oskrnavljen sam...

AntunTun:
prvi pre 2 nedelje...drugi pre 4dana...sad tje forumski detektivi da stupe na scenu a?...


Ma koji forumski detektivi... :lol: ...
Ja mislim da te neko zeza...nemoj da obracash paznju... :)

Nego ko je Doors of perception?...mislim jasno je da je multinick...doors hocesh li da nam se predstavish?
 
Enfroz2891.:
E da bio je neki....poslao mi PP podrshke...kad sam branio prava homosexualaca na nekoj temi..kad svi homofobi nasrnuli,a ja nikad od te neke netrpeljivosti spram gej populacije nisam patio...nikad mi nije bilo jasno..dok moju bulju ne pipa nek se yebe s kim koji hoce....
Pfff... pa i ja sam ih branio, ovo-ono, svadjao se sa svim kurtama i murtama na tu temu... i NISHTA. Niko ni pishljivi pp da mi poshalje a kamoli neku znachku ili plaketicu.
Ni fegeti nisu kao shto su bili.
 
to kao usputno muvala si tuna...c c c...mogla si napisati "muvala sam tuna" lol...ja se zovem mirko Oo wow sluchajnosti...pa i nisi me neshto narochito muvala...delovalo mi je vishe kao znatizhelja...tako sam i ja jagodicu mislim to je skroz predvidljivo...vish npr ja sam mislio da je doors of perc mushko...sad poshto je zhensko i poshto sam vetj citirao uvod u knjigu tj pokazao da znam shta je doors of p...ona pokazala da je ubacila moju lokaciju u google te da poznaje i tashka nachitja...doshla na ovu temu koju sam postavio (tema je jadna)...josh nije neki obichan chat sa smajlijima i sve vetj se tu pominje sodomija i kojeshta...dakle to je to...par smajlija (: vrcavih doskochica tipa babe vs zhabe tvrdoglavost Feat magarci...i na dobrom smo putu...s tim shto sam ja sve ovo trebao da pretjutim i da poshaljem na privatno...bez pitanja nalik odakle si i slichno...vetj onako filozofski romantichno da krenem u spiq o nechemu...da dam naznaq da se po mom umu isplati kopati...i na kraju na osnovu dobitih (il ne) povratnih signala uokvirim plan ljubavi ili sexa..verovatno ljubavi jer za sex bi trebale usne u avataru i neki bljeshtavi nik...sve znam ko matori a?...ko bi reko da sam nevin shto se foruma tiche a?...e percepcion izvini na ovako banalnom postu nishta loshe nisam mislio samo govorim o malochas pomenutoj predvidljivosti...ok si ti mislim any friend of huxleys is a friend of mine...
 
ja sam svestan da objavljivanje pp-ova sobom nosi sankcije...al morate da prochitate vidjenje humora nekih od nas...sad kao on mene startuje...a pod naslovom pogodi ko sam...fora ti je super...

Rekoh, kad si toliko popularan, da te i ja startujem. Mogu li dobitij tvoj ICQ, ukoliko ga koristiš.
 
nije odgovorio pito sam ga...e al ovaj je nov...isto nema postova...kako vas ne mrzi da otvarate mejlove jbte...josh je to masi ljudi glavna fora...da otvori novi nik to je kao maximum zayebancije na netu...

hhhm...to je zapravo i mene zbunilo piafe...ja ih nisam branio aj da jesam pa da pomisli chovek svashta...
 
nije... makar ne do sad... a imam i icq-u broj u profilu... ne palim ga chesto... al' sada jesam... da proverim da nije izkochio neki... paranoja... al' bicje da nisam zanimljiv poput tebe... ma, nisam zanimljiv nikom... chak mi ni ne shalju reklame drugih 4uma... sajtova... nish'... mozhda zrachim odbojno... za sve, pa i za ove shto skrnave... lik i delo... e, sad... da li ovi shto privuq tak'e.. shalju neki impuls... ili ne... ne bih znao... mada mislim da nema veze... evo ja se trudim da poshaljem impuls... al' necje tete da mi pishu... :D
ma... tema je losha... i sam si to rekao... bitno je da je anarhija... i da smo se svi lepo oqupili da se druzhimo...
a o chemu bi cjaskali, nego o zajednichkim temama... 4um je ono shto sve delimo... shto nas zblizhava... sad cju malo da se zblizhim sa vama... da se ne bih osecjao zapostavljenim...;
tri, chet'r... sad...
brate mili, brate, mili, brate mili, brate mili....
 
