PatriJotama..........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne glasam ni za jedne koje si naveo i slazem se da ima dosta primitivizma na politickoj sceni Srbije, ali rekao bi da je to podjednako sa svih strana sa malim nijansama medju partijama. Sto se tice onog u Hagu, njega negde mogu i da razumem, gde te neko drzi 5g u zatvoru pre nego sto pocne da ti sudi, a u medjuvremenu na slobodu pusta koljace koji su licno pocinili neke od najgnusnijih zlocina na prostorima bivse nam drzave. Mislim da bi svi mi bili cak mnogo i gori od istog.
pa jel "onaj u Hagu" bio u Hagu kad je vadio pistolj na gradjane i psovao im majku ,kad je tukao sagovornike u emisijama uz pomoc gorile-kriminalca,kad se tukao u skupstini ,psovao ,polivao vodom i cupao mikrofone u istoj,kad se valjao po ulici i branio ukradeni dzip od policije ... nece biti da je bio u Hagu niti da je Hag uzrok radikalskog primitivizma .
 
pa jel "onaj u Hagu" bio u Hagu kad je vadio pistolj na gradjane i psovao im majku ,kad je tukao sagovornike u emisijama uz pomoc gorile-kriminalca,kad se tukao u skupstini ,psovao ,polivao vodom i cupao mikrofone u istoj,kad se valjao po ulici i branio ukradeni dzip od policije ... nece biti da je bio u Hagu niti da je Hag uzrok radikalskog primitivizma .

Kao prvo radikali ne postoje od kad je njega vec od dosta ranije. Oni ne postoje samo u zemlji Srbiji vec i u svim ostalim zemljama, s'tim da ih negde nazivaju radikalima a negde konservativcima ili imaju neke druge naslove za iste. Njegovo ponasanje ga je i nagradilo na izborima i zbog toga nikad nije ni dosao na vlast, iako vecina mozda i podrzava njegove politicke ideje. Zato nemoj da izjednacavas reci radikali i primitivizam, jer primitivizam je prisutan u celoj politici.
 
Kao prvo radikali ne postoje od kad je njega vec od dosta ranije. Oni ne postoje samo u zemlji Srbiji vec i u svim ostalim zemljama, s'tim da ih negde nazivaju radikalima a negde konservativcima ili imaju neke druge naslove za iste. Njegovo ponasanje ga je i nagradilo na izborima i zbog toga nikad nije ni dosao na vlast, iako vecina mozda i podrzava njegove politicke ideje. Zato nemoj da izjednacavas reci radikali i primitivizam, jer primitivizam je prisutan u celoj politici.
nisam voideo da predstavnici drugih partoija DS,DSS,LDP pa ni SPS koriste taj recnik kao radikali i Velja ,tacno je da ima svuda primitivizma al opet kod ovih ih ima najvise ubedljivo i to je jasno bilo kome ko nije juce pao sa Marsa u Srbiju i nema pojma o nicemu u njoj.
 
ЛДП-патриоте први пут то чујем или можда јесу али Албански патриоти, а драже ми је чути како неко псује судију него кад неко каже ми идемо у НАТО
 
Наравно, и мени је драже.
Тома је лепо рекао да су домаћи НАТО-вци зликовци ;)

А што рече колега Марлон, некад може само кочијашки :)
 
па гледај кад пљуне радикал пљувачка је у облику велике Србије, кад пљуне ЛДП-овац онда је у облику Београдског пашалука, а кад пљуне ДС-овац онда има облик чизме маринца јер наиме ми морамо да се интегришемо са НАТО-ом па да ратујемо под њиховим чизмама у Ирану, Ираку, Авганистану и тако тим местима.
 
Kakva glupost! :roll:
Kakve ima veze vaspitanje ima sa politickim opredeljenjem?

