Otkrijte naziv serije, emisije, filma...

Hteo bih da pitam u vezi jedne americke serije koja se davno prikazivala na trećem kanalu u okviru programa “noć i dan” ,ko je to gledao sigurno se seca te emisije u okviru koje su se emitovale neke serije i filmovi!!!Rec je o seriji koja se prikazivala u 1990-toj godini u okviru tog programa,a radnja je ova:romanticna veza izmedju dvoje engleza tj.muskarca i zene oni se nalaze u Kini to je uoci II svetskog rata upitanju su kasne 30-te godine kada je deo Kine bio pod Engleskom vlascu ili tako nesto, znam da je u pitanju neka Engleska porodica na nekom luksuznom imanju znam da se ta zena u toj seriji zvala Dzuli,tu je cini mi se bio upleten i jedan Japanac u njihovu vezu,pa kad je Japan napao Kinu znam da se ta porodica nasla u vihoru rata i da je taj muskarac englez se pridruzio Engleskoj vojsci,a da je ovaj Japanac bio na suprotnoj strani,tj. u Japanskoj vojsci,pa kao on zarobi tu porodicu sa tom zenom i kao sveti im se zbog toga sto je otisla sa tim Englezom,a ovaj Englez kao pokusava da ih oslobodi i ratuje protiv tih Japanaca,to su samo neke epizode te serije koje se ja secam,ako je neko gledao 1990-te taj program “noc i dan” sigurno se seca da se jedna takva serija dugo prikazivala u okviru tog programa!!!!
 
Да ли неко зна како се звала француска серија на Кошави? Давно је то било можда пре 6-7 година, радња је смештена на Тахите чини ми се. Ничега другог не могу да се сетим.
 
U pitanju je crtani.... gledali smo ga kao klinci, ja sad imam dvadeset godina pa sad vi pokušajte odrediti koji je to period bio.
U pitanju su dva psa, otac i sin... i nekakav vuk sa kojim se stalno prepucavaju.
Ima jedna epizoda gde traže neku crnu statuu pudle...
Molim vas ako iko zna neka napiše naziv...
 
U pitanju je crtani.... gledali smo ga kao klinci, ja sad imam dvadeset godina pa sad vi pokušajte odrediti koji je to period bio.
U pitanju su dva psa, otac i sin... i nekakav vuk sa kojim se stalno prepucavaju.
Ima jedna epizoda gde traže neku crnu statuu pudle...
Molim vas ako iko zna neka napiše naziv...

Ja se secam da se ta epizoda zvala Tajna malteske pudle, ali ime crtaca se ne mogu setiti
 
Naziv americke akademije je USA HIGH.
Volela sam tu seriju, bas je bila opustajuca.

Da li neko moze da mi kaze kako se zvala decija serija koja je prikazivana tu devedeasetih godina u pitanju je engleska serija i u svakoj epizodi se radilo o drugoj bajci, jedne se secam da je bila snezana i sedam patuljaka, uvek je pocinjalo sa devojkom koja je pricala uvod i onda bi pocela radnja. I takodje je bila i snezna kraljica, pocinjala je kad se drug i drugarica vijaju na terasi zgrade tj na krovu je bila terasa i on onda nadje komad stakla? :think:
 
U pitanju je crtani.... gledali smo ga kao klinci, ja sad imam dvadeset godina pa sad vi pokušajte odrediti koji je to period bio.
U pitanju su dva psa, otac i sin... i nekakav vuk sa kojim se stalno prepucavaju.
Ima jedna epizoda gde traže neku crnu statuu pudle...
Molim vas ako iko zna neka napiše naziv...

Nasla sam kako se zove crtac ali na engleskom - Droopy Dog, i on se prikazivao u okviru Toma i Dzerija kad su bili mali!
 
U pitanju je crtani film, mislim da je neki mačak u pitanju, verovatno Tom.
Tom ima pušku, i cilja na nekog malog miša, dole na podu.
Zatim izlazi drugi miš, veći, i Tom podiže pušku na njega.
I na kraju izlazi još veći miš, ogroman... Tom podiže pušku i na njega,
a puška mu se od straha iskrivi prema dole...

Koji je to crtani? :)
 
Poslednja izmena:
pre nekoliko godina (oko 2003, 2004, 2005) je ishla neka serija na pinku (valjda) i svaka epizoda je bila pricha za sebe, a vecina pricha nauchno fantastichne, npr. secam se jedne gde neka osoba dozivljava iznova i iznova jedan te isti dan.. i zvala se neshto "**** priche" u prevodu. ima li neko ideje o chemu pricham? :D
 
pre nekoliko godina (oko 2003, 2004, 2005) je ishla neka serija na pinku (valjda) i svaka epizoda je bila pricha za sebe, a vecina pricha nauchno fantastichne, npr. secam se jedne gde neka osoba dozivljava iznova i iznova jedan te isti dan.. i zvala se neshto "**** priche" u prevodu. ima li neko ideje o chemu pricham? :D

Da nije to serija "Priče Reja Bredberija"? Znam da je išla na Pinku pre 7-8 godina.
 

Back
Top