nisam fan bildovanja to sam i napisala već.
Realno, kada je visina odgovarajuća i neki sportić bio u opticaju i to rekreativno - to je to. Ni više ni manje.
Jedino baš šta ne volim je višak na stomaku. Izražen.
 
Vredi sve.
Ne mislim na inteligenciju, već na kompletan utisak.. Po polovima moj utisak je ovakav. Muškarcima je personality važniji od savršenstva u izgledu, pri čemu u to spada i da li se žena pali na sex, da li je easy going, da li je smaračica ili opuštena, da li je pristojna, kakav osmeh ima, etc. A žene su sklone da posmatraju žensko telo i analiziraju ga do besvesti, pre svega svoje. Nalaze mane i sl. To je skroz gubitak vremena. Ali i one muškarce gledaju kroz celokupnu pojavu, i telo i sve. Tu smo skroz slični.

Elem, ceo utisak o nekoj osobi...
Couldn`t agree more
 

Back
Top