Paraleno resavanje pitanja Kosova i RSK

misoni:
Зашто бих дошао код вас?За летовање постоји више земаља у окружењу,које су лепше,са богатом историјом и хотелима,а још имају и знатно ниже цене од вас.Да не говорим о томе колико су љубазнији људи од вас.Што се тиче цигана,нико их није адаптирао на било какав саживот на кугли земаљској.Ако ти толико сметају постави тему о њима.:)

ne smetaju mi već mi je bilo tragikomično vidjet taj prizor
a ono što mi je uistinu smetalo jest javni gradski prijevoz
to vam je zbilja katastrofa

tako oronulih tramvaja kakve vi imate Zagreb 90ih riješio
još jedan mali plus i dokaz koliko smo ispred vas

pogledaj u kakvim se mi tramvajima vozimo jadničak

http://www.paraplegia-hr.com/Turizam/Priijevoz/priijevoz.html
 
roque_stampedo:
[/COLOR]


Drugim recima dragi demokrata da se omoguci ljudima koji su tamo ziveli stotinama godina da nastave da zive a ne da moraju da uce novi jezik i da se odreknu svega sto su naucili.
Potpuno je jasno da je za vas trenutno stanje reseno posto se vasa ideologija zasniva na tome "DOK JE DOBRO BEOGRADU OSTALE KO SISA".

Mi Srbi imamo drugacije mislejnje i ideje u vezi toga pitanja za razliku od vas.
Eto ti ja ti onda kazem da si nenormalan a ti se ljutis pitanje Krajne je reseno 95. godine i to je gotovo ja ne kazem da je to resenje bilo pravedno i da je bilo najbolje ali je tako i kraj Srbi imaju prava da se vrate i kuce su im obnovljene ili se obnavljaju ali vecina ih se nece vratiti jer su poceli nove zivote u Srbiji i uglavnom uzimaju pasose zbog putovanja a kuce prodaju i ja nisam srecan zbog toga ali je to tako i niko normalan ni u Srbiji ni u medjunarodnoj zajednici ne povezuje pitanje Kosva i RSK koja uzgred ne postoji vec 11 godina tako da ti je prica skroz promasena .
 
kyo:
ne smetaju mi već mi je bilo tragikomično vidjet taj prizor
a ono što mi je uistinu smetalo jest javni gradski prijevoz
to vam je zbilja katastrofa

tako oronulih tramvaja kakve vi imate Zagreb 90ih riješio
još jedan mali plus i dokaz koliko smo ispred vas

pogledaj u kakvim se mi tramvajima vozimo jadničak

http://www.paraplegia-hr.com/Turizam/Priijevoz/priijevoz.html

e ljudi... imaju i tramvaj ... :)
 
al bundy:
Eto ti ja ti onda kazem da si nenormalan a ti se ljutis pitanje Krajne je reseno 95. godine i to je gotovo ja ne kazem da je to resenje bilo pravedno i da je bilo najbolje ali je tako i kraj Srbi imaju prava da se vrate i kuce su im obnovljene ili se obnavljaju ali vecina ih se nece vratiti jer su poceli nove zivote u Srbiji i uglavnom uzimaju pasose zbog putovanja a kuce prodaju i ja nisam srecan zbog toga ali je to tako i niko normalan ni u Srbiji ni u medjunarodnoj zajednici ne povezuje pitanje Kosva i RSK koja uzgred ne postoji vec 11 godina tako da ti je prica skroz promasena .

Da ti nisi malo pretjerao sa citanjem Hegela? :lol:

Nista nije rjeseno. Kao i sve ostalo i to je privremeno i nista ne garantuje da u buducnosti necemo vratiti te teritorije.
 
RSK ne postoji , i vaskrsnuce , kada bude prdnuo mrtav konj....

Srbi iz tog dela Hrvatske su davno povadili svi do jednog hrvatske putovnice, sa sve sahovnicama na koricama, i gle cuda...................uopste im se ne gadi....naprotiv.
Vremenom ce dobar deo tih Srba da se vrati u Hrvatsku, i da bude lojalan istoj, narocito , kada Hrvatska udje u EU, i kada razlike u platama i standardu budu jos izrazenije nego danas.

