oskrnavljen sam...

umrela tema a?...nisam pazio...dogodilo mi se neshto krajnje bizarno...zvala me na kafu neka zhena ima preko 45 ko je chito pominjo sam da me muvaju starije na nju sam mislio...i sve ko shto sleduje...kao evo broj ovo ono...zovem ja kao aj se vidimo vishe iz znatizhelje nego iz ubedjenja da tjemo se kresati il neshto...kazhe ne mozhe ima neke kontrole i neka ispitivanja sprema se za neq operaciju...ja kao wtf?...ona kao ma neshto vaginalno neki tumor...ja kao benigni?...ona kao me ne zna se tek treba da radi biopsiju il shta vetj...pa jbteeee shta mene netje zadesiti...posle kontam mozhda je prsla od anskiolitika pre operaciju pa mene zove...il kao osetja da joj se blizhi kraj pa kao da oqsi josh poslednju put slast mladog tela...il deprimirana a u novom gradu pa je sama pa kao otje popije kafu s nekim ko je nov...ma za nevericu...moja sledetja akcija...s tom nekom devojkom sam ranije kao imao neshto...u sushtini kresnuli smo se par puta i to je to...nije blizu pa se nismo vidjali...videli se posle godinu dana i kao opet se kresnemo...proshlo od tad recimo 3 meseca i ja se opet zadesim tamo i kao da svratim...i zavrshim u krevetu devojke koja ima jbnu menstruaciju...nisam zaspo do jutra vrtim se koprcam se ne znam qd tju od muke...lazhem izmishljam ove humoristichno zabavne dozhivljaje mene kao kazanove...u sushtini masturbiram na po.rnitje koje skidam se neta i to ti je to...al mi shljaka mashta presto sam pre par godina da gledam tv...
 
e ali ovo je...hehehe (:

nelly_retardo.jpg
 
AntunTun:
jel vam se dogodilo da vas startuje feg na ovom forumu?...pazi mene startovo...mrtav ladan...kao mushki nik i kao postova-0 i pita me da razgovaramo...ja kao wtf?...kao ja sam taj i taj odatle i odatle pametan duhovit idem u tu i tu shkolu...i pitah ga dal je feget al ne reche...mislim da jeste...
nemam moda..aaajmo kandidati...bitje zanimljivo gledati ko tje se zaleti...ajmo se kladimo to nam je u krrrviiiii...shteta nije bio to ni losh moderator ne znam ga kao choveka...al obrisa chovek nalog...to je neki sindrom trebalo bi da ga whitewater il dr dijagnostiqju i registruju...

Jak taj alkohol....
 
AntunTun:
jel vam se dogodilo da vas startuje feg na ovom forumu?...pazi mene startovo...mrtav ladan...kao mushki nik i kao postova-0 i pita me da razgovaramo...ja kao wtf?...kao ja sam taj i taj odatle i odatle pametan duhovit idem u tu i tu shkolu...i pitah ga dal je feget al ne reche...mislim da jeste...
nemam moda..aaajmo kandidati...bitje zanimljivo gledati ko tje se zaleti...ajmo se kladimo to nam je u krrrviiiii...shteta nije bio to ni losh moderator ne znam ga kao choveka...al obrisa chovek nalog...to je neki sindrom trebalo bi da ga whitewater il dr dijagnostiqju i registruju...
hhahhahahahha... sta ti ovde sada ispipavas ko je od forumasa derpe? pa da mu se javis na private?

:lol: :lol: :lol:
 
Ti si prosao do jaja.Tebe je startovao derpE, nisi zainteresovan i kraj price.Mene su startovale ribe koje se predstavljaju kao do jaja sex bombe.Ja otkaskam na vidjenje i slogiram se kad vidim te gabore...STRASNO..Zajebo sam se par puta i od tada...NIKS VIDJENJE SA FORUMASICAMA...
 

Back
Top