Ozenio se Sergej Trifunovic

Ee pa onda me se kloni opasan sam
Paa nemam gde, kad se zakačiš gde god nešto napišem.
Opet si postao zaboravan. Eto, da ne grešim dušu, možda stvarno ne lažeš.

Nego, Soradže te zahebava, nemoj mnogo da se primaš. :D

Korisan si joj da braniš njenog mezimca Sergeja.
A što je najsmešnije nema od koga jer je i meni simpatičan. Ali onako, kao glumac, budalasta ložana, nikako kao muškarac ili kao muž mlađe sestre. Ali kad se već zatelebesala, šta sad, izguraće neko vreme. A i verujem da će Trifke biti ok ćale.

E da, jesi li siguran da postoji ova izreka 🤭
Da u pravu si sto sam gori to se vise lepe ko muve na med
 
Niko od ovih dusebriznika i "branitelja" "ljubavi" nikako da odgovori na moje prosto pitanje da li bi bili srecni da im kcerka (ili sin,nebitno) u cvijetu mladosti uda ili ozeni za nekog iz njihove generacije ili jos starijeg?
Ono,sta ima veze...stariji dvije,tri decenije...vrlo vazno... :roll:
I nije problem u necijim godinama,svi cemo mi ostariti akobogda...nego u tome da mladost ide sa mladosti,a ne sa starosti.
Nije to diskriminacija zbog godina,nego jednostavno biologija i priroda.
Sa roditeljima imamo sukob generacija,i nije to slucajno.
Ne moze biti normalno,ma kako opravdavali,da mlada djevojka (ili momak) bude sa generacijom svojih roditelja ili djedova i baka.
Da je Sergej zrela licnost,kao sto nije,on ne bi ni izabrao ovu djevojku koja moze kcerka da mu bude.
Za ljude koji nemaju obzira ni prema cemu,prepreka nema.Oni gledaju samo sebe i svoje zadovoljstvo.
Cak se i ponose...Eno Ristovski ponosan sto je ulovio unuku...misli da je frajer,umjesto da ga je sramota...Ako ona nema sve koze na broju i trci za njim,trebalo je on da bude pametniji i ne dozvoli joj to.Ni sebi,ni njoj.
Ljudi ostare,ali mozak i dalje nezreo.
 
Niko od ovih dusebriznika i "branitelja" "ljubavi" nikako da odgovori na moje prosto pitanje da li bi bili srecni da im kcerka (ili sin,nebitno) u cvijetu mladosti uda ili ozeni za nekog iz njihove generacije ili jos starijeg?
Ono,sta ima veze...stariji dvije,tri decenije...vrlo vazno... :roll:
I nije problem u necijim godinama,svi cemo mi ostariti akobogda...nego u tome da mladost ide sa mladosti,a ne sa starosti.
Nije to diskriminacija zbog godina,nego jednostavno biologija i priroda.
Sa roditeljima imamo sukob generacija,i nije to slucajno.
Ne moze biti normalno,ma kako opravdavali,da mlada djevojka (ili momak) bude sa generacijom svojih roditelja ili djedova i baka.
Da je Sergej zrela licnost,kao sto nije,on ne bi ni izabrao ovu djevojku koja moze kcerka da mu bude.
Za ljude koji nemaju obzira ni prema cemu,prepreka nema.Oni gledaju samo sebe i svoje zadovoljstvo.
Cak se i ponose...Eno Ristovski ponosan sto je ulovio unuku...misli da je frajer,umjesto da ga je sramota...Ako ona nema sve koze na broju i trci za njim,trebalo je on da bude pametniji i ne dozvoli joj to.Ni sebi,ni njoj.
Ljudi ostare,ali mozak i dalje nezreo.
Ali ako gledaš realno, ona sa njim može da ima minimum 10-15 godina veoma kvalitetnog i aktivnog života (neki muškraci su znatno izdržljiviji i od toga). Ko njoj garantuje da će da izdrži i 5 godina sa top frajerom njenog ili bliskog godišta?

Ovako zna da je sigurana, da pored nje sigurno neće da juri bilo šta drugo jer mu je upala sekira u med, a sa druge strane on sasvim dobro izgleda. Osvrni se oko sebe pa pogledaj na šta liče mnogi muškarci od 35 godina.
 
Ali ako gledaš realno, ona sa njim može da ima minimum 10-15 godina veoma kvalitetnog i aktivnog života (neki muškraci su znatno izdržljiviji i od toga). Ko njoj garantuje da će da izdrži i 5 godina sa top frajerom njenog ili bliskog godišta?

