Oruzje II svetskog rata

sto se tice inovacija na polju oruzja nijemci su bili neprikosnoveni,STG44,V1,V2,Tigrovi da su sve ovo imali od 41 i da su im srbi bili saveznici sad bi mi svi vozali Majbahe!!!
malo je hitler zatezo sa stg44 zbog razmisljanja da automatsko oruzje koriste kukavice(to sam procitao u clanku o stvaranju stg-a)
Ali ja glasam za STG44,dzaba kacuse i rakete dok ne prodje vojnicka cizma!
 
hektorius:
Duplo vise ljudi je umrlo praveci V2 nego sto ih je ova ubila u Engleskoj...
:-) nemojte gledati histori! a i ako gledate , nemojte padai na te gluposti koje oni sire! za v2 niko u engleskoj nije ni znao, bila je uvedena blokada informacija, i zabranjeno je bilo pisanje i izvestavanje sa mesta pogodjenih sa v2 ! poginuo je izuzetno veliki broj ljudi! a u pravljenju nisu ginuli nemci, vec su to bili radni logori, koji su bili premesteni u zatvorene rudnike, gde su bili nehumani uslovi! a radili su zarobljenici, i jevreji, tu je takodje umro izvestan broj ljudi! podaci koliko je ljudi stradalo u londonu od v2 , nikada nisu bili dostupni, niti su ikada bili objavljeni! ali ta tvrdnja sa historija ili diskaverija je samo jedna u nizu onih koji govore '' kako su nemci bili glupi, kako je hitler bio lud, i kako nista njihovo nevalja''! ta raketa je bila toliko losa, da su sve njene konstruktore abolirali odgovornosti, prevezli u ameriku , platili ogromnim parama, i dali im neogranicen fond da nastave sa istrazivanjima!
 
Koliko ja znam za koncentracione logore se saznalo pred sam zavrsetak rata znaci da je bilo skrivanja informacija i zataskavanja,nije moguce da toliki spijuni ne saznaju za logore,***** onda te tajne sluzbe!
nas su zeznuli nasi bajni politicari(kao i uvjek) i komunisti,BOLJE GROB NEGO ROB ta parola je smijesna dobili smo i grobove i robove,zauzeli ljudi cijelu evropu a mi se nesta protivimo!
pogledajte snimak sahrane kralja Petra ko je dosao iz njemacke na sahranu,skoro sve glavesine osim Firera!
 
Немој тако, Зоран располаже информацијама из прве руке.
А што се тиче Дискаверија, Нешенел Џиографик и Хисторија они имају два циља-набијање самопоуздања Америма и маркетинг америчког оружја, пошто их финансира Локхед Мартин и остали.
Википедија је објективнија.
Добар је серијал Војноје дело на НТВ ал ******* кад не знам руски(можда ти знаш).
 
pejos:
nas su zeznuli nasi bajni politicari(kao i uvjek) i komunisti,BOLJE GROB NEGO ROB ta parola je smijesna dobili smo i grobove i robove,zauzeli ljudi cijelu evropu a mi se nesta protivimo!
pogledajte snimak sahrane kralja Petra ko je dosao iz njemacke na sahranu,skoro sve glavesine osim Firera!

Видиш да је сад све исто ко у Другом светском рату.Опет је немачка окупирала целу Европу(овог пута економски).Тадашња граница Источног фронта се приближно поклапа ца данашњом границом Русије.Не знам да ли би смо могли повући паралелу да је сад Јапан Кину окупирао економски као онда војно.Опет се ми не нешто бунимо, не били смо помогли браћи Русима.Више су им помогли Хрвати(Стаљинград) што су били против њих него Срби што су били са њима.Ми смо се међусобно убијали као и сад.Радикали глуме комунисте, Коштуница четнике а демократе Недићевце, Љотићевце и остале.