Kako znas da li je po ulici pljuvao radikal,demokrata ili LDP-ovac?
Imas njuh za to? :confused:

pa kad pjune radikal, on pre toga procisti nos preko nosnog kanala i tek onda ispljune i to na sred ulice, a to lici na:roll:, kada ljune demokrata, on pljune normalno, ali ipak pokusa da nadje mesto gde to nece niko zgaziti, a LPD obicno pljucne i to vise iz navike, i bas da ne bi odudarao toliko od ostalih balkanaca
 
Zašto pljujete po ulici, zašto pišate po liftovima, zašto bacate đubre kroz prozore?
Zato što mrzite zemlju u kojoj živite.
Vaša ljubav se ne prostire čak ni do granica grada u kome živite, a van njega pretvara se u otvorenu mržnju prema susednom gradu, odatle u mržnju prema zemlji u kojoj živite, a odatle u mržnju prema okolnim zemljama i narodima.
Vi ne volite Srbiju, već nešto što ste nazvali Srbija, a što se na zapadu graniči sa Karlobagom, Karlovcem, Ogulinom i Viroviticom, a na istoku s Tokijom.
Vi dakle volite otimačinu tuđih kuća i tehničke robe iz tih kuća, a gajite i nežna osećanja prema zatvaranju pripadnika drugih naroda u koncentracione logore.

Ldp-ovac o kome pricas?? :roll::roll::roll:
 
Zašto pljujete po ulici, zašto pišate po liftovima, zašto bacate đubre kroz prozore?
Zato što mrzite zemlju u kojoj živite.
Vaša ljubav se ne prostire čak ni do granica grada u kome živite, a van njega pretvara se u otvorenu mržnju prema susednom gradu, odatle u mržnju prema zemlji u kojoj živite, a odatle u mržnju prema okolnim zemljama i narodima.
Vi ne volite Srbiju, već nešto što ste nazvali Srbija, a što se na zapadu graniči sa Karlobagom, Karlovcem, Ogulinom i Viroviticom, a na istoku s Tokijom.
Vi dakle volite otimačinu tuđih kuća i tehničke robe iz tih kuća, a gajite i nežna osećanja prema zatvaranju pripadnika drugih naroda u koncentracione logore.

već sam mislio za ovo Tokyo da ide na mene...kad li ono:mrgreen:

e eee
šta ćeš...patriote:D ...čudo su oni...čudne biljke:mrgreen:
:lol::lol:
 
Zašto pljujete po ulici, zašto pišate po liftovima, zašto bacate đubre kroz prozore?
Zato što mrzite zemlju u kojoj živite.
Vaša ljubav se ne prostire čak ni do granica grada u kome živite, a van njega pretvara se u otvorenu mržnju prema susednom gradu, odatle u mržnju prema zemlji u kojoj živite, a odatle u mržnju prema okolnim zemljama i narodima.
Vi ne volite Srbiju, već nešto što ste nazvali Srbija, a što se na zapadu graniči sa Karlobagom, Karlovcem, Ogulinom i Viroviticom, a na istoku s Tokijom.
Vi dakle volite otimačinu tuđih kuća i tehničke robe iz tih kuća, a gajite i nežna osećanja prema zatvaranju pripadnika drugih naroda u koncentracione logore.

Joooooj,sto nisu prilike kao u Titovo vreme.I ti i taj sto je to napisao tucali bi kamen na Golom otoku,a vas bi tucali.
Jeste da nas je Tile zajebao kao nikog,ali bar se znao neki red!
 
Zašto pljujete po ulici, zašto pišate po liftovima, zašto bacate đubre kroz prozore?
Zato što mrzite zemlju u kojoj živite.
Vaša ljubav se ne prostire čak ni do granica grada u kome živite, a van njega pretvara se u otvorenu mržnju prema susednom gradu, odatle u mržnju prema zemlji u kojoj živite, a odatle u mržnju prema okolnim zemljama i narodima.
Vi ne volite Srbiju, već nešto što ste nazvali Srbija, a što se na zapadu graniči sa Karlobagom, Karlovcem, Ogulinom i Viroviticom, a na istoku s Tokijom.
Vi dakle volite otimačinu tuđih kuća i tehničke robe iz tih kuća, a gajite i nežna osećanja prema zatvaranju pripadnika drugih naroda u koncentracione logore.

