Pajtić i ekipa zatečeni najnovijim Tadićevim izjavama


al opasan je ovaj duel Pajtic vs Tadic - dosad najopasniji sukob u DS_u

Ne pricaj sa njim Pajticu - NABODI GA z:D

0055150121212.jpg


pa kazite ako smete da kurir nije najjaci z:D
 
Poslednja izmena:
imas moju punu podrsku da se raspadnete i da vas to kosta vlasti :super: :ok: z:D

Ne vredi nam podrška ništa, treba da dođe neko iz SRS da nam objasni kako se brzinski raspada pa potom i gubi rejting. Mi se jednom podelismo ali nismo izgubili vlast, treba experti da nas nauče kako da se na brzaka toliko syebemo jer mi zaista ne umemo sve i da želimo :mrgreen:
 
Uvod u rascep DS-a? Srbija-Gubernija?
Discuss.

"Ravnomerni razvoj, ne paradržave"
12. septembar 2009. | 12:54 -> 15:02 | Izvor: FoNet, Beta, Politika, Dnevnik, Tanjug
Beograd, Novi Sad -- Lider DS-a i predsednik Srbije Boris Tadić rekao je da proces regionalizacije u Srbiji ne podrazumeva stvaranje novih "paradržava" na njenoj teritoriji.


"Zato nije jasno o kakva dva sistema priča predsednik države? To mora da se jasno obrazloži, jer su takve ocene uvredljive za Vojvođane, ali i mogu da budu motiv za jačanje političkih tenzija u zemlji", zaključio je Popov.

Пајтићу и осталим сепаратистима, осталим деструктивним елементим у северном делу Србије, још није јасно да НЕ ПОСТОЈЕ "ВОЈВОЂАНИ" у његовоме смислу, него, ако већ хоће, ПОСТОЈЕ СРЕМЦИ, БАНАЋАНИ И БАЧВАНИ !!!
Вређа Пајтић нашу памет и наше достојанство. Нећемо да га слушамо.
 
Предлажем да сви Срби, који мисле добро својој Србији, у будуће НИКАДА не употребљавају термине "Војвођани" и "Војводина", него да користе тернине: Сремци, Банаћани, Бачвани, Срем, Банат и Бачка.
Морамо разбијати оно што нам они са својих сепаратистичких антисрпских медија пропагирају и угуравају у нашу свест, угуравају у свест грађана. Подло су смислили пут да народ навикне на "Војводину" и "Војвођане" . Зато разбијајмо те њихове зле намере!!!
 

Back
Top