Ovo je sramota, Brankica sa srednjom skolom je Tuzilac, Sudija i Porota.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ДА ЕМИСИЈА ЈЕ СКРОЗ НАРУЧЕНА КАО ОПРАВДАЊЕ ЅА ПРЕСУДУ КОЈА НИЈЕ ПРАВЕДНА!ПРАВЕДНА ПРЕДУДА ЈЕ ЗАКОН УЛИЦЕ!
ЗКОН КОЈИ СУ ПОШТОВАЛИ КОМЕ СУ СЕ КЛАЊАЛИ И ПО КОМЕ СУ ЖИВЕЛИ!
Легију и остале легијалисте треба пустити на улицу али без џокера брзо би се нашли где им је место!Да ли неко зна на која места ће их евентуално после жалбе и правоснажности послати на ослужење казне?
 
Postoji prvi deo snimka i u B92 i u Pinku... Ono sto je radio NIN nema veze sa onim sto radi B92. NIN, odnosno Nikola Vrzic je pisao o mnogim stvarima koje su namerno propustene u toku postupka. TRo nije samo prica Vrzica, vec celokupnog obezbedjenja Zorana Djindjica, vozaca Gase Knezevica, Boze Pelevica i drugih ucesnika u postupku. B92 je vodio orkestriranu kampanju u cilju podrske optuznici...Pa da li je moguce da se u jednoj drzavi pre donosenja presude neko oglasava ubicom. U porodnicnoj enciklopediji, mislim da je bila u izdanju Politike, u delu koji se odnosi na licnost Djindjica kao ubica, oiznacen je bivsi visoki pripadnik MUP-a Srbije, jos pre nego sto je doneta presuda......
 
Ne postoji nikakav prvi deo snimka i to je najobičnija izmišljotina u nizu izmišljotina onih kojima je cilj bio da odbrane ljude koji su ubili Đinđića. NIN je samo deo cele te ekipe. Vrzić je čiovek koga nije bilo na suđenju osim u specijalnim slučajevima i koji je tekstove pisao napamet po već spremljenim idejama koje su mu dali oni koji su ga i poslali u NIN. Sam NIN je već dugo u rukama DBa i preko nejga se javnosti obraćaju kriminalci.

B92 je samo iznosio činjenice.
 
Јасна је улога и бранкице и Б2 92 на ове догађаје а они нису у складу са новинарском етиком и др...
Док је тако увек ће бити оних који су против тога и оних који ће плаћати исте за то што раде ..да раде и даље само ће СРБИЈА остати исти и још сиромашнија и пониженија ...
 
Snimak postoji. Cak ga je i vece trazilo, ali su im sa Pinka rekli, da je snimak unisten, jer se navodno snimci posle odredjenog vremena unistavaju.... Otkud novinarska ekipa bas u tog dana izpred zgrade Vlade... Nije moguce da je kamerman zabelezio sam taj jedan trenutaka kada pokojnog premijera unose u automobil... Ako je B92 iznosio cinjenice, nadam se da su i cinjenice postojanje treceg metka, sto potvrdjuju brojni svedoci, ali i tragovi na licu mesta....
 
Snimak ne postoji i ništa nije uništavano.
Novinarska ekipa je bila na putu na konferenciju za štampu Gaše Kneževića kada je čula pucanj i stala prekoputa da snimi šta se dešava. Na snimku se ne vidi premijer nego Janjušević.

Trećeg metka nije bilo i to su svi potvrdili pa o stručnjaci iz Nemačke. To je samo izmišljotina onih koji su radili na oslobađanju legije. DB, NIN, Kurir itd. Veruović i ostali su čuli eho i to je sada jasno, jer je deset drugih svedoka na različitim pozicijama čulo DVA pucnja.
 
To tragovi ne pokazuju, da pokazuju stručnjaci iz Visbadena ne bi ostavili teoretsku mogućnost da je bio još jedan atentator ali da za to nema dokaza. svi koji su čuli tri pucnja su bili na jednom mestu, a svi ostali koji su čuli dva raštrkani. U svojim iskazima ni Legija ni Zvezdan nisu rekli da je bio još jedan atentator. Ružicini advokati tvrde da je bilo dva metka. Ne misliš valjda da je ona deo zavere.
 
