Osudjen radikal zbog vredjanja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
misoni:
Немој само ти да нам држиш лекције.О понашању хрватских посланика према српским, у Сабору,у задњих 17 година постоје веома занимљиви видео и аудио снимци!8-)
ma jel? :roll:
ajd mi pošalji na PP pa da ih vidim...a da ne spamuješ temu...
jel može?
 
Ко оно беше Бобетко ? Ала је био популаран међу Хрватима, чак је био и у квизу који је водио Оливер Млакар, мислим као "шаљиво питање" ....
 
kami83:
To mislis na Tomu???Sledeci put gledaj blage nijanse,Kandicka je pricala da postoje indicije za to.A sto se tice poredjenja ta dva primera,zaista neuporedivo,jer su zlocini nad Hrvatima u Sremu zaista postojali,najvise zahvaljujuci sljamu poput Tome i Seselja,a Ivana-Dulic Markovic nema nikakve veze sa ustaskom ideologijom.
aaaaaaaa. znaci, po tebi je trebao da kaze da postoje indicije da su ustase? i bilo bi u redu?
ti radikali nemaju pojma sta je suptilnost. neka uzimaju privatne casove kod kandicke.
 
eremita:
Наклоности и политичко опредељење Иване Дулић-Марковић најлакше можемо уочити АКО БИ НЕКО ОБЈАВИО СПИСАК ФИРМИ ИЗ 'РВАТСКЕ И ИМЕНА И ПРЕЗИМЕНА ЊИХОВИХ ВЛАСНИКА - КОЈИМА ЈЕ ОНА УСТУПИЛА ХИЉАДЕ ХЕКТАРА ВОЈВОЂАНСКЕ ЗЕМЉЕ НА 99 ГОДИНА...као Министар пољопривреде
у Влади Србије.


Тада би се можда неко сетио и да би требало кривично да одговара... и то дебело!
da tako nesto postoji radikali bi to objavili.
 
svetolik trpkovic:
Bobetko je bio general iz Hrvatske koji je uz Franju Tudjman bio na celu fk Partizan.
Мислио сам на онај догађај у њиховој скупштини , кад је гађао својом торбом Србина који је говорио за говорницом :lol: То, зато што се Куо не сећа ... :lol:
 
Chávez:
Ja mislim da je ocigledno da je u pitanju politicka presuda posto do dan danas ni Natasa Kandic ni Veran Matic nisu osudjeni zbog sirenja laznih vesti o Tomislavu Nikolicu.

Это - не может быть истинное!
Поздравления для сербской чрезвычайной правильной стороны!
Мы пошлем деньги за счетом!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top