Patrijarh Pavle kao svetac

Значи, и свети апостол Симон Зилот је "секташ"?..

СПЦ је постала једна велика секта оног тренутка када су ступили уоштење са 250 разних секти у ССЦ.

Ало бре гори си од Јеховиних сведока, неко те мало напали ти одма почнеш елаборат ајде бре пали сморио си све мож само да одбијеш људе од своје религије
 
Serž, al totalno si omašio pdf. Ovo je politika i mi ovde dolazimo da se podžapamo po partijskoj, nacionalnoj i verskoj osnovi i nismo stručnjaci za religiju kao ti. Idi lepo na religiju pa ćeš naći sagovornike koji će te slušati. Nas bezveze nerviraš a kažeš da nas voliš. Malo li je onih koji su cepali srpsku naciju i Crkvu pa si falio samo još ti.
Цркву Христову цепају јеретици разних врста.
Ја то нисам а екуменисти јесу. Они сарађују са непријатељима Божијим а не ја.

Инче, какве везе има ова тема са Политиком?:think:
 
Ма брате, срећан ти пут где год одеш!..:D..Ако ти савест тако каже...

Вероватно не би напуштао ни РМК Цркву да си (којим случајем) рођен тамо негде на Западу?...Остао би веран Папиним богохулствима?
Па ето по Божијој промисли сам рођен у Србији и као беба крштен у СПЦ и остаћу јој веран до краја свог живота јер на овим просторима су се државе мењале, мењале се и секете али СПЦ је остала са својим народом и сад је на Косову и Метохији.
А јел си ти крштен и кад ?
 
Ало бре гори си од Јеховиних сведока, неко те мало напали ти одма почнеш елаборат ајде бре пали сморио си све мож само да одбијеш људе од своје религије
Значи, тебе одбија што одговорим на провокацију а не одбија те провокација од таквих. Таквог духа и морала нема међу правим хришћанима.

Уосталом, игнориши ме. Јел те неко тера да читаш моје постове?..Ви можете да "смарате" а ја немам право на било шта. Е где је та правда?...
 
Значи, тебе одбија што одговорим на провокацију а не одбија те провокација од таквих. Таквог духа и морала нема међу правим хришћанима.

Уосталом, игнориши ме. Јел те неко тера да читаш моје постове?..Ви можете да "смарате" а ја немам право на било шта. Е где је та правда?...

А да ли би хтео мени да одговориш на горе постављена питања?
 
Значи, тебе одбија што одговорим на провокацију а не одбија те провокација од таквих. Таквог духа и морала нема међу правим хришћанима.

Уосталом, игнориши ме. Јел те неко тера да читаш моје постове?..Ви можете да "смарате" а ја немам право на било шта. Е где је та правда?...

Ало синовче овде си и пљујеш по мом свецу ,мож никада нико да га не какнонизује ал је једини светац кога ја за мог живота видех живог

Народ је рекао своје и даље то прича а за све цркве секте партије теологе зилоте и ине ме заболе уво
 
Ма брате, срећан ти пут где год одеш!..:D..Ако ти савест тако каже...

Вероватно не би напуштао ни РМК Цркву да си (којим случајем) рођен тамо негде на Западу?...Остао би веран Папиним богохулствима?

A sto ti bolje ne odes medju rimokatolike da propovedas svoju "veru"oni su u jos "gadnijem"polozaju nego mi?:think:

Kad si vec toliko dobar i "dusebrizan"...?
 
Цркву Христову цепају јеретици разних врста.
Ја то нисам а екуменисти јесу. Они сарађују са непријатељима Божијим а не ја.

Инче, какве везе има ова тема са Политиком?:think:

Pitaj postavljača ne mene. I sve si u pravu...eto mi smo grešni i pakao nam je zagarantovan. Uostalom ja i nisam neki vernik, poštujem svoju crkvu jer sam Srbin, slavim slavu iz tradicionalnih razloga. Za sve ostalo sam grešnik. Ali to je moj izbor a za tu tvoju crkvu me zabole cvetko. I ne smaraj više.
 
Ало синовче овде си и пљујеш по мом свецу ,мож никада нико да га не какнонизује ал је једини светац кога ја за мог живота видех живог

Народ је рекао своје и даље то прича а за све цркве секте партије теологе зилоте и ине ме заболе уво
Народ може да прогласи кога хоће СВЕЦЕМ. Једино је меродавно шта каже Бог. А Бог је говорио кроз Свете Оце и они су осудили све јереси и вође тих јереси. Павле нема ту шта да тражи као светац јер је био тешки јеретик (екумениста).

Није мој проблем шо себе градиш "паметнијим" од Духа Светога и што правиш себи идоле...:sad2:
 
Ja nisam znao puno o patrijahu pavlu, sve dok nije umro, tako da bi me bila sramota otici mu na sahranu jer se stidim i nemam hrabrosti

Nije trebalo da te bude sramota, neznanje nije jos sramota...strasno je znati a ne uraditi.
A patrijarh Pavle se pise velikim slovima, to drugi put da znas.;)


Народ може да прогласи кога хоће СВЕЦЕМ. Једино је меродавно шта каже Бог. А Бог је говорио кроз Свете Оце и они су осудили све јереси и вође тих јереси. Павле нема ту шта да тражи као светац јер је био тешки јеретик (екумениста).

Није мој проблем шо себе градиш "паметнијим" од Духа Светога и што правиш себи идоле...:sad2:

Covece, a jel ti za sebe mislis da si Bozji glasnogovornik?

Ako je tako, psiha ti je ozbiljno ugrozena i molim te javi se lekaru sto pre.
 
A sto ti bolje ne odes medju rimokatolike da propovedas svoju "veru"oni su u jos "gadnijem"polozaju nego mi?:think:

Kad si vec toliko dobar i "dusebrizan"...?
Да живим међу њима, не би се либио да им проповедам и да веру праву јавно исповедам.
Али, Божија Промисао ме овде настанила. Слава Богу!
 
Народ може да прогласи кога хоће СВЕЦЕМ. Једино је меродавно шта каже Бог. А Бог је говорио кроз Свете Оце и они су осудили све јереси и вође тих јереси. Павле нема ту шта да тражи као светац јер је био тешки јеретик (екумениста).

Није мој проблем шо себе градиш "паметнијим" од Духа Светога и што правиш себи идоле...:sad2:
Ма ти твојисвети оци или било чији ме ич не занимају ја знам да је покојни Свети Павле Српски светац и да га је Бог пригрлио
 
Народ може да прогласи кога хоће СВЕЦЕМ. Једино је меродавно шта каже Бог. А Бог је говорио кроз Свете Оце и они су осудили све јереси и вође тих јереси. Павле нема ту шта да тражи као светац јер је био тешки јеретик (екумениста).

Није мој проблем шо себе градиш "паметнијим" од Духа Светога и што правиш себи идоле...:sad2:
E ти си нашао да кажеш ти, коме је владика у Грчкој, па иди у Грчку па их упитај за Србе народу коме и сад пале светиње зато што су правоверни.
Па нико није страдао ко СПЦ и њен народ у XX веку, три пута су нас варварски напали и цркве и манастире уништавали и опет смо опстали.
Круна православља је страдалништво, а наша вера је страдалничка и то је Патријарх Српски Павле знао да каже.
 
Ма ти твојисвети оци или било чији ме ич не занимају ја знам да је покојни Свети Павле Српски светац и да га је Бог пригрлио
Наравно, тебе не занима шта каже Дух Свети кроз Свете Оце али зато ти мислиш да си већи од Духа Светога. Немам речи. То је класично идолопоклонство.:sad2:
 

Back
Top