Ovo sam ja...

Jel znas ti onaj vic kad mujo i haso idu sumom i naidju na cup pun blaga.
I pita Mujo - Hasu : " Oćmo li deliti bratski ?"
A Hasa ce na to " Ne nego pola - pola "


Osim toga nisam ja nista pobrkala , ti si rekao za kuronju da je muško ja sam u njemu videla udavaču Rubi :mrgreen:
 
Jel znas ti onaj vic kad mujo i haso idu sumom i naidju na cup pun blaga.
I pita Mujo - Hasu : " Oćmo li deliti bratski ?"
A Hasa ce na to " Ne nego pola - pola "


Osim toga nisam ja nista pobrkala , ti si rekao za kuronju da je muško ja sam u njemu videla udavaču Rubi :mrgreen:

...gde si to prochitala...pokazhi...:mrgreen:
...da ti prevedem...u telu mushkom...
 
..me...+
..mekana..tolerantna..zainteresovana..
..volim razlichitost..interesuju me the others..
..podmecem oslonac iako nemam interesa u tom napredovanju..
..volim toplo..volim sunchano..volim vodu i onoliko aktivnosti koliko mi telo prihvata..
..volim osecaj lenjosti koji donosi toplota..
..volim kad mi bride mishici od onog shto sam radila pre toga... :rumenko:
..volim voce..u veeeelikim porcijama..ako je dovoljno toplo..
..volim slaninicu sa roshtilja..i tikvice sa roshtilja...i sve sa roshtilja.. :p
..volim vatru posle sumraka..
..volim vino..
..volim odlaganje..izvesnog..volim izvesnost..volim da shokiram kontradiktornoshcu..
..volim da plivam uzvodno..ali dok nije sve protiv mene..volim "ko zna zashto je to dobro"..
..ali volim i "a-ha" smeshak i teranje kontre..
..volim sebe..
..umem sa drugima..
..ne volim shupljikavost..

me -
..moram da kazem "I told you so..", bez rechi, uglavnom.. :rumenko:
..volim da merim i premeravam i odmeravam..sto godina..
..ali lomim preko kolena i ne vracam se vishe na to i nema shbbkbb.. :roll:
..umem da chekam..i chekam..i chekam.. i dochekam da likujem.. :confused: ..u sebi, dodushe.. :rumenko:
..e, i umem da pamtim k'o slon.. :roll:
..i mrzim to.. :(


potpisujem !

hmmmm.... i ko je kome ovde k l o n ?

btw... rodjena sam u novembru
girly14-1.gif
 
Ja sam:
ludi optimista,
velika sanjalica,
romanticna i verujem u onu ljubav,od koje stane sat,
jako lenja i neuredna osoba,tesim se da je to zato sto sam umetnicka dusa,
ne mogu da zivim bez knjiga,
volim pozoriste,
mrzim muziku ujutro kad se probudim,boli me glava posle ceo dan,
jako vezana za roditelje,sve bih uradila za njih,
direktna i ponekad bez takta,ljudima direktno kazem sta mislim o njima,
od detinjstva verujem da cu jednog dana postati slavan pisac,
zavodnica,volim da flertujem,
nocna ptica,volim dugo ujutro da spavam,
i volim da volim
 
Ја сам идеалиста...
сањар...
романтик...
умем да волим искрено и снажно...када не осетим исто...одлазим...
не умем да будем друга...половична...код мене је све или-или....
правдољибава...и када треба и када не треба...често изигравам дрвеног
адвоката...јер не могу да поднесем неправду, чак и када се другоме чини..
импулсивна...понекад умем да брзо планем...али се веома брзо и одљутим
искрена...кажем оно што мислим..или ћутим...ни када се свађам не кажем оно што не мислим ма како да сам љута...не вређам...и не волим када то други раде...прејака реч зна да убије...једино умем да будем баш гласна када сам много љута...
верана и одана другарица...али чудна...на неки начин..не бих да објашњавам али јесам...
велики љубитељ самоће...умем да будем.. и волим да будем сама...мада то не значи да не умем и добро да се зезам и да имам буљук људи око себе...али у самоћи пуним батерије...у самоћи болујем, и одболујем, решавам све своје проблеме, када изађем у свет (како ја то кажем) све је решено....то уме да нервира моје најближе и пријатеље поготову...али то сам ја.
Људи ме или воле или не воле....нема средине...не знам тачно зашто али је тако,
окружена сам позитивним људима, књигама и уметничким сликама које обожавам
зависник од нета, овог форума и игрица..али и од слаткиша...
волим фотографију и кад тад ћу се њоме бавити...
обожавам путавања...да могу 300 дана у години бих била на путу...
када чујем музику из Перуа (понекад су у Кнезу) или са неког другог краја света, засузе ми очи од милине и од туге...осетим даљине како ме зову...а ја не могу да се одазовем...бар не онако како бих желела ...са сваког путовања се враћам тужна јер ми је 12-15 дана мало....
вежбам....возим бајс...шетам...обожавам стони тенис и кад год могу играм га с пријатељима.
Волим технику и имам све потребне апарате који олакшавају или улепшавају живот ...бар мени...онда иду књиге...јакне...обућа и крпице...
наравно то је само део...али тога сам се прво сетила...
 