Vestacima iz Visbadena nije dostavljen celokupni materijal, a pre svega deo premijerove odece da bi u popunosti utvrdili sve cinjenice. Pored toga najveca zabluda je da je premijer ulazio u zgradu Vlade, okrenut ledjima, a postoji svedik, koji se nalazio unutra zgrdae i koji se sa premijerom u tom momentu gledao direktno u lice... U stvari sve ovo na ovom forumu je glupost, mi se kao tu nesto prepiremo. Meni je licno zao Zorana Djindjica, a jos vise mi je zao sto nije utvrdjena prava istina... Mozda je Legija i organizovao ovaj zlocin, on je jedna obicna budaletina, ali nista od ovoga nebi bilo da nije bilo faktora iz INOSTRANSTVA. Na to je ukazao i ministar Mihajlovic....Nasa drzava je obavestajno izbusena, sve vode strane sluzbe od Pravosudja pa sve ostalo....
 
Stučnjaci iz Visbadena se nisu žalili na dsotavljeni materijal, to je još jedna izmišljotina. Tačno su utvrdili i kako je Đinđić bio postavljen na ulazu u zgradu vlade i tu nema nikakve dileme.

Međutim tačno je da je Legija bio samo izvršilac, a svi tragovi vode u RS(Mikelić), u DSS(Koštunica) i u Moskvu(bora Milošević) ali se na žalost po tome dalje nije postupalo.
 
Aman ljudi ovde nije u pitanju uopste dali je neko kriv ili nije.Naravno da je svako ubistvo strasno,naravno da je strasno da covek koji nije pocinio zlocin odgovara za nesto sto nije uradio,naravno da je nezavistno sudstvo jedan od osnovnih elemenata civilizovanog drustva.Zato je neukusno da se i mediji i bilo ko drugi mesaju u slucaj.Slazem se da narod mora da zna,ali sam ja vise za cisto prikazivanje toka sudjenja bez ikakvih komentara a samim tim i bez pritisaka na javno mnjenje.I dalje mi se cini sve to jako sumnjivo i cini mi se da je B92 dvehiljaditih projekcija RTS-a devedesetih.
 
Djiki.jpg


Najveći šmeker. :D
 
Gazdarica ("foruma"istorije) :
"Imam u kuci jednu knjigu izdatu 1943. u Zagrebu... Dakle, u NDH..."
"@Lj, dacu vam kame..."
(претња смрћу)
(ја сам Србин мета тог "разговора")
(у под-форуму: "везе с Италијанима")
СРБИ, ЈЕВРЕЈИ, ЦИГАНИ: СЕТИМО СЕ ЗЛОГЛАСНЕ УСТАШКЕ SS "KAMA" DIVIZIJE !!!
 
Људи студирам право, и тако понешто и знам, па могу да тврдим према познатом да је ова пресуда против права, али не и против правде. Кривица оптужених није доказана, тј. није индивидуализована, и више је плод политичког притиска него правилно утврђеног чињеничног стања, јер су докази на којима се све темљи крајње сумњиви, чак у многим случајевима неупотребљиви. Правда је да они одговарају, али не и право.
 
Gazdarica ("foruma"istorije) :
"Imam u kuci jednu knjigu izdatu 1943. u Zagrebu... Dakle, u NDH..."
"@Lj, dacu vam kame..."
(ПРЕТЊА СМРЋУ)
(ја сам Србин мета тог "разговора")
(у под-форуму: "везе с Италијанима")
СРБИ, ЈЕВРЕЈИ, ЦИГАНИ: СЕТИМО СЕ ЗЛОГЛАСНЕ УСТАШКЕ SS "KAMA" DIVIZIJE !!!
 
ТНикола:
Људи студирам право, и тако понешто и знам, па могу да тврдим према познатом да је ова пресуда против права, али не и против правде. Кривица оптужених није доказана, тј. није индивидуализована, и више је плод политичког притиска него правилно утврђеног чињеничног стања, јер су докази на којима се све темљи крајње сумњиви, чак у многим случајевима неупотребљиви. Правда је да они одговарају, али не и право.

Sa kraterima u našima zakonima i Hitleru je nemoguće dokazati krivicu!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top