Osudjen radikal zbog vredjanja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
За усташе 80.000 је стварно мало ... Њихов душевни боле може да се ублажи само смртном казном. Е сад, то не може, ЕУ тражила да је укинемо. Значи 40 година би било ОК. Да одбранимо Иванину част. СТРАСХНО, УЗАСХНО !
 
Ne uzbudjujemo se uopste,samo bi nacistu trebalo malo vise udariti po dzepu,kada vec nismo u Srednjem veku,jer bi onda mogli da ga olesimo od batina kao sto i zasluzuje,ali ipak postujemo njegova ljudska prava, cak iako nam se isti ne svidja, jer mi nismo isti kao i nacisti.:)
 
kami83:
Ne uzbudjujemo se uopste,samo bi nacistu trebalo malo vise udariti po dzepu,kada vec nismo u Srednjem veku,jer bi onda mogli da ga olesimo od batina kao sto i zasluzuje,ali ipak postujemo njegova ljudska prava, cak iako nam se isti ne svidja, jer mi nismo isti kao i nacisti.:)
То судија. Пред тобом је каријера.
 
nije dokazao na sudu da je ustasa...
kazna premala....a 30 dana,bolje zvuci...
cisto za primer i ostalima koji misle da su veliki govornici...
pa kad nema pameti i argumenata...koriste ''jake'' reci :shock:

treba vec jednom prevazici taj seljacko-narodni profil ''politicara'' :evil:
 
south:
nije dokazao na sudu da je ustasa...
kazna premala....a 30 dana,bolje zvuci...
cisto za primer i ostalima koji misle da su veliki govornici...
pa kad nema pameti i argumenata...koriste ''jake'' reci :shock:

treba vec jednom prevazici taj seljacko-narodni profil ''politicara'' :evil:
А где је судски процес и пресуда Кандићки, за вишенедељно медијско оптуживање да је Тома Николић зли убица >0 Хрвата ? Па онда где је пресуда Николићу јер је Тадића назвао усташом ?

Него, нашли неку боранију у Пич*овцу да суде ... Немам ништа против, треба да се суди али свима и једнако.
 
south:
na to i mislim..
mora jednom da se pocne...
pa ce malo da zaborave te jeftine fore...
Е сад, и ја сам да се почне, али сам убеђен да ћеш се начекати следеће сличне пресуде. То је проблем. Живи били па видели - што реко Walter (што брани Сарајево) :wink:
И не ради се само о решавању личних увреда међу политичарима. Много већег замаха има појава да шире лажи једни о другима, подметачине. И новинари у "нагађањима" то раде, што они подразумевају под "новинарским слободама", уместо да за написану лаж одговара и новинар и његова "кућа". За "уредно" изражавање криве су две силе : политичари и медији, а дубоко су повезани, комплемнтарни су ... То разбити, биће равно подвигу.
 
znas ono...
svako ima glavu da misli..i da vidi laz i prodaju magle.

ali,
ja u to ne verujem...mislim da je 'volja naroda'(glasaca) najveci fasizam na svetu.
i onda ti kazu ,glasao ga narod :evil:
i onda ti proture tezu kakav vladar,takav narod........netacno!
narod je nesposoban da misli..

bitni su mehanizmi vladanja ... strogo postovanje sistema..normi...
onda nece biti ovakvih i onakvih slucajeva..

...i svi se slazemo da su lopovi,...polupismeni..lazovi..
i ?
60%(ogoman broj) izadje na izbore? :shock:
da ne bi pobedili oni drugi????
vrlo inteligentno :roll:

btw.. i vlada se sastavlja, sve u sesnaest :shock: ......a mi glasali,bre!!!
 
bogibatina:
=kami8Ivana-Dulic Markovic nema nikakve veze sa ustaskom ideologijom.


...osim rodbinske...

Наклоности и политичко опредељење Иване Дулић-Марковић најлакше можемо уочити АКО БИ НЕКО ОБЈАВИО СПИСАК ФИРМИ ИЗ 'РВАТСКЕ И ИМЕНА И ПРЕЗИМЕНА ЊИХОВИХ ВЛАСНИКА - КОЈИМА ЈЕ ОНА УСТУПИЛА ХИЉАДЕ ХЕКТАРА ВОЈВОЂАНСКЕ ЗЕМЉЕ НА 99 ГОДИНА...као Министар пољопривреде
у Влади Србије.


Тада би се можда неко сетио и да би требало кривично да одговара... и то дебело!
 
Архангел:
A je l' mi to treba pravdu da gledamo spram Vučića? :roll: Ja mislio da smo iznad toga...
Pa prema tome onda bi svi vi demokrate morali da lezite bar 100 gonda u zatvoru za izrecene reci klevete da su radikali ustase, da treba zabraniti tu stranku kao i za vredjanje svakog clana SRS-a!! Nego eto oce vam se -moze vamse vama demokratama pa radite sta vam je volja!!!! I vest jeste tacna!!
 
malamargo:
A jel znas za srbina od 24 karata???
Jos jedna mera za kvalitet srbina.....
Како да не, ја сам тај!
24 Кт је ознака за чистоћу злата, користи се још и 999, што значи да је у питању 99,9% злата, а како смо ми Срби златан народ, ред је да се иста јединица односи и на нас. 8-)
 
KoscheiBesmertnii:
Како да не, ја сам тај!
24 Кт је ознака за чистоћу злата, користи се још и 999, што значи да је у питању 99,9% злата, а како смо ми Срби златан народ, ред је да се иста јединица односи и на нас. 8-)

Их......





 
svetolik trpkovic:
U prvih 10 najvecih zemljoposednika u Vojvodini nema nijednog Rvat niti njihove firme tako da su te insinuacje gluposti na ceu su Miskovic,novosadskim mesar Matijevic,MK Kostic ,kao i onaj Jerkovic iz Sombora

Можда нема у првих 10 највећих (у шта нисам сигуран) али, мудросере, ХАЈДЕ НАВЕДИ ШТА СУ СВЕ 'РВАТИ ПОКУПОВАЛИ ПО ВОЈВОДИНИ - уљаре, земљиште... ПА САБЕРИ ЊИХ ЗАЈЕДНО - јер су сви они "на истом радном задатку"... н а в е д и !!!!!!!!!!!!!
 
pritajeno_dobro:
Pa prema tome onda bi svi vi demokrate morali da lezite bar 100 gonda u zatvoru za izrecene reci klevete da su radikali ustase, da treba zabraniti tu stranku kao i za vredjanje svakog clana SRS-a!! Nego eto oce vam se -moze vamse vama demokratama pa radite sta vam je volja!!!! I vest jeste tacna!!


Evo ja kazem da je Aleksandar Vucic fasista i nacista,pa nek me slobodno tuzi sudu,samo ce izgubiti,jer je on zaista nacista i fasista ,a ja cu onda biti samo osoba koja govori istinu,dok Dulicka NEMA VEZE SA USTASKOM IDEOLOGIJOM...Tako da je uporedjivati ta dva primera zaista smesno.
 
Наука је доказала да су за човеково старење (а самим тим и смрт) одговорни "слободни радикали"...
Лишимо их слободе, зарад дужег живота. :lol:
 
south:
nije dokazao na sudu da je ustasa...
kazna premala....a 30 dana,bolje zvuci...
cisto za primer i ostalima koji misle da su veliki govornici...
pa kad nema pameti i argumenata...koriste ''jake'' reci :shock:

treba vec jednom prevazici taj seljacko-narodni profil ''politicara'' :evil:

slažem se u potpunosti...
nekoga prozivati ustašom bez dokaza...je krajnje stupidno i to može samo netko ko nema ni osnove kulture, e sad kazna je kazna...
bitno je da je osuđen čisto radi primjera drugima...

kako bi bilo da u hrvatskom Saboru neki zastupnici počnu vrijeđati Milorada Pupovca ili Vojislava Stanimirovića i govoriti im da su četnici, agresori i tome slično? :roll:
 
apolid:
Premala kazna. Da je ovo normalan sistem, za onakvo raspirivanje mrznje bi lezao u buvari minimum pet godina.

dobro netreba sad pretjerivati...

ipak bi trebao narod biti najveći faktor u svemu, tj. civilno društvo.. i za svaku takvu nepodopštinu ih kazniti tako da se ne glasa za tog političara ili njegovu stranku...to im je najveći udarac i najefikasniji...
 
tokyo:
slažem se u potpunosti...
nekoga prozivati ustašom bez dokaza...je krajnje stupidno i to može samo netko ko nema ni osnove kulture, e sad kazna je kazna...
bitno je da je osuđen čisto radi primjera drugima...

kako bi bilo da u hrvatskom Saboru neki zastupnici počnu vrijeđati Milorada Pupovca ili Vojislava Stanimirovića i govoriti im da su četnici, agresori i tome slično? :roll:
Немој само ти да нам држиш лекције.О понашању хрватских посланика према српским, у Сабору,у задњих 17 година постоје веома занимљиви видео и аудио снимци!8-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top