Pisace nam , nasi zemljaci , pisma duga, sa hrvatskoga juga, kao gradjani EU, ali nikada nece "vaskrsnuti " neka RSK , niti Srbi u Hrvatskoj imaju volju i zelju za takve avanture.......jednom probali, pa se us*rali, a za reprizu nemaju ni razloga ni elana.........

Razlika izmedju Kosova i RSK,je sto su Hrvati uspeli da oteraju odande Srbe, a mi nismo uspeli da proteramo siptare, iako smo se jako trudili........u oba slucaja, dobili smo po doopetu, pa mi nije jasno na osnovu cega , ovi simpaticni , a tako beznadezno infatilni momci zasnivaju svoj optimizam.

Mozda na licnoj hrabrosti???
 
al bundy:
Ma ni nama niko ne garantuje da nece Turci ili Ugri vratiti svoje teritorije pa ne vidim razlog da o tome drvimo sta bi bilo kad bi bilo

Da, medjutim kad vec govorimo o tome onda izvagajmo mogucnosti desavanja svakog od tih i vidjeces da su sanse povratka Turaka skoro nikakve dok su sanse novog konflikta izmedju Srba i Hrvata daleko vece, pogotovo ako ikad dodje do raspada svjetskog poretka.
 
inagadadavida:
RSK ne postoji , i vaskrsnuce , kada bude prdnuo mrtav konj....

Srbi iz tog dela Hrvatske su davno povadili svi do jednog hrvatske putovnice, sa sve sahovnicama na koricama, i gle cuda...................uopste im se ne gadi....naprotiv.
Vremenom ce dobar deo tih Srba da se vrati u Hrvatsku, i da bude lojalan istoj, narocito , kada Hrvatska udje u EU, i kada razlike u platama i standardu budu jos izrazenije nego danas.

Pisace nam , nasi zemljaci , pisma duga, sa hrvatskoga juga, kao gradjani EU, ali nikada nece "vaskrsnuti " neka RSK , niti Srbi u Hrvatskoj imaju volju i zelju za takve avanture.......jednom probali, pa se us*rali, a za reprizu nemaju ni razloga ni elana.........

Razlika izmedju Kosova i RSK,je sto su Hrvati uspeli da oteraju odande Srbe, a mi nismo uspeli da proteramo siptare, iako smo se jako trudili........u oba slucaja, dobili smo po doopetu, pa mi nije jasno na osnovu cega , ovi simpaticni , a tako beznadezno infatilni momci zasnivaju svoj optimizam.

Mozda na licnoj hrabrosti???


bravo bravo :lol: :lol:
samo iskesi zube tim momcima
dobro si im rekla

al šta ćeš
na ovom forumu politika ima mnogo djece koja vole maštati
ja im ne zamjeram
tu i tamo opalim šamar nekog svojom jezičinom
ako me prethodno dobro povuće za isti

sve u svemu
zanimljivo je čitati o čemu sve ovdje pišu i maštaju forumaši

ako su toliko Srbi maštoviti i u krevetu
onda su vjerojatno vraški dobri
i to moram onda čim prije isprobat ;)
 
kyo:
bravo bravo :lol: :lol:
samo iskesi zube tim momcima
dobro si im rekla

al šta ćeš
na ovom forumu politika ima mnogo djece koja vole maštati
ja im ne zamjeram
tu i tamo opalim šamar nekog svojom jezičinom
ako me prethodno dobro povuće za isti

sve u svemu
zanimljivo je čitati o čemu sve ovdje pišu i maštaju forumaši

ako su toliko Srbi maštoviti i u krevetu
onda su vjerojatno vraški dobri
i to moram onda čim prije isprobat ;)
Честитам Марко,постао си женско!:lol:
 
inagadadavida:
RSK ne postoji , i vaskrsnuce , kada bude prdnuo mrtav konj....

