Palma vodio 120 seljaka iz JagodinU kod Betovena !

Ne znam Pajo koliko je doticni uradio za Jagodinu, ali verujem ti da je uradio dosta.

Sprdanje nastaje zbog onog filma na You tube gde on prica o Mocartu i Betovenu kako su mu pevali u kafani.

To je politicka greska koja ce ga CELOG ZIVOTA praviti smesnim.

(Sem ako taj stos nije namerno napravio....)

Recimo moj Predsednik Cavez peva, recituje, psuje - narod to voli ....al nikad slicnu glupost nije izjavio...

a sta ako je to namerno napravio...??? vidis kako je dosao u zizu javnosti posle toga...mislim da ga mnogi podcenjuju,ali tip nije glup...izgleda i ponasa se kao sirovina--ali je autentican primer nekadasnjeg srbina---kad je srbija bila jaka zemlja...na kraju on je jedan od retkih koji je dokazao svoje sposobnosti...
ovih prefinjenih i kulturnih a neuspesnih mi je navrh glave...ako se kandiduje za predsednika srbije ladno cu da glasam za njega...jedan od retkih sa rezultatima...
 
Opet je nesretnik napravio gresku u koracima...

Umesto da ih vodi u Holandiju, on ih vodi u Bec!?

Pa bar da ih vodi u neku austrijsku pokrajinu sa razvijenom poljoprivredom, vec pravo u Bec!

U Bec se ide sa na operu, pozoriste, muzeje, kulturu, a ne vode se tamo - poljoprivrednici!

Verovatno misli da su u Prateru kukuruzi najbolji?

videće oni i jelisejska polja
a vi im samo zavidite:zskace::zskace::zskace:
 
a sta ako je to namerno napravio...??? vidis kako je dosao u zizu javnosti posle toga...mislim da ga mnogi podcenjuju,ali tip nije glup...izgleda i ponasa se kao sirovina--ali je autentican primer nekadasnjeg srbina---kad je srbija bila jaka zemlja...na kraju on je jedan od retkih koji je dokazao svoje sposobnosti...
ovih prefinjenih i kulturnih a neuspesnih mi je navrh glave...ako se kandiduje za predsednika srbije ladno cu da glasam za njega...jedan od retkih sa rezultatima...

lepo kažeš
otresit je on kao i svaki srbin
 
Ne znam Pajo koliko je doticni uradio za Jagodinu, ali verujem ti da je uradio dosta.

Sprdanje nastaje zbog onog filma na You tube gde on prica o Mocartu i Betovenu kako su mu pevali u kafani.

To je politicka greska koja ce ga CELOG ZIVOTA praviti smesnim.

(Sem ako taj stos nije namerno napravio....)

Recimo moj Predsednik Cavez peva, recituje, psuje - narod to voli ....al nikad slicnu glupost nije izjavio...

Palma je vlasnik veoma uspesne TV stanice,Palma+.Dobro je muzicki obrazovan.Napravio covek stos sa Mocartom i Betovenom,a budale se primile.Pa zar toliko budala ima u zemlji Srbiji.:zskace::zskace::zskace:
 
a sta ako je to namerno napravio...??? vidis kako je dosao u zizu javnosti posle toga...mislim da ga mnogi podcenjuju,ali tip nije glup...izgleda i ponasa se kao sirovina--ali je autentican primer nekadasnjeg srbina---kad je srbija bila jaka zemlja...na kraju on je jedan od retkih koji je dokazao svoje sposobnosti...
ovih prefinjenih i kulturnih a neuspesnih mi je navrh glave...ako se kandiduje za predsednika srbije ladno cu da glasam za njega...jedan od retkih sa rezultatima...

Respekt ako covek ima rezultate.

Samo oni se broje.
 

Back
Top