Perem,peglam,sarme savijam....

Rekao si Marko jesi jesiiii :lol:
E sad ću ja dva'es narednih postova da te ubeđujem da se nisam iznervirala umesto da nastavim da ti dokazujem kako si gori od najgoreg šoviniste, e neće moći :mrgreen:

Zašto mekušci peglaju? Šta fali peglanju, Marko? Zašto ti nećeš da peglaš kao neka "tetkica"? Pejstovaću ti ovo pitanje dok ne odgovoriš na njega ili dok ne odjaviš nalog :mrgreen:

Dobro da se nisi iznervirala, jer ima i onih koji se iznerviraju kad procitaju nesto na forumu (neki su mi slali i pp-ove), na forumu smo radi zabave... :cmok:

Sto se tice peglanja rekao sam da mi to nije problem (nadji taj post pa vidi), mekusce sam spomenuo jer oni uvek slusaju zene, dok oni peglaju i kuvaju, zene se "lickaju" i vode glupe razgovore na telefonu (i takve sam vidjao).
 
OK, onda je sve onako kako ti želiš da bude a činjenice ćemo baciti pod tepih. Niti znam kad je ko to rekao niti me zanima. Mnogo si bre detinjast za tvoje godine - "OK onda je to Zvezdanka rekla, a ti si je podržala :lol: :lol: :lol: ako nisi ti rekla onda je vilo 'vako :lol: kad ti JA kažem, a ako nije bilo tako, ima da bude od sada :lol:

A kao nisi se slozila s njom?
I jos mi nisi rekla sta sve radis po kuci, tako da imam pravo da sumnjam da nista ne radis.

I mojne to "manja" nisam ja baš toliko starija od tebe ne brini, uplaših se da me ne nazoveš "tetkom" ili..... "tetkicom" :lol:
To se vidi po da si mlada, Zvezdanka je malo starija, a na pocetku sam vas malo mesao jer ste obe jednakim zarom sunule na mene. :rumenko:
 
nema me dva dana i već ovu vrlo poučnu temu gurnuste pod tepih...dakle,ja se slažem da svaka žena koja nema gomilu veša ne popeglanog i hrpu suđa ne opranog i dete kojima se creva vežu u čvor od gladi...dakle ako kod Vas nije taj slučaj..ako je dragi dobio kaficu i masažu....slobodno surfujte...na netu
 
pa uglavnom muzevi, cim dodju sa posla odmaraju se, citaju novine, gledaju vesti,...ko da su se na poslu ubili od posla..sigurno nisu
A zena ja mislim vise radi nego muskarci...zavisi kako u kojoj porodici...koje poslove rade..i da li je zena zaposlena...a zavisi i od plate..
 
Uvek sam tvrdio da smmo mi nežniji pol....dokaz je društvo u kojem su žene vladale....muškarci su ustvari mužjaci...amazonke su ubijale ne korisne muškarce i sekle levu dojku da bi bolje koristile luk....i to Vam je sad u kodu...ne tražim ne moguće,a to je da priznate da volite da se razvlačite
 
Uvek sam tvrdio da smmo mi nežniji pol....dokaz je društvo u kojem su žene vladale....muškarci su ustvari mužjaci...amazonke su ubijale ne korisne muškarce i sekle levu dojku da bi bolje koristile luk....i to Vam je sad u kodu...ne tražim ne moguće,a to je da priznate da volite da se razvlačite

Де? :???:

Развлачимо? :???:

Иначе.. да имате фалинке имате..
а колико сте нежни зависи директно од тога, колико вас је мајка мазила...:)
 

Back
Top