Ove "otporase" treba streljati iz humanitarnih razloga

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
svetolik trpkovic:
Aha znaci Voja Seselj je satanista posto je isao 90. da raskopava kucu cveca sa glogovim kolcem koji je isao da zabode u srce onoga u koga je 15 godina ranije bio zljubljen.

p047.gif
 
crow:
kao tvoj predsednik??? 8)
pa... dobro.
slobodna zemlja, slobodni ljudi...
mozesh da se uchlanish u koju ocesh partiju
chak i ako je vodi hrvatski komunistichki sektash - Vojislav Sheshelj 8)
Nemam ja predsednika, ja nisam clan nijedne partije, a radije bih u svaku drugu nego u stranku coveka koji je pozivao na produzenje bombarodvanja sopstevnog naroda. Onda dok se krio po hrvarski otocjima (prema sopstevnom priznanju)!
A ti, uzmi kramp, lopatu, budak, sta god, kopaj i raskopavaj, tvoje pravo.
Ovo je "slobodna i demokratska" zemlja, pa postupi prema savesti i naredjenju svoje partije!
 
*BILJA*:
Nemam ja predsednika, ja nisam clan nijedne partije, a radije bih u svaku drugu nego u stranku coveka koji je pozivao na produzenje bombarodvanja sopstevnog naroda. Onda dok se krio po hrvarski otocjima (prema sopstevnom priznanju)!
A ti, uzmi kramp, lopatu, budak, sta god, kopaj i raskopavaj, tvoje pravo.
Ovo je "slobodna i demokratska" zemlja, pa postupi prema savesti i naredjenju svoje partije!

da be...
ti beshe ona koja bi tako rado bila radikalka
al kad vidi one kapacitete, ljudske gromade :D recimo Gishu, Glistu, ****
osetish se nedostojno
:(

ooooooooo zivote, stvarno bi teo da vidim takvu osobu!

ebesh piramide, ajfelov toranj, nijagarine vodopade...
ovo gore opisano treba da se vidi! 8)
 
*BILJA*:
Nemam ja predsednika, ja nisam clan nijedne partije, a radije bih u svaku drugu nego u stranku coveka koji je pozivao na produzenje bombarodvanja sopstevnog naroda. Onda dok se krio po hrvarski otocjima (prema sopstevnom priznanju)!
A ti, uzmi kramp, lopatu, budak, sta god, kopaj i raskopavaj, tvoje pravo.
Ovo je "slobodna i demokratska" zemlja, pa postupi prema savesti i naredjenju svoje partije!

a ovde se misli na... ?

sheshelja???
on je bombardovao i dedovinu i ochevinu :(

verovatno je on u pitanju... :(

jes vala jada od choveka! :evil:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top