Srbi iz tog dela Hrvatske su davno povadili svi do jednog hrvatske putovnice, sa sve sahovnicama na koricama, i gle cuda...................uopste im se ne gadi....naprotiv.
Vremenom ce dobar deo tih Srba da se vrati u Hrvatsku, i da bude lojalan istoj, narocito , kada Hrvatska udje u EU, i kada razlike u platama i standardu budu jos izrazenije nego danas.

Pisace nam , nasi zemljaci , pisma duga, sa hrvatskoga juga, kao gradjani EU, ali nikada nece "vaskrsnuti " neka RSK , niti Srbi u Hrvatskoj imaju volju i zelju za takve avanture.......jednom probali, pa se us*rali, a za reprizu nemaju ni razloga ni elana.........

Razlika izmedju Kosova i RSK,je sto su Hrvati uspeli da oteraju odande Srbe, a mi nismo uspeli da proteramo siptare, iako smo se jako trudili........u oba slucaja, dobili smo po doopetu, pa mi nije jasno na osnovu cega , ovi simpaticni , a tako beznadezno infatilni momci zasnivaju svoj optimizam.

Mozda na licnoj hrabrosti???


Znamo da su to tvoje zelje.....ali misljenje onog koji je za partiju cije je glavno politicko nacelo poklanjanje 15% teritorije sopstvene zemlje, moze se samo okaciti macki o rep.
 
marlon:
a hrvatska ce da udje u eu kada taj tvoj mrtav konj bude prdnuo drugi put :) ko sto ce da priznaju kosovo kad taj konj bude to uradio po treci put, jer ce onda da im bude prc mileva od rs-a što ne smeju sebi da dozvole... ali reko ja ti to ne razumes.

Sutra je ponedeljak , i mogao bi da obidjes lokalni dom zdravlja, cisto da ti provere terapiju :D
Zivis u nekom cudnom , paralelnom svetu , sto moze biti rezultat nepravilno doziranih lekova, cak i onih bezazlenih ......za grip ili kasalj.... :roll:

Kosovo ce biti nezavisno, kako god se ta nezavisnost zvala......to je gotova prica, i Srbija bi trebala da krene dalje, a ne da lamentira nad prosutim mlekom.......uostalom, ti i tvoja partija cete jos samo na ovim izborima moci da ubirete poene i glasove na Kosovu .....na sledecim , to vise nece biti aktuelno...

A posle mozete horski da prdite koliko god hocete :roll:

Hrvatska je , takodje vec vidjena za ulazak u EU.......odmah posle Rumunije i Bugarske po sistemu 25 + 2 + 1 ....... i tu je , na nasu zalost , velika pauza, sa neizvesnim nastavkom

Ali, tebe je tvoj neobavesteni sef zaboravio da obavesti , zato sto ne zna , ili zato sto misli da je za lepljenje plakata , pred izbore, nebitno da li si ti obavesten ili nisi......vazno da mlataras cetkom i da vices novi predizborni slogan :"ZIVELA SRBIJA"... :D
 
kyo:
bravo bravo :lol: :lol:
samo iskesi zube tim momcima
dobro si im rekla

al šta ćeš
na ovom forumu politika ima mnogo djece koja vole maštati
ja im ne zamjeram
tu i tamo opalim šamar nekog svojom jezičinom
ako me prethodno dobro povuće za isti

sve u svemu
zanimljivo je čitati o čemu sve ovdje pišu i maštaju forumaši

ako su toliko Srbi maštoviti i u krevetu
onda su vjerojatno vraški dobri
i to moram onda čim prije isprobat ;)

Bezi od mene , spodobo......... :evil:
 
joj... pa ti vec priznao da ste pukli na izborima:) eraser jel' vis ti ovo....:?

predlazem jominiju da sve teme sa izborima zatvori jer nas kolega zna rezultate ne ovih vec i onih tamo, zna ko je ubio dvostrukog agenta u londonu, zna da je cela prica sa ruskim gasovodom patka, kao i da ce hrvati uci u eu i niko posle toga. ljuda da ga biramo... za predsednika..oma :)
 

Back
Top