Ко о чему ***** комуњарска србомрзачка о поштењу. Пљујем једино србомрзачке комуњаре у лице. Волим Србију, волим Републику Српску. Бедниче. Стотине хиљаде Срба су избеглице у Србији, зато што су им хрвати, мује и шиптари отели куће и сву имовину. И у томе су им помогли запад. Тај запад је пљунуо Јерменцима у лице пре пар дана. И узео турке као савезнике поново на штету Јерменаца и других православаца. Унпрофор је помогао усташама у Олуји.

Кад је била Олуја ти си био од оних који су Крајишким Србима псовали мајку, и жалили што их усташе нису све побиле.
 
Zašto pljujete po ulici, zašto pišate po liftovima, zašto bacate đubre kroz prozore?
Zato što mrzite zemlju u kojoj živite.
Vaša ljubav se ne prostire čak ni do granica grada u kome živite, a van njega pretvara se u otvorenu mržnju prema susednom gradu, odatle u mržnju prema zemlji u kojoj živite, a odatle u mržnju prema okolnim zemljama i narodima.
Vi ne volite Srbiju, već nešto što ste nazvali Srbija, a što se na zapadu graniči sa Karlobagom, Karlovcem, Ogulinom i Viroviticom, a na istoku s Tokijom.
Vi dakle volite otimačinu tuđih kuća i tehničke robe iz tih kuća, a gajite i nežna osećanja prema zatvaranju pripadnika drugih naroda u koncentracione logore.

Ево доказа о твојој бедној личности. Јадни фалсификатор, преварант и шибицар. Украо си ЦИТАТ ИЗ ТЕКСТА МАРКА ВИДОЈКОВИЋА и поставио га као да си ти аутор... какав крембил.......:lol::lol::lol:
 
Ко о чему ***** комуњарска србомрзачка о поштењу. Пљујем једино србомрзачке комуњаре у лице. Волим Србију, волим Републику Српску. Бедниче. Стотине хиљаде Срба су избеглице у Србији, зато што су им хрвати, мује и шиптари отели куће и сву имовину. И у томе су им помогли запад. Тај запад је пљунуо Јерменцима у лице пре пар дана. И узео турке као савезнике поново на штету Јерменаца и других православаца. Унпрофор је помогао усташама у Олуји.

Кад је била Олуја ти си био од оних који су Крајишким Србима псовали мајку, и жалили што их усташе нису све побиле.

 
Ево доказа о твојој бедној личности. Јадни фалсификатор, преварант и шибицар. Украо си ЦИТАТ ИЗ ТЕКСТА МАРКА ВИДОЈКОВИЋА и поставио га као да си ти аутор... какав крембил.......:lol::lol::lol:

Gde sam napisao da sam ja autor????

Pa nisam ja onaj tvoj debil sto se potpisuje

KNJIZEVNIK
IVAN GOOZICA


 
Gde sam napisao da sam ja autor????

Pa nisam ja onaj tvoj debil sto se potpisuje

KNJIZEVNIK
IVAN GOOZICA



Авлијанеру олињани био си дужан да наведеш име аутора и да наведеш да је у питању цитат и да оставиш линк А НЕ ДА ПОД СВОЈИМ СМРДЉИВИМ НИКОМ ПОСТУЈЕШ ТУЂ ТЕКСТ.
 
Nemojte tako oštro kolega. Kolega dudlajmiga je poznata srpska književna veličina. Ima iza sebe osebujan izdavački opus.Njegova dela su prevedena čak i u Italiji verovali ili ne. Možete ih pronaći maltene u svakom dućanu pod nazivom "Rotola carta igienica".
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top