Ozenio se Sergej Trifunovic

Мени је само некако морбидна и тужна та слика , она тако млада и лепа а он стари излапели наркоман који је смувао на конто старе славе .

јер не знам нормалну жену којој је овај пожељан
 
Мени је само некако морбидна и тужна та слика , она тако млада и лепа а он стари излапели наркоман који је смувао на конто старе славе .

јер не знам нормалну жену којој је овај пожељан
Izgleda da i sad dobro iebe
 
То код Сергеја сада , то се зове "жал за мадости" , он гледа њу и види младост , живот а он је већ скоро на измаку живота и плаши се старости

то је нормалан и природан процес , старење , кроз који сви поролазимо или ћемо проћи , али Сергеј у свом мозгу ,магловитом од конзумације марихуане , трипује да ће бити млађи са млађом женом ..неће , бити ће једнако стар .
Mora da imaš bar 86 godina, čim si tako mudra...
 
Мени је само некако морбидна и тужна та слика , она тако млада и лепа а он стари излапели наркоман који је смувао на конто старе славе .

јер не знам нормалну жену којој је овај пожељан
E, verujem ti da normalnu ne poznaješ...
 
vucic-karikatura.jpg
Nemoj da zezaš!!!??
E, pa sad su se složile kockice, hahahahahahah
:rotf::rotf::rotf:
 
Мени само нису јасни коментари типа "Сергеј се скрасио" а он направио дете девојци а онда ухапсила га полиција због наркотика ..

Замисли тату ти ухапсе због наркотика ..шта знам , све ми то мало безвезе
 
Ko zna sa kojom će on za 20 godina da bude...
Ovu će za 2-3 godine da šutne, pa će naći mlađu...

са 70 и кусур вероватно и са деменцијом , пошто дугогодишња конзумација марихуане према најновијим истраживањима може да утиче на деменцију , ко зна где ће да буде ..али добро обезбедио се бар ће имати дете да му дође у посету , жена тешко .
 
Мени само нису јасни коментари типа "Сергеј се скрасио" а он направио дете девојци а онда ухапсила га полиција због наркотика ..

Замисли тату ти ухапсе због наркотика ..шта знам , све ми то мало безвезе
da... baš je bljak...
 
Мени само нису јасни коментари типа "Сергеј се скрасио" а он направио дете девојци а онда ухапсила га полиција због наркотика ..

Замисли тату ти ухапсе због наркотика ..шта знам , све ми то мало безвезе
"narkotici" pa "narkotici"!
napisao sam ti već, radilo se o par džointa, ne o 5 kila horsa! nije isto...
 
Мени је само некако морбидна и тужна та слика , она тако млада и лепа а он стари излапели наркоман који је смувао на конто старе славе .

јер не знам нормалну жену којој је овај пожељан
al bi ti zato Putinu još 20 god. starijem širila noge bez razmišljanja :rotf: :rotf: :rotf:
 
Нису битне године , него начин живота ..овде се сви праве луди , ап зар га нису ухапсили пре недељу дана због дроге а сада "младожења се скрасио" ..Боже сачувај јадно ово чељаде , да ли уопште има родитеље да је посаветују нешто у животу .
Nema veze, bitna je ljubav i verovatno ga voli. Ne mora da znaci d aje svaki brak sa velikom razlikom u godinama istovremeno i proracun, u ovom slucaju bar ocigledno nije.

______________


@tema

Mladencima cestitam!:hvala::vatromet:


Dobro da si se i ti pridruzio! :hahaha:....:mazi:
 
Baš si maštovita, draga moja...
Ispljuva ti i Srgeja i njegovu lepu ženicu...


Pogledajte prilog 1546505

Baš su lep par...
On, dasa i po, najbolji glumac kog možeš da zamisliš,
prepametan, karakteram i fenomenalan.
52 godinice, taman mu je vreme da se skrasi.
A i njoj je vreme da se skrasi, pa su se lepo našli.
Daleko je on od pelena i staračkih bolesti.

Oni mi se dopadaju kao par i želim im svu sreću.
Moraš da priznaš da su lepši par nego što je
Laza Ristovski sa onom njegovom šmizlom...
Ala i ti lupas.😂
On je mogao da joj bude otac.Razlika od 23 godine uopste nije mala.
A njemu je vrijeme da bude deda,ako cemo realno.
Danasnje mlade djevojke su sve gluplje.
Potrosis svoju mladost koja se vise ne vraca, sa nekim starcem,generacijom tvog oca koji se izivio sa hiljade takvih kao ti.
Jos dodatno narkomanom i alkoholicarom,sto je katastrofa u bilo kojim godinama.
Moze ona biti lijepa,ali je glupa za medalju.
 
babuška, Sergej ima 5 banki! povrediš kako je neko izgledao pre 25-30 god. i sada!
ne znam koliko ti godina imaš, ali rekao bih da nisi bas u cvetu mladosti, očigledno je da nisi dugo sebe videla u ogledalu! :rtfm:
Nije problem u Sergeju.Moze on dobro da izgleda za pedesetogodisnjaka.Ali je ipak pedesetogodisnjak.
Problem je u njoj koja je realno guska.😂
Dvadeset i kusur,a ti sa matorcem.
Cemu ti onda mladost i ljepota?
 
dobro troluješ... Bravo!
Zena je najpametnije rekla na ovoj temi.
Ne znam zasto "branite"nesto sto je realno katastrofa.
Mlada,lijepa zena se udaje za starog narkomana i alkoholicara.Da li biste voljeli takvu buducnost za vasu kcerku ili je to dobro samo kad je necija druga kcerka u pitanju?
Nebitno da li je neko glumac,popularan,poznat,bogat...ali razlika u godinama gdje neko nekom moze biti otac ili majka,a kamoli deda ili baba,nije normalna i predstavlja patologiju.
U glavi takvog para fali neka daska tjesili se oni ili ne.
A zivot sa narkomanom i alkoholicarem se moze pozeljeti samo neprijatelju.
 

Back
Top