Oštar protest Srbije

Sa 2/3 od nabrojanih Srbija nema nista. Obrati paznju na mjesta odakle dolaze.

Osim toga, za vecinu i ne pise kako su poginuli. Nije dovoljno napisati "ubijen je" ili "poginuo je". Ili ocekujes sukob u kojem nece niko poginuti?

Uostalom, ginuli su i Slovenci, koliko znam. Ko njih ubi? Da nije ona goloruka nejac bez metaka u puskama?

svi Srbi su bili goloruki, svi ugrozeni, svi su se samo branili od ustaske kame, poginulo je najmanje milion civila, od toga 2/3 nejaci....
ma :mrgreen:
ozbiljna rasprava tesko moguca
 
svi Srbi su bili goloruki, svi ugrozeni, svi su se samo branili od ustaske kame, poginulo je najmanje milion civila, od toga 2/3 nejaci....
ma :mrgreen:
ozbiljna rasprava tesko moguca

Sta bre vi smatrate ozbiljnom raspravom??????
Ocete da raspravljamo o tome kako je Glavas pobegao za Bosnu da ne bi odgovarao za ubijene Srbe?Slazete li se s tim?
Ocemo da pricamo o ubicama porodice Zec koji zbog proceduralnih gresaka nisu ni osudjeni?
Ocemo da pricamo o onom monstrumu sto je na Koranskom mostu zaklao jadne vojnike?Koliko je on osudjen?
Ocemo da pricamo o automobilu dignutom u vazduh, sa sve vozacem unutra , koji je sasvim slucajno bio svedok hrvatskih zlocina u Gospicu?
O ubicama iz Lore?Koliko su oni dobili?
O ubici vojnika iz Splita? Koliko je taj osudjen?
Sve nabojano se desilo, PRE priznanja Hrvatske, dakle u vreme kada je svaka naoruzana formacija sem JNA bila teroristicka...........
Ajde malo da pricamo o tome........
Ozbiljno.......
 
Sta bre vi smatrate ozbiljnom raspravom??????
Ocete da raspravljamo o tome kako je Glavas pobegao za Bosnu da ne bi odgovarao za ubijene Srbe?Slazete li se s tim?
Ocemo da pricamo o ubicama porodice Zec koji zbog proceduralnih gresaka nisu ni osudjeni?
Ocemo da pricamo o onom monstrumu sto je na Koranskom mostu zaklao jadne vojnike?Koliko je on osudjen?
Ocemo da pricamo o automobilu dignutom u vazduh, sa sve vozacem unutra , koji je sasvim slucajno bio svedok hrvatskih zlocina u Gospicu?
O ubicama iz Lore?Koliko su oni dobili?
O ubici vojnika iz Splita? Koliko je taj osudjen?
Sve nabojano se desilo, PRE priznanja Hrvatske, dakle u vreme kada je svaka naoruzana formacija sem JNA bila teroristicka...........
Ajde malo da pricamo o tome........
Ozbiljno.......

docice vreme pravde
 
tvoje misljenje o nekim kamenim ljudima,brdjanima i svemu ostalom sto proizlazi iz toga,blokira moj pojam vidjenja prijateljstva.neko nekog laze......nebitno,stvar individualnog karaktera

Ne blokira ti vec ne vidis, ne znas.

Zato sto je kod tebe uvek krajnost, sto sam ti vec bio rekao, nema kompromisa, nema tolerancije, nema nista osim ili skroz tamo ili skroz vamo, nema trece, pa kao i nasi radikali jednostavno ne mozes da razumes, jer ne vidis, i onda mislis da je sve sto od te dve opcije odstupa laz.
 
Ne blokira ti vec ne vidis, ne znas.

Zato sto je kod tebe uvek krajnost, sto sam ti vec bio rekao, nema kompromisa, nema tolerancije, nema nista osim ili skroz tamo ili skroz vamo, nema trece, pa kao i nasi radikali jednostavno ne mozes da razumes, jer ne vidis, i onda mislis da je sve sto od te dve opcije odstupa laz.

naravno,crno ili crveno ko na ruletu......ali moze biti i 0

vidio sam tvoje otvorene vidike,prozivas me odma radikalom,kamenkom,us...

