Partner za snooker

Bas mi je drago sto je ova tema zivnula. :ok: Zovite ljude da se pridruze diskusiji.Od nedavno na dnu svake teme mozete istu podeliti sa prijateljima na nekim od socijalnih mreza.Iskoristite to. ;)
Kao nagrada za aktiviranje teme i kao podstrek za dalje napredovanje postavljam temu kao lepljivu.
 
u svakom ozbiljnijem klubu postoji skola pool-a
pocetkom septembra cemo konacno dobiti EPBF sertifikate za trenere. To su medjunarodni sertifikati i mnogo ce znaciti za dalji razvoj pool-a. Sto se snookera tice, ja cu pokusati da taj vid bilijara ozivim od januara 2010 a onda cemo krenuti i sa skolom i sa ligom... mali je problem sto cemo tu morati da cekamo na sertifikate malo duze jer je to mukotrpan proces...
za pool nam je bilo potrebno 15 godina rada i dobrih rezultata da bi smo konacno do toga dosli...ali sad znamo put pa ce za snooker trebati znatno manje vremena
uglavnom od januara ce biti organizovana neka vrsta skole snookera bar za te osnovne stvari
 
Stella
Ja sam Predsednik Bilijar Saveza Srbije i jos uvek aktivan takmicar u pool bilijaru... mada imam zelju da se oprobam i u snookeru... ako odziv za ligu ne bude bio ocekivan onda cemo mi iz pool-a popuniti broj

kurs za sudije u pool bilijaru i snookeru ce se odrzati sledece godine ali tek u maju mesecu ako sve bude po planu
 
Poslednja izmena:
ja ocekujem da bude liga od 32 igraca a ako se to pokaze kao preambiciozno onda cemo da smanjimo broj na 16...
realno gledano, ja u prvoj sezoni ne ocekujem ni neki kvalitet ni preterano veliki uspeh (ni organizaciono ni takmicarski) ali mi je jako bito da se krene sa mrtve tacke pa cemo posle probati da omasovimo
 

Back
Top