Poslednja izmena:
Volim lepe, lepo građene, visoke, šarmantne, vaspitane dečake
Volim lepe, uredne, komunikativne i vesele devojčice koje drže do sebe ali se i šale na svoj račun - kao što su mirka žizika, linda, mačkica...

Volim da pišem, da jedem tikvice, mlade krompiriće i pirinač, da pušim cigare, pijem kafu tursku, bez šećera i mleka ili šlaga... Čokolade one tamne s puno kakaa i rafaelo kuglice. Više volim eurokrem nego nutelu.

Povraća mi se od mirisa bundeve, kad se ljuljam duže od 3 minuta - ne volim one sprave što obrću, prevrću i cimaju ljude na vašarima - obavezno mi bude muka. sve ostalo je ok.

Bojim se struje - al to je zato što mi se pegla zapalila 2 puta sam bila mala - skroooz vatra sevnula sa svih strana iz čista mira. Jednom dole, kod utikača, zapalio se i tepih i pegla i sve otišlo u qraz, drugi put u ruci, tamo na onom delu gde kabal ulazi u peglu i opekla me po ruci - nemam ožiljak al se zentam...

Ne volim ništa ,,prirodno" (tipa, čaj iz bašte, neprskane jabuke, domaće i sl) i ne volim da šetam po prirodi - uopšte me to ne opušta, hvata me jeza...
Konformista sam

Ne volim sela i male gradove i nešto što zovu ,,varošice"

Ne volim ništa što je jeftino

Volim svoje dete i svoju sestru najviše na celom svetu
 
Poslednja izmena:
... sebicna, manipulativna kucka koja se ne moze smiriti dok nekom "ne sjedne na kicmu" i unisti ga sa svojim histerijama, kapricima, ucjenjivanjima, maltretiranjima dok ne bude sve po mom, i onda kad se sve ide onako kako sam zamislila, postane mi dosadno pa onda opet pocnem da izmisljam i zanovjetam, i kad na kraju ljudi pogube zivce i ne zele vise ocima da me vide, ja sam sjebana sto vise nemam kontrolu u svojim rukama i onda pocnem da se umiljavam, dodvoravam, cvilim, cmizdrim i sve sto je potrebno da bi se sve ponovo vratilo na staro!!!:mrgreen:

U sustini, to su karakteristike emotivno nezrele osobe , ili nisam naisla na adekvatnu osobu koja bi umjela da smiri ove moje bubice, i da me pridobije povjerenjem i iskrenoscu!
A to je ono sto je prilicno tuzno!:roll:
( To je „mrvica” mojih mana, da se zaborave do kraja ovog teksta!):mrgreen:

Sa druge strane, kao prijatelj sam susta suprotnost, i svi moji prijatelji me vole i cijene moje misljenje, uzivaju u mom drustvu, ili savjetima , i ta prijateljstva traju godinama!


Inace sam prilicno vedra osoba. Volim da se zezam, da izlazim, putujem, obozavam da igram, mogla bih satima da djuskam...:klap:
Hiperaktivna...u svakom pogledu!

Obozavam Kapora i njegov stil pisanja, narocitu „ Unu“, Kunderu , njegove sarkasticne „Smesne ljubavi“, i Egziperijevog „Malog princa“, Igoove „Jadnike“ , poeziju Mike Antica i Pere Zubca, rasplacem se dok slusam Zeljku Krznarica i Radeta Serbedziju; Moby , Vangelis, J.M Jarre me opustaju, uzivam u muzici Darka Rundeka i Van Gogha.

Mirni dio mene voli opustanje u prirodi, cvrkut ptica, sum drveca, i taj osjecaj koji pruza mir...

Divljakusa u meni obozava seks, u kolima, u prirodi, stolu , stolici, terasi, bilo gdje , i uvijek, sto duze i sto cesce...
Ponekad uz svijece i dobru muziku kad uzivaju sva cula, i sluha, i mirisa , i ukusa, dodira...

Volim kad me maze i kad mi tepaju.
Obozavam da pajkim, i mrzim kad me neko probudi, onda bih mogla da grizem!
Mrzim da kuvam , al obozavam da jedem ( narocito volim sve sa rostilja mmmm!!! )
Navucena sam na vjezbanje u teretani!
Imam malu tetovazicu vile na clanku.
Uzivam u sopingu.
Mrzim nekulturu , bahatost i proste ljude.
Ponekad sam zlopamtilo i u stanju sam da pamtim ko slon, i danima da da cekam savrsenu priliku za revans nekome ko mi se zamjerio.


