Papagaji

Da li ste dresirali papagaja?

  • Ne, papagaja nisam dresirao

  • Da, ali sam papagaja malo naucio (da uzima hranu iz prsta...)

  • Da, papagaja sam naucio da me se neplasi (da mi sedi na ramenu...)

  • Da, papagaja sam mnogo stvari (da gura kolica,pravi se mrtav...)

  • Da, papagaja sam naucio da prica!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
fiskoo.jpg

Fisko:D
 
Musko musko...nego sam navikla takoda pisem. XD Evo ga sad pokusava da se mazi nema sa kim pa mu dobro dodje ogledalo ..ludak..nasla sam negde u somboru rucno hranjene nifme 2000 din,pa sam im poslala mail da vidim jel moze dostava,pa bih uzela devojku ovom mom :D
 
Musko musko...nego sam navikla takoda pisem. XD Evo ga sad pokusava da se mazi nema sa kim pa mu dobro dodje ogledalo ..ludak..nasla sam negde u somboru rucno hranjene nifme 2000 din,pa sam im poslala mail da vidim jel moze dostava,pa bih uzela devojku ovom mom :D

A njega gde si uzela??Jel mislis na ono malo ogledalce za papagaje u kavezu ili neko kucno?
 
Njega u pet shopu.Ostao poslednji.Pa sam ga dugo pripitomljavala i to.Ogledalce za papagaje,cese se o njega a glavu okrene za 360 stepeni.xD Ja bih bas volela da mu uzmem drustvo al ova zena ne dolazi u bg cesto.Docice krajem februara na neku berzu u Pancevu pa cu videti...Zena uopste nije skupa a ima prelepe ptice,i zna sa njima.Odusevila me je.
 
Ok, tvoja odluka, mada cim uzmes drugog papagaja i to drugog pola, oni ce se brzo sprijateljiti i mnogo manje paznje ce obracati na tebe:think::think:

Pa da budem iskren ako vec toliko volimo ljubimca zasto mu oduzimati nekoga skim moze da razgovara druzi se itd....msm mozda je tebi zanimljivo da se druzis sa njim ali da li je njemu zanimljivo da se druzi sa tobom ?
Hocu reci-svako trazi svoje drustvo :)

Bilo bi lepo ako mu nabavis zenku...imas moju podrsku :)
 
evo i mog odgovora u vezi druge papige!Pufnica je kod mene oko 3 meseca,ima oko 4 meseca i pripitomila se dosta:)!juce nam je stigao Kica,i moram da vam priznam da se njena paznja prema meni nije promenila puno,igra se ona sa njim i sve rade zajedno(prihvatila ga je za jedan dan),ali ja mislim da ne mora da znace da ce papagaj da poklanja manje paznje vlasniku ako ima svog para!valjda je presudno to sto je ona vec bila kod mene neko vreme i sad je stigao on:))!A jos bolja stvar je u tome sto sad ona njega uci sve sto sam ja nju tako da sam ja mirna...Najsmesnije mi je sto on na primer slece na mesta gde ona ranije nije smela,pa sad ona kad vidi njega ide za njim..preslatki su mi!!!Zato kazem svima,ako zelite da uzivate u duplom zadovoljstvu,uzmite par ali sacekajte malo da da prodje vremena kad kupite prvu tigricu...I da,obavezno uzmite da su priblizno jednako stari:))....evo slika kad su se upoznali,i posle kad se spremaju za spavanje:))
 
Ja sam to naveo samo kako sam citao po forumima...u teoriji bi trebalo da bude tako...e sad najbolje bi bilo kao sto je kod tebe ispalo:ok:
Moram da ti kazem da mi se mnogo svidja ovaj novi-plavo beli...
 
moram da prodam kavez NOV NEKORISCEN jer je veliki razmak izmedju zica i ne odgovara mi za tigrice!javite se ako je neko zainteresovan!sirina izmedju dve zice je 2 cm,visina je 61 cm,sirina je skoro 38 a dubina 29 cm,gore ide u polukrug!prodajem ga sa dve hranilice i jednom pojilicom,ali idu standardne pojilice i hranilice koje se stavljaju spolja i lako!zica je zlatne boje a donji deo je od plave plastike!!!dobila sam ga na poklon ali mi ne odgovara...Prodajem ga jeftinije,za 1500 din
 

Back
Top