Mene je startovao pre dve godine neki homosapiens Dragan.. imao je u profilu sliku ispod nekog tu$a.. Oterao sam ga u vaginu i to je to. Jaka stvar, startovao te homosadjanin.
Da.. cimao me i neki lik sa lepotani.com gay sajta koji je video onu moju sliQ sa trbu$njacima. Ne mogu da kazhem da mi nisu prijale pohvale tipa: Ima$ najsavr$enije telo koje sam video i slichno, ali sam ga opet iskulirao ko ciganche semenke :) Jel ima zainteresovanih za antigay lobi? :lol:
 
nije.. al je manje savremeno... a ovo je ipak "savremen mushkarac"... moramo pazit' :D
evo ja sam zainterosovan... ali bicju drug chlan, samo ako dobijem chlansq kartu... da mogu da je pokazujem drugima...
 
da stavimo neq oznaq u avatar ko oni s politike?...ima ovijeh dizajnera nek uklope ag kao anti gej...i svako u ugao avatara meti ag...nekolicina nas vidjenijih...al ne bi ishlo nismo slozhni...da prodje svako neq inicijaciju?...drooooogta droooooga..
 
mislish?... svako mora da navabi jednog da mu pishe... a onda me ne odgovori... i proshao je isqushenje (:..
aj... probacju...
ne znam... da l' da stavim sliq nekog glumca... ili deo svoga tela... samo koji?
 
AntunTun:
da stavimo neq oznaq u avatar ko oni s politike?...ima ovijeh dizajnera nek uklope ag kao anti gej...i svako u ugao avatara meti ag...nekolicina nas vidjenijih...al ne bi ishlo nismo slozhni...
...k'o nase politicke stranke....ja cu da budem dss....njima puca **** za swe :lol:
AntunTun:
...droooooga droooooga..
ja sam inace uwek protiv.....ali ako vec moramo zbog derpera, radicu i to:-D
 
Iivija:
a shto da ga registruju? mis... chovek 'teo da cjska... svidjash mu se.... shta sad....
mene nijedna riba nije stratovala.... osecjam se tako.... zapostavljenom..... a ja se stidim nemam hrabrosti... .
Ma, šta ima da se stidiš i skupljaš hrabrost ?!? :shock: Startuj, bre, Dobrilu, ona je tolerantna, meka i sklona zbunjivanju, pa dok se ona razabere, a ono, glavno, već obavljeno !!! :-D
 
o zvinjavam se..... nije me tun muvao da se zna! ni taj se ne zove mirko... uvek kazhem mirko i slavko kad nabrajam te ovo nije bilo lichno.. da sam znala da si ti mirko rekla bih iz predostrozhnosti slavko... al ebiga sad je besmisleno da menjam....
pa i nisam.... mogla mozhda bolje al nisam imala neq inspiraciju u datom trenutq....
ne znam za dobrilu.... razmislicju....
e da dopisivala sam se s jagodom.... al nismo se muvale..... vishe je bila nako dokolica....
a nije da sam neshto gadljiva..... mada nisam lezz.... onako ponekad mi dodje da se foliram....
i tako..... zaboravih shta je tema.... odoh ja nazad na zapocheto leshenje pa cju da chitam ovo posle.....
 
A ti baš znaš da je muško? Čak i da je reklo? Nego sad, ovde, pokušavaš da održiš status, otvarajući temu - ja sam nezainteresovan, gnjaaaa.....
Ako tako grubo otvaraš stvari koje svi znamo ali uljudno prećutkujemo (motivi za PP ili, uopšte, neočigledno skretanje pažnje na sebe), očekuj da to neko radi i tebi.....
A ja mislim da si jako zanimljiv čovek i volim da čitam šta pišeš. Ali da imam 10 postova i na ovo bi odgovorio u fazonu - e što mene zabole **** za to šta ti misliš o meni...
A ne boli te, i ako ne znaš sigurno da je to neki gej, onda sigurno pretpostavljaš da jeste neka ženska, uostalom "pogodi ko sam" tako je tipično ženski..... Pa ti je, ustvari, i polaskalo to... Ma šta sad napisao. Ako ništa drugo, bar ti je ubilo vreme. Treba da joj zahvališ, ne da je javno šibaš. Pa i da je gej..... Ali niko nije toliko iskren.

A pitao si sam "ko je od vas", bwaaa, znači palo ti na pamet..... Koje su, onda, šanse da je to muško? Iznad 50% nisu, a ja mislim da su daleko manje.
 

Back
Top