Strast je ono sto me u stvari pokrece u zivotu, prema bilo cemu...muzici, hrani, picu, porocima, seksu...

Hedonista, jednom rjecju. :hvala:

( To sam trebala reci odmah na pocetku, i zbrisati sa ove teme, al cinjenica je da je tema ono sto ljudi najbolje poznaju, tj. sopstvena licnost! ):manikir::mrgreen:
 
... sebicna, manipulativna kucka koja se ne moze smiriti dok nekom "ne sjedne na kicmu" i unisti ga sa svojim histerijama, kapricima, ucjenjivanjima, maltretiranjima dok ne bude sve po mom, i onda kad se sve ide onako kako sam zamislila, postane mi dosadno pa onda opet pocnem da izmisljam i zanovjetam, i kad na kraju ljudi pogube zivce i ne zele vise ocima da me vide, ja sam sjebana sto vise nemam kontrolu u svojim rukama i onda pocnem da se umiljavam, dodvoravam, cvilim, cmizdrim i sve sto je potrebno da bi se sve ponovo vratilo na staro!!!:mrgreen:

U sustini, to su karakteristike emotivno nezrele osobe , ili nisam naisla na adekvatnu osobu koja bi umjela da smiri ove moje bubice, i da me pridobije povjerenjem i iskrenoscu!
A to je ono sto je prilicno tuzno!:roll:
( To je „mrvica” mojih mana, da se zaborave do kraja ovog teksta!):mrgreen:

Sa druge strane, kao prijatelj sam susta suprotnost, i svi moji prijatelji me vole i cijene moje misljenje, uzivaju u mom drustvu, ili savjetima , i ta prijateljstva traju godinama!


Inace sam prilicno vedra osoba. Volim da se zezam, da izlazim, putujem, obozavam da igram, mogla bih satima da djuskam...:klap:
Hiperaktivna...u svakom pogledu!

Obozavam Kapora i njegov stil pisanja, narocitu „ Unu“, Kunderu , njegove sarkasticne „Smesne ljubavi“, i Egziperijevog „Malog princa“, Igoove „Jadnike“ , poeziju Mike Antica i Pere Zubca, rasplacem se dok slusam Zeljku Krznarica i Radeta Serbedziju; Moby , Vangelis, J.M Jarre me opustaju, uzivam u muzici Darka Rundeka i Van Gogha.

Mirni dio mene voli opustanje u prirodi, cvrkut ptica, sum drveca, i taj osjecaj koji pruza mir...

Divljakusa u meni obozava seks, u kolima, u prirodi, stolu , stolici, terasi, bilo gdje , i uvijek, sto duze i sto cesce...
Ponekad uz svijece i dobru muziku kad uzivaju sva cula, i sluha, i mirisa , i ukusa, dodira...

Volim kad me maze i kad mi tepaju.
Obozavam da pajkim, i mrzim kad me neko probudi, onda bih mogla da grizem!
Mrzim da kuvam , al obozavam da jedem ( narocito volim sve sa rostilja mmmm!!! )
Navucena sam na vjezbanje u teretani!
Imam malu tetovazicu vile na clanku.
Uzivam u sopingu.
Mrzim nekulturu , bahatost i proste ljude.
Ponekad sam zlopamtilo i u stanju sam da pamtim ko slon, i danima da da cekam savrsenu priliku za revans nekome ko mi se zamjerio.


Strast je ono sto me u stvari pokrece u zivotu, prema bilo cemu...muzici, hrani, picu, porocima, seksu...

Hedonista, jednom rjecju. :hvala:

( To sam trebala reci odmah na pocetku, i zbrisati sa ove teme, al cinjenica je da je tema ono sto ljudi najbolje poznaju, tj. sopstvena licnost! ):manikir::mrgreen:

eeeeee

pa i ja sam bila takva do pre par godina....
al se ljudi menjaju...tj prepakuju!
:)
 
eeeeee

pa i ja sam bila takva do pre par godina....
al se ljudi menjaju...tj prepakuju!
:)

Pa moguce je!
Jos uvijek sam RELATIVNO mlada ( 29 godinica! ), tj. jos uvijek nemam nekih pravih obaveza kao sto su recimo muz,djeca,porodica uopste, pa sam iskljucivo orjentisana samo na sebe i svoje potrebe...:lol:

Ne sumnjam da ce mi se jednog dana prioriteti promjeniti,i da necu biti sama sebi najvaznija.:lol:
 

Back
Top