PARALELNE VEZE.......

Pasulj salata...skuvas pasulj ali samo ga skuvas a ne onako da ga slozis na corbu.
Onda se dobro ohladi i iscedi.
Stavis malo ulja, malo sirceta, bibera, malo soli i naseckas puuuno luka( naravno koliko volis). onda poklopis, stavis u frizider da malo stoji 15ak minuta onako da finooo socno bude . to ide super uz naprimer kobasice ili ribu...njam njam.

@tema
Moja drugarica je isla sa tri momka u isto vreme...ali nije mogla, bilo joj je zao momaka pa je onda lepo sa svom trojicom raskinula
 
@tema:
Parallel lives
Oh, you're not the only one
We're so entwined to lose it
To the passing of time
Oh, we came undone
We came untied, we came untied


:whistling:

@пасуљ
А могли бисмо да организујемо одлазак на Пасуљијаду у Темерин.
 
ta moja "ispravka" je vishe bila shala nego zamerka ;)
opushtencija...mogu misliti koliko sam ja takvih "nevidljivih" (a i vidljivih) greshaka napravila tokom ove tri godine na forumu..

e, kad smo vec kod toga, jel (evo ga) se pishe jel, je l ili je l' ???


(ovde cemo i o pasulju i o pravopisu, samo ne o temi :lol:)
 
Ja tvrdim, samo i isključivo JE L', po zakonu logike.

Ne znam šta piše u Pravopisu (ne gotivim ga nikako, ali nikako!), mislim da sam čula da prihvataju i JEL zbog nekog smešnog objašnjenja da jedno slovo ne sme da stoji samo, što je krajnje interesantno pošto, jelte, u srpskom nijedno slovo ne stoji samo, nema reči od po jednog slova. :lol: Ali ne stavljam ruku u vatru za ovo, samo sam čula, tako da, ako neko ima Pravopis pored sebe (Mima? :)), bilo bi lepo da pogleda.
 
ja pitala profesorku pre par dana i ona se zena skroz zbunila, pochela da mi pricha u kom pravopisu shta pishe i doshle smo do zakljuchka da svuda pishe razlichito i zato je sve pravilno :confused:
shto mi je malo idiotski :confused:

jel' mi nikako ne "zvuchi" tachno, jer bi to znachilo da je jel' skracenica od jeli (pili, a nisu platili :p )
 
Poznajem djevojku koja već 2 godine izlazi sa dva momka.....naizmjenično.......Danas Jovan sutra Milan i tako u krug.....Pitam se samo kako joj se nikada ne desi da pogrešno pošalje poruku, provali se...Ipak to traje duži period....Njen izgovor, opravdanje (šta li već) jeste da su "obojica OK" te da ni sama ne može da se odluči između njih....A da, naravno obojicu ih voli.......Zar je moguće da ni jedan ni drugi ništa ne primjete, ne znaju, ne posumnjaju??????

Cek', cek'.

Ja se pogubila.:dontunderstand:

Ta devojka ne voli nijednog. Pa, sve se vraca, sve se placa, pa ce joj se i to jednom vratiti.
 

Back
Top