Patriotski huligani odmogli Karadžiću!?

Sta reci, a da ne uvredis neistomisljenike.

Skup je bio teska sramota. Definitivno krah nacionalistico-fasistickog pokreta u Srbiji. SRS je ovim mitingom pukao dobar deo svojih simpatizera. Svi se osecaju prevarenim. Narod je video da je bilo max. 20 ljudi, video huligane na delu, slusao istrosene fraze i vec izvakane price. A ovamo ponovo im pune glavu sa milionima prisutnih, mirnim protestom i nekim optuzbama na racun tadica. Sve je bilo jadno, a to su i kRadikali shvatili.

Meni je licno drago, ali ovo je bilo toliko jadno, ne samo za svet (samo pogledajte opise po stranim agencijama) vec i za one koji ne podrzavaju trenutnu vlast. Radikali su se osramotili jako, iako se znalo da im je ovo poslednja prilida da laju, ali nekako mi ih je bilo zao na onoj bini koliko su jadni. Ona deca sto su dosla po patike se smorila najstrasnije, gledala je svoje "politicke vodje" kako placu ko pi.zde bez imalo ponosa i u oci ih lazu. U daljini se samo cuo zvuk "njaaaak, njaaaak, njaaak.... ", kao da magarci njacu. Dramaturgija na nuli. Smesno i tragicno. Srecan sam sto su se ovako izblamirali, ali kao Srbina me je sramota koliko su jadni, sa sve veljom-lopovom i Pelevicem. Cak ni Mlohavi nije imao obraza da to podrzi.

da citiram sebe :D
 
Драгоше, циљ одуговлачења одбране Караџића био је само један а тај је да га у међувремену посети што више чланове породице и пријатеља. НА ЖАЛОСТ ОНО ПСЕТО ЛАЈЧАК КОЛИКО ЧУЈЕМ НИЈЕ ДОЗВОЛИО СУПРУЗИ И КЋЕРКИ ДА ГА ПОСЕТЕ.

Потпуно је јасно да наше марионете ни под којим условима не би овде у Србији организовали било какво суђење - јер би били нереди сваког дана.

za sudjenje strancima nije nadlezan sud srbije.duznost srbije je bila da ga isporuci njegovoj zemlji a toje bosna a sta ce poslem biti to je stvar drzave bosne iako mislim da ga dodik ne bi ni vadio iz avion vec pravo u hag.
daklem prekrseno je medjunarodno pravo
 
\
Потпуно је јасно да наше марионете ни под којим условима не би овде у Србији организовали било какво суђење - јер би били нереди сваког дана.

Pa da, 100-200 ljudi svakodnevno blokira centar grada.
Onda izadju cobani pa prodaju benzin iz flashe.
Tu dodju i dileri cigara, oni sto beze sa terapije u Lazi, pa malo lome izloge i divota - eto nama srecnih devedesetih.
 
Iscelitelj??? Boze kakav potez ocajnika u 21 veku... Svaki put me šokira neka radikalska glupost... Pomislicu da postoji hemijski element u tabeli sa imenom glupost, samo ceka naucnike da ga otkriju :rotf:

Na srpskom se ne kaze iscelitelj nego prevarant.
Vec sam napomenuo da mu zbog toga treba suditi, a ne zbog tih ratnih zlocina.
Ako nista, da se vidi koliko je Srba prevario i koliko Srba je ostalo bez para zbog njega.
 

Back
Top