Ovako zna da je sigurana, da pored nje sigurno neće da juri bilo šta drugo jer mu je upala sekira u med, a sa druge strane on sasvim dobro izgleda. Osvrni se oko sebe pa pogledaj na šta liče mnogi muškarci od 35 godina.
Na sta god da lice ti od 35,oni ipak imaju 35,a ne 55.Nije tu bitan samo fizicki izgled,odnosno najmanje je bitan.
Evo npr.situacija...izadje Laza R.sa drustvom i povede zenu.Njegovo drustvo su njegovi vrsnjaci.
Pricaju o bolestima i reumi.🙂
Ili ona sa svojim.pricaju o diskotekama.
Da li se vi druzite sa starijim od sebe trideset godina?Onako,prijateljski,idete na kafu.
Da se ne lazemo...ne.Ja ne znam nikoga od mladih koji idu npr. sa komsinicama bakama na kafu.I ne treba da idu.Bake neka idu sa bakama,a mladi sa mladima.
To je moje misljenje.A ovde se sve zasniva na fizickom izgledu...kao dobro ce izgledati i za 15 godina.
Niko nema garancije ni da li ce dozivjeti sutra dan,ali to nema veze sa ovom pricom.
Bas zato sto se mladost ne vraca,treba je iskoristiti sa vrsnjacima,a "dede" ostaviti "babama" i birati ih kad dodjes u te godine.
Nikakvu ona sigurnost nema...Moze je zamijeniti drugom,isto kao i neko mladji.
 
Niko od ovih dusebriznika i "branitelja" "ljubavi" nikako da odgovori na moje prosto pitanje da li bi bili srecni da im kcerka (ili sin,nebitno) u cvijetu mladosti uda ili ozeni za nekog iz njihove generacije ili jos starijeg?
Ono,sta ima veze...stariji dvije,tri decenije...vrlo vazno... :roll:
I nije problem u necijim godinama,svi cemo mi ostariti akobogda...nego u tome da mladost ide sa mladosti,a ne sa starosti.
Nije to diskriminacija zbog godina,nego jednostavno biologija i priroda.
Sa roditeljima imamo sukob generacija,i nije to slucajno.
Ne moze biti normalno,ma kako opravdavali,da mlada djevojka (ili momak) bude sa generacijom svojih roditelja ili djedova i baka.
Da je Sergej zrela licnost,kao sto nije,on ne bi ni izabrao ovu djevojku koja moze kcerka da mu bude.
Za ljude koji nemaju obzira ni prema cemu,prepreka nema.Oni gledaju samo sebe i svoje zadovoljstvo.
Cak se i ponose...Eno Ristovski ponosan sto je ulovio unuku...misli da je frajer,umjesto da ga je sramota...Ako ona nema sve koze na broju i trci za njim,trebalo je on da bude pametniji i ne dozvoli joj to.Ni sebi,ni njoj.
Ljudi ostare,ali mozak i dalje nezreo.

То вероватно има везе са самодоказивањем , они тако нађу млађе жене да би доказали и себи а и другима како су још увек у јеку снаге , да још увек могу да задовоље жену јер је она са њима ..То што они тако резонују је њихова ствар ,али да оне пристају да буду нечији трофеј , то је забрињавајуће .

то не само да је испод части , него и испод сваког људског достојанства.
 
Они желе доказивање пред својим перверзним друговима истог годишта а оне вероватно нису тога свесне , оне су заведене , можда заљубљене у те ликове , у њихову славу , популарност .

Које је то лудило , када човек мало боље размисли , ајде она , заведена је , али он је озбиљно ударен у главу .


Замисли да будеш некоме трофеј , да те вода као мечку и показује друговима ..немам речи , али дођу оне себи , углавном када постану мајке и онда он изгуби интересовање .распад сваке моралне вредности и људског достојанства.
 
Они желе доказивање пред својим перверзним друговима истог годишта а оне вероватно нису тога свесне , оне су заведене , можда заљубљене у те ликове , у њихову славу , популарност .

Које је то лудило , када човек мало боље размисли , ајде она , заведена је , али он је озбиљно ударен у главу .


Замисли да будеш некоме трофеј , да те вода као мечку и показује друговима ..немам речи , али дођу оне себи , углавном када постану мајке и онда он изгуби интересовање .распад сваке моралне вредности и људског достојанства.
A ne ne ona,milion ih je zajebano,steta sto vas ne citaju,da vasa rec ne odjekne u svetu
 
Нема ту љубави. за њега је то доказивање а за њу нека врста болесне сатисфакције што је уловила познату личност .фетиш и једном и другом ,
Negde ima ljubavi a negde ovog,svi uglavnom srecni i nemoj da lazes da se nisi lozila na vece raspade od glumaca i da ne bi blla s njima,da mozes
 
Ali ako gledaš realno, ona sa njim može da ima minimum 10-15 godina veoma kvalitetnog i aktivnog života (neki muškraci su znatno izdržljiviji i od toga). Ko njoj garantuje da će da izdrži i 5 godina sa top frajerom njenog ili bliskog godišta?

Ovako zna da je sigurana, da pored nje sigurno neće da juri bilo šta drugo jer mu je upala sekira u med, a sa druge strane on sasvim dobro izgleda. Osvrni se oko sebe pa pogledaj na šta liče mnogi muškarci od 35 godina.

Има нека лепота у томе како кажу стихови " Остаримо заједно "Гледаш људе који су упознали нпр на студијима и онда остарили заједно , слично годиште , исто интересовање и подржавају једно друго а она када буде у најбољим годинама , он ће да говори о лековима и рецептима и припрема сахрану .
 

Back
Top