Ozenio se Sergej Trifunovic

Ala i ti lupas.😂
On je mogao da joj bude otac.Razlika od 23 godine uopste nije mala.
A njemu je vrijeme da bude deda,ako cemo realno.
Danasnje mlade djevojke su sve gluplje.
Potrosis svoju mladost koja se vise ne vraca, sa nekim starcem,generacijom tvog oca koji se izivio sa hiljade takvih kao ti.
Jos dodatno narkomanom i alkoholicarom,sto je katastrofa u bilo kojim godinama.
Moze ona biti lijepa,ali je glupa za medalju.
Negativna si... meni kažeš da lupam, a ovo dvoje ocrni...
Uzdigni se iz negative i šali se malo...
 
Zena je najpametnije rekla na ovoj temi.
Ne znam zasto "branite"nesto sto je realno katastrofa.
Mlada,lijepa zena se udaje za starog narkomana i alkoholicara.Da li biste voljeli takvu buducnost za vasu kcerku ili je to dobro samo kad je necija druga kcerka u pitanju?
Nebitno da li je neko glumac,popularan,poznat,bogat...ali razlika u godinama gdje neko nekom moze biti otac ili majka,a kamoli deda ili baba,nije normalna i predstavlja patologiju.
U glavi takvog para fali neka daska tjesili se oni ili ne.
A zivot sa narkomanom i alkoholicarem se moze pozeljeti samo neprijatelju.
Baš si dušebrižna...
Oni ne razmišljaju na način kako zabrinute dangube razmišljaju...
Usput, vrlo dobro znaju da postoji i razvod.
Ne razumem zašto ti više strahuješ nego mlada i Sergej?
 
Zena je najpametnije rekla na ovoj temi.
Ne znam zasto "branite"nesto sto je realno katastrofa.
Mlada,lijepa zena se udaje za starog narkomana i alkoholicara.Da li biste voljeli takvu buducnost za vasu kcerku ili je to dobro samo kad je necija druga kcerka u pitanju?
Nebitno da li je neko glumac,popularan,poznat,bogat...ali razlika u godinama gdje neko nekom moze biti otac ili majka,a kamoli deda ili baba,nije normalna i predstavlja patologiju.
U glavi takvog para fali neka daska tjesili se oni ili ne.
A zivot sa narkomanom i alkoholicarem se moze pozeljeti samo neprijatelju.
Njihove daske, njihov brak...
Što to tebe brine?
 
Таман му време да се скраси са 52 године , са скоро 60 ..па људи у тим годинама се спремају за пензију а он се "скрасио" .

.нашао младу неговатељицу јер то ће јој бити живот , догодине , ако не већ и сада . бешика му одлази, мења пелене и њему и беби ..обзиром да је дугогодишњи наркоман биће ту посла до гуше , нека млада добро засуче рукаве .

невероватно како је направила добар потез у животу .
Какви се то људи са 52 године спремају за пензију?

Ја кад будем дошао до тог броја (52) сматрам да ћу бити у пуној снази, те да ћу у наредним годинама после те 52. бити још јачи.

Ко се то спрема у пензију са 52?

И Сергеј је далеко од било какве старости (једино ти пороци могу да му скрате младост).
 
Preteraste ga. Covek je glumac i ima pravo da se ozeni i u 60 godina, ili da se cak i ne ozeni. Evo pogledajte Dzeka Nikolsona.

Nista nije ni kasno ni strasno sto se ozenio sa 50, a ako je beba na putu, eto vece srece.

Ne valja kad se ozene, ne valja kad se ne ozene.
 
нешто није у реду ако жели толико старијег човека , у праву си недостаје јој нека мушка фигура , тражи оца у њему ..али опет није крива она, него њени родитељи

..Нема ништа лепше него ићи онако како је Бог одлучио, када си млад да си са неким твоје генерације , да заједно идете у школу , факултет , планирате будучност , да се из те младости роди нови живот ..а овако накарадно , нема ту љубави , то је само фетиш .
Draga, Bog je i ovo odlučio!
 
Preteraste ga. Covek je glumac i ima pravo da se ozeni i u 60 godina, ili da se cak i ne ozeni. Evo pogledajte Dzeka Nikolsona.

Nista nije ni kasno ni strasno sto se ozenio sa 50, a ako je beba na putu, eto vece srece.

Ne valja kad se ozene, ne valja kad se ne ozene.
Možda bi nekima ovde bilo lakše da se Sergej oženio sa nekom od 50 godina...
Mada sam sigurna da bi i tu pala velika pljuvačina, hahaha
 
Možda bi nekima ovde bilo lakše da se Sergej oženio sa nekom od 50 godina...
Mada sam sigurna da bi i tu pala velika pljuvačina, hahaha
Pa neka je, to je njegov izbor. Ali sigurno da je veca njegova sreca to sto ce mu ova sada roditi bebu, i u tome nema nista lose.

Na kraju ako ne ide, postoji i razvod, ali sigurno da nije hteo da ima dete koje bi bilo bez oca i ja tako gledam na to njegovo vencanje.
 
Какви се то људи са 52 године спремају за пензију?

Ја кад будем дошао до тог броја (52) сматрам да ћу бити у пуној снази, те да ћу у наредним годинама после те 52. бити још јачи.

Ко се то спрема у пензију са 52?

И Сергеј је далеко од било какве старости (једино ти пороци могу да му скрате младост).
Hoces,hoces.Bices bas u punoj snazi.
Ali nije poenta u Sergejevoj starosti,nego njenoj mladosti.
Kad bude ona imala pedeset,neka nadje dedu od pedeset.Ovako je guska.😂
 

Back
Top