Ove "otporase" treba streljati iz humanitarnih razloga

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
eremita:
Не вреди ти на овом подфоруму оваква тема - јер овде има пуно оних ЛДП БАЛОНЏИЈА КОЈИ СУ СЕ РАДОВАЛИ И СЛАВИЛИ САХРАНУ СМ ....... :roll:
даклеМ.....осведочени некрофили.......и болесници.........
mama ti balondzija
prvo kenjash kako je LDP stranka od 20 chlana
a onda kad imaju osnivachku skupshtinu
i svih 20 sede u sali

ti ih nabedjujesh da pushtaju neke balone, shta vec

svih 20 ih je bilo u sali 8)
na TVu su bili samo tvoji koalicioni Aligrudic i neki jadnik iz SPO-a, ne secam se ko...
 
rider on the storm:
Pustite pokojnika da na miru počiva! Nikada ga nisam voleo ali sam hrišćanin i pravoslavac.A ovog sa kolcem bi strpao iza rešetaka, ako ništa drugo a ono što sramoti ceo jedan narod i rod.Pa gde se ovo dešava u svetu osim ovde!
Nije zasluzio da mirno pociva. Ja bi ga iskopao i dao kerovima da mu koske oglodju. Sem toga nije sahranjen kao hriscanin. Sahranjen je bez popa i krsta, a sa piramidom. Hriscani se sahranjuju danju, a ne nocu kao sto je sahranjen SMrad. Ona sahrana po mraku vise je licila na neki satanski obred.
 
Fuehrer Bonker:
Svasta se desava u srbiji, ali ovo sta se cuje iz pozarevca, podseca me na 16 i 17 vek

http://www.kurir-info.co.yu/arhiva/2007/mart/05/V-06-05032007.shtml

Kakve su to otporaske stoke nevaspitane ! Ako bog da, da im neko taj kolac zabije u bulju pa da crknu kako takve svinje zasluzuju.


obiteljske nesuglasice :roll:

jedan milošević zabije kolac drugom miloševiću, a treći milošević mu preti

jedan :lol: dva :lol: tri :lol:

ahahahahahaa
 
Powerslave:
Nije zasluzio da mirno pociva. Ja bi ga iskopao i dao kerovima da mu koske oglodju. Sem toga nije sahranjen kao hriscanin. Sahranjen je bez popa i krsta, a sa piramidom. Hriscani se sahranjuju danju, a ne nocu kao sto je sahranjen SMrad. Ona sahrana po mraku vise je licila na neki satanski obred.

Хајде сада још једном прочитај шта си написао и размисли да ли било који
нормалан човек може овако нешто да срочи! :roll: :roll: :roll:
 
Powerslave:
Nije zasluzio da mirno pociva. Ja bi ga iskopao i dao kerovima da mu koske oglodju. Sem toga nije sahranjen kao hriscanin. Sahranjen je bez popa i krsta, a sa piramidom. Hriscani se sahranjuju danju, a ne nocu kao sto je sahranjen SMrad. Ona sahrana po mraku vise je licila na neki satanski obred.
Mi pricamo o LJudima, ne tebi i tebi slicnima.
Najmanje je mrtav covek kriv za nacin svoje sahrane. Uostalom, bilo je toliko mnogo naroda, da je sve teklo sporo. Nije imao "srecu" da ga sahrane kao Zorana Djindjica, a oni koji skrnave grobove su satanisti. Jer, skrnaviti bilo ciji grob, greh je od Boga i naroda.
Uostalom, o cemu ti govoris?
S kojim se ti pravom pozivas na veru i hriscanstvo, kad pozdravljas cin skrnavljenja groba, a kako vidim, ti se tu ne bi zaustavio?! Ti bi isao i dalje od toga!
Samo napred, ni ti nisi vecan!
 
Powerslave:
Nije zasluzio da mirno pociva. Ja bi ga iskopao i dao kerovima da mu koske oglodju. Sem toga nije sahranjen kao hriscanin. Sahranjen je bez popa i krsta, a sa piramidom. Hriscani se sahranjuju danju, a ne nocu kao sto je sahranjen SMrad. Ona sahrana po mraku vise je licila na neki satanski obred.


Ja samo pišem da treba pokojnika ostaviti da na miru počiva to je naš Srpski običaj pa o bilo kome se radi i o kakvom čoveku. To su nekada bile naše vrline i po nečemu po čemu su nas drugi znali. Po nekim kodeksima ponašanja....
Treba da se osvrnemo i gledamo u neke po nama važnije stvari.

Šiptari ili kriptosrbi - laramani kako ja volim da ih nazivam su svojeg Ibrahima - katolika :roll: sahranili bez ikakvih verskih običaja takođe. Ali oni su imali drugi cilj, prvo da i oni koji su muslimani a došli su mu na sahranu u sebi imaju osećaj da vrše dženazu jednog muslimana Ibrahima a sa druge strane svet i oni koji su katolici bili su uvereni da on nije bio musliman bez obzira što se zvao Ibrahim jer nije bilo muslimanskih verskih običaja prilikom dženaze.Ali oni ćute u sebi znaju odlično o čemu se radi ali ne pričaju i još više ne sramote se........

Znači bio je opet ono što ja kažem Laraman ( šareni ) i musliman i katolik a i jedni i drugi , zna se veliki su prijatelji Srba, zar ne ?
 
eremita:
Хајде сада још једном прочитај шта си написао и размисли да ли било који
нормалан човек може овако нешто да срочи! :roll: :roll: :roll:
A aj ti sad pokusaj malo da se setis sta je taj covek radio i koliko je MILIONA ljudi ispastalo zbog njega i jos uvek ispasta. Mnogo je on ljudi zavio u crno. Koliko je samo ljudi pobio bez razloga.
 
Powerslave:
Nije zasluzio da mirno pociva. Ja bi ga iskopao i dao kerovima da mu koske oglodju. Sem toga nije sahranjen kao hriscanin. Sahranjen je bez popa i krsta, a sa piramidom. Hriscani se sahranjuju danju, a ne nocu kao sto je sahranjen SMrad. Ona sahrana po mraku vise je licila na neki satanski obred.

brate, onda si ti isti divljak k'o celo to drustvo...
 
crow:
mama ti balondzija
prvo kenjash kako je LDP stranka od 20 chlana
a onda kad imaju osnivachku skupshtinu
i svih 20 sede u sali
ti ih nabedjujesh da pushtaju neke balone, shta vec
svih 20 ih je bilo u sali 8)
na TVu su bili samo tvoji koalicioni Aligrudic i neki jadnik iz SPO-a, ne secam se ko...
Балонџијска згода је била на дан сахране Слободана Милошевића. Тада ЛДП није био парламентарна странка. И није био Алигрудић (ДСС) него је био Албијанић (Г17+), и још неколицина сподоба, којих, не знам како није срамота тог недела. Није их срамота тог чина у време сахране на који су дошли људи који другачије мисле и виде и испраћали особу коју су поштовали.
 
Pa covek je zabrinut i to nije nista cudno takav je nas narod (uostalom rec vampir je srpskog porekla jedina prihvacena u svim jezicima ) kada se neko sahrani van osvecenog mesta tj. groblja, u sopstvenom dvoristu, bez popa i opela i sto je najstrasnije u sumrak to nece na dobro da izidje pogotovo ako je bio takav zlikovac, uostalom ovi tzv."narodnjaci" koji se zalazu za ocuvanje narodnih obicaja i tradicije bi trebali da znaju i za ovaj jedan od najstarijih, doduse ja ga ne podrzavam al ja nisam "narodnjak"
 
svetolik trpkovic:
Pa covek je zabrinut i to nije nista cudno takav je nas narod (uostalom rec vampir je srpskog porekla jedina prihvacena u svim jezicima ) kada se neko sahrani van osvecenog mesta tj. groblja, u sopstvenom dvoristu, bez popa i opela i sto je najstrasnije u sumrak to nece na dobro da izidje pogotovo ako je bio takav zlikovac, uostalom ovi tzv."narodnjaci" koji se zalazu za ocuvanje narodnih obicaja i tradicije bi trebali da znaju i za ovaj jedan od najstarijih, doduse ja ga ne podrzavam al ja nisam "narodnjak"
Ne pricaj o onome sto ne znas.
Obicaji u Srbiji da se neko drag sahrani u dovristu, datiraju stolecima unazad. Nekada, svi imucniji domacini, sahranjivali su svoje umrle u dvoristima, pod tresnjom ili pod orahom u svojoj bashti, a ni danas taj obicaj nije uzumro. To jeste srpska tradicija, o kojoj pojma nemate, a pricate.
Moj pradeda je svoju zenu umrlu na porodjaju, zajedno sa bebom sahrnio pod tresnjom, gde i sada pociva. Groblje mu je iznad kuce, znaci, mogao je, ali je zeleo da pociva tu, na njeogvom imanju.
Ne boj se, nece se povampiriri mrtav covek, i sigurno je Sava Savanovic izmisljen "mit" nikako pojava.
Da je ovo pravna drzava, kao sto nije, pocinilac koji upadne na privatni posed i skrnavi grob , bio bi uhapsen, ali, niije.
Vidis, mene su vaspitavali da je grob svetinja. I da, ako ikada vidim da je neki zapusten, da na njemu odavno niko nije boravio ni obisao ga, da zapalim svecu i pmolim se za dusu umrlog. Ma ko to bio, i ma sta ucinio. Jer, na ljudima nije da sude, nego da budu hriscani, sudi neko mnogo visi od nas sviju.
Mozda su me pogresno ucili, a?!
 
Jos nesto, treba li sada svi koji misle da se moze povampiriti Zoran Djinjdic, da uzmu glogov kolac pa da skrnave grob?!
Jer, ako opravdavas skranvljenje jednog, nemas prava ni da se boris proti skrnavljenja drugog, samo zato sto jednog mrzis a drugog volis. Mrzi ti i voli, to je tvoje pravo, ali je i pravo mrtvih da pocivaju tamo gde su sahranjeni.
 
*BILJA*:
Mi pricamo o LJudima, ne tebi i tebi slicnima.
oni koji skrnave grobove su satanisti. Jer, skrnaviti bilo ciji grob, greh je od Boga i naroda.
Uostalom, o cemu ti govoris?
S kojim se ti pravom pozivas na veru i hriscanstvo, kad pozdravljas cin skrnavljenja groba, a kako vidim, ti se tu ne bi zaustavio?! Ti bi isao i dalje od toga!
Samo napred, ni ti nisi vecan!
Aha znaci Voja Seselj je satanista posto je isao 90. da raskopava kucu cveca sa glogovim kolcem koji je isao da zabode u srce onoga u koga je 15 godina ranije bio zljubljen.
 
Powerslave:
Nije zasluzio da mirno pociva. Ja bi ga iskopao i dao kerovima da mu koske oglodju. Sem toga nije sahranjen kao hriscanin. Sahranjen je bez popa i krsta, a sa piramidom. Hriscani se sahranjuju danju, a ne nocu kao sto je sahranjen SMrad. Ona sahrana po mraku vise je licila na neki satanski obred.

eeeeeeeeeeeeeee
sve tachno! 8)
a najglasniji pravoslavci na Politici najvishe plachu za njim 8)

kao shto sam vec 1000 puta dokazao
a poslednji put na starom Vujadinu sa istorije

"shto glasniji pravoslavac, to veci sektash" 8)
 
Lacibg:
Балонџијска згода је била на дан сахране Слободана Милошевића. Тада ЛДП није био парламентарна странка. И није био Алигрудић (ДСС) него је био Албијанић (Г17+), и још неколицина сподоба, којих, не знам како није срамота тог недела. Није их срамота тог чина у време сахране на који су дошли људи који другачије мисле и виде и испраћали особу коју су поштовали.
eeeeeeeee
al mita ne moz a da ne stavi LDP u usta u nekoj novoj izmishljotini! :twisted:

stvor!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top