Otac bez obaveza

[Nego, zanima me misljenje zena..odabir muskarca sa kojim ce zatrudneti….a da muskarac nema obaveze prema zeni I detetu…[/QUOTE]

Pre svega mentalna snaga i inteligencija - posto prema takvim muskarcima osecam divljenje...Fizicki izgled nije toliko vazan, ali recimo da bi bilo pozeljno da je visok oko 185 cm.
 
Strashno me nerviraju sebichne predstave o "emancipaciji" koje ukljuchuju neodgovorno i bezobrazno oduzimanje osnovnog prava deteta:" prava na oba roditelja ako je to ikako moguche i uskrachivanje prava ocu da dete raste pored njega ako je to ikako moguche.
Kakva uobrazzenost, misliti da je sama dovoljna detetu...pa nije priroda dzaba udesila dvoje...i sve to zbog chega?
Zbog sebichluka neopevanog. Ako vech unapred nije voljna da zbog deteta napravi neki kompromis u zzivotu- kao npr da mu omoguchi da ima oca...shta je onda uopshte spremna da mu pruzzi?
Ja bi to tukla, a ne decu nesrechnu pravila.
 
Rekla mi je da sam 4. na spisku..pre toga mi je uzela sve podatke (I broj licne sam joj dao )
Rekla je da zeli da zatrudni negde pocetkom 2010 I da rodi u septembru, zato sto zeli da joj dete bude dupla devica u horoskopu…Onda sam je ispitivao kad je dobila zadnji put, pa sam racunao uz plus I minus dane, pa prosek…I izracunao da ce joj dete biti lav u horoskopu..valjda, nemam pojma…ne znam otkud joj sve to ali eto mozda budem I potencijalni tata..naravno ako zakazu prva trojica..QUOTE]

:dontunderstand: .. i pred svega navedenog ti si zainteresovan:shock:
 
Strashno me nerviraju sebichne predstave o "emancipaciji" koje ukljuchuju neodgovorno i bezobrazno oduzimanje osnovnog prava deteta:" prava na oba roditelja ako je to ikako moguche i uskrachivanje prava ocu da dete raste pored njega ako je to ikako moguche.
Kakva uobrazzenost, misliti da je sama dovoljna detetu...pa nije priroda dzaba udesila dvoje...i sve to zbog chega?
Zbog sebichluka neopevanog. Ako vech unapred nije voljna da zbog deteta napravi neki kompromis u zzivotu- kao npr da mu omoguchi da ima oca...shta je onda uopshte spremna da mu pruzzi?
Ja bi to tukla, a ne decu nesrechnu pravila.

:tick:
 
Strashno me nerviraju sebichne predstave o "emancipaciji" koje ukljuchuju neodgovorno i bezobrazno oduzimanje osnovnog prava deteta:" prava na oba roditelja ako je to ikako moguche i uskrachivanje prava ocu da dete raste pored njega ako je to ikako moguche.
Kakva uobrazzenost, misliti da je sama dovoljna detetu...pa nije priroda dzaba udesila dvoje...i sve to zbog chega?
Zbog sebichluka neopevanog. Ako vech unapred nije voljna da zbog deteta napravi neki kompromis u zzivotu- kao npr da mu omoguchi da ima oca...shta je onda uopshte spremna da mu pruzzi?
Ja bi to tukla, a ne decu nesrechnu pravila.

:rtfm: Pipi, da te nema, trebalo bi te izmisliti! :heart:
 

Back
Top