Pajtić i ekipa zatečeni najnovijim Tadićevim izjavama

to sto bruji grad nema veze jer se ne spominje u medijima ,pogotovo onim nacionalnim ,ne sumnjam ja da se i iz tog fonda klepa ,al je zato dosta stvari i izgradjeno ,a te vesti uglavnom idu u etar :think:

Види лакше је неког држати уцењеног ,него га стрпати у бајбок

а за успех на терторији АП нејмање је заслужан БП све је то ишло у пакету са БТ
у трговини са ТН и ММ
 
Види лакше је неког држати уцењеног ,него га стрпати у бајбок

а за успех на терторији АП нејмање је заслужан БП све је то ишло у пакету са БТ
у трговини са ТН и ММ

pa za dogovor sa MM je BP bio glavni i odgovorni , ja se isto zaprepastio kolike su drugaricine njih dvojica :mrgreen:
 
Sto su ova dvojica problemi , osim sto je ovom drugom kumstvo jedina kvalifikacija ?:think:

Pajtić zbog Vojvodine. Zapravo nije problem napravio on već Tadić koji se prvo slagao sa tim Ustavom (koji je po meni loš) a sad se predomislio pošto se našao neko pametan da mu otvori oči a Pajtić i dalje tera svoju priču i ne da se eskivirati. Tadić misli da će Ustav ako prođe da nam odnese previše glasova van Vojvodine (i u pravu je), Pajtić ima svoj interes u usvajanju istog i to neće na dobro da prođe ...
A ovaj drugi, kum, sve radi naopako. Na stranu što kao ministar nema rezultate (nije jedini) dozvoljava sebi da se upušta u nezgodne duele, u svađi je sa gomilom političara (Aligrudić, N. Jovanović, Velja Ilić itd.), imao je onaj incident sa Ponošem i jednostavno sebi dopušta mnogo više nego što bi smeo i petlja se svuda, i gde treba i gde ne treba.
 

Back
Top