Perem,peglam,sarme savijam....

Malo ženskih tema:mrgreen:....Stvarno...između dva abera,dva šopinga,dva šminkanja...radite li Vi nešto....Još ste ceo dan na " Krsti"...mislim.....zbunjen sam...:dontunderstand:

moja baba je imala genijalnu izjavu za zenu koja oce sve da radi (sto vise poslica u istom danu po mogucstu u isto vreme...ehehhe)..ide ovako...
.......i prala bi, i srala bi, i dala svekru da jede.....:rotf:
 
Dakle opet sam zadao direktan udarac AFŽ Krstarice....HoHOHo :super:.....U sujetu...:ok:....idemo dalje....želim da probudim vaše instikte,prirodne...majke žene,snajke....ja sam optimista...znam da Vas društvena zajednica pogrešno usmerava,i verujem da to može da se ispravi...dakle više boravka na temama ženski kutak,kulinarstvo,dom i porodica i Lj i S će izgubiti dominaciju....možda se čak otvori ponovo podforum Religija!!!;).....Šta mislite o mojim razmišljanjima?:eek::think:
 
.......a meni kolači?

Izvoli :D:

svarcvald-torta.jpg
 
Ја и нисам рекла да си женомрзац..:roll: то си ти сам нашао адекватан назив...:D

е.. а шта ти мутанти крију иза лепог женског лика?

ај ти куцкај.. а ја мало бришем прашину, мало виркам на форум..
тек да не буде да само висим овде...:lol:
 
Е.. ипак не мораш да се мучиш.. ево ја сада, пошто нисам довољно самокритична, питала драгог са каквим женским мутантом он живи..
и рекао ти је...:rumenko: овај...:rumenko:
Ја то не могу да напишем.

Ал знаш ти шта је. :lol:
/ако се сећаш вица о билдеру и папагају/ :rotf:
 
Е.. ипак не мораш да се мучиш.. ево ја сада, пошто нисам довољно самокритична, питала драгог са каквим женским мутантом он живи..
и рекао ти је...:rumenko: овај...:rumenko:
Ја то не могу да напишем.

Ал знаш ти шта је. :lol:
/ако се сећаш вица о билдеру и папагају/ :rotf:

Ne znam vic o bilderu i papagaju....:(
 

Back
Top