na tvoju zalost nisam ni jedno od toga,ali tu se vidi tvoja kulturna sirina,koju pokasavas da istaknes..... budi iskren prema tom drugom kamenku,nidje veze reci mu sta mislis o nama zaprave :mrgreen:

the force beee with you
 
Sta bre vi smatrate ozbiljnom raspravom??????
Ocete da raspravljamo o tome kako je Glavas pobegao za Bosnu da ne bi odgovarao za ubijene Srbe?Slazete li se s tim?
Ocemo da pricamo o ubicama porodice Zec koji zbog proceduralnih gresaka nisu ni osudjeni?
Ocemo da pricamo o onom monstrumu sto je na Koranskom mostu zaklao jadne vojnike?Koliko je on osudjen?
Ocemo da pricamo o automobilu dignutom u vazduh, sa sve vozacem unutra , koji je sasvim slucajno bio svedok hrvatskih zlocina u Gospicu?
O ubicama iz Lore?Koliko su oni dobili?
O ubici vojnika iz Splita? Koliko je taj osudjen?
Sve nabojano se desilo, PRE priznanja Hrvatske, dakle u vreme kada je svaka naoruzana formacija sem JNA bila teroristicka...........
Ajde malo da pricamo o tome........
Ozbiljno.......

Današnja RH je postala neovisna 25.06.1991.
Ti malo preispitaj datume.
A ono što se dešavalo prije je i dovelo do proglašavanja neovisnosti.
 
naravno,crno ili crveno ko na ruletu......ali moze biti i 0

vidio sam tvoje otvorene vidike,prozivas me odma radikalom,kamenkom,us...

na tvoju zalost nisam ni jedno od toga,ali tu se vidi tvoja kulturna sirina,koju pokasavas da istaknes..... budi iskren prema tom drugom kamenku,nidje veze reci mu sta mislis o nama zaprave :mrgreen:

the force beee with you

Pa radikal si, nisi to jednom jasno pokazao, samo jedna od vasih karakteristika je vecita potraga za svadjom, a da ne govorim o nacionalizmu, provokacijama i lazima.

Isto dozivljavam svaki dan od nasih radikala koji me zovu "crvenim ustasom", jedina razlika je u tome sto danas niste skupa kao u 2. svetskom ratu. (1993 ne racunam :mrgreen:), a sve ostalo je isto.
 
Današnja RH je postala neovisna 25.06.1991.
Ti malo preispitaj datume.
A ono što se dešavalo prije je i dovelo do proglašavanja neovisnosti.

Ta nije valjda????
Ako je tako, kako ti kazes, onda je i Republika Srpska Krajina postala nezavisna onog trenutka kada je skupstina srpskog naroda donela tu odluku?
Ili ti mozda mislis da za Hrvatsku vazi jedan arsin, a za ostale drugi?

I opet kazes da trazis ozbiljnu raspravu??
 
E, jednostrano proglasenje Hrvatske za nezavisnu drzavu, bez priznanja te nezavisnosti vredi isto onoliko koliko i ova prica(sa pravnog aspekta):

Resili stanovnici Teksasa da se otcepe od SAD.
U tu svrhu su raspisali referendum na kojima ce glasati za to.
Na raferendumu su osim gradjana Teksasa pravo glasa imale i sve krave u SAD.
One bi glasale tako sto bi onog dana kada je glasanje proveravano da li se krava oglasila.
Ako se ceo dan ne bi oglasila, znaci da se ne slaze sa otcepljenjem Teksasa.
Kontrolu bi vrsili specijalno obuceni kontrolori, koji bi najmanje po 5 sati tog dana tukli kravu , posmatrajuci da li ce se oglasiti.
I tako..referendum je potpuno uspeo, jer je 99,98% upisanih u biracki spisak glasalo za nezavisni Teksas.
Nezavisna drzava Teksas ce biti proglasena sa granicama: na jugu Meksicki zaliv, na istoku Njujork(tamo je bila jedna krava koja je glasala "za"), na severu Jezero Ontario, na Zapadu San Dijego(magarci iz Los Andjelesa su onemogucili glasanje svim kravama u L.Andjelesu)....

Eto, sa pravne strane, hrvatsko proglaenje nezavisnosti vredi ISTO koliko i ovo proglasenje Teksasa.
 
Današnja RH je postala neovisna 25.06.1991.
Ti malo preispitaj datume.
A ono što se dešavalo prije je i dovelo do proglašavanja neovisnosti.

Dobar argument :o (al' malo sutra)...
Jedino ne vidim nigde odgovor na njegovo pitanje niti komentar svih tvrdnji koje je naveo?!

Ili da to shvatim ovako:
Pošto su Hrvati bez ikakvog razloga (osim nacionalne mržnje) pobili porodicu Zec u Zagrebu, morali su dići ustanak protiv legalnih trupa JNA i srpskog naroda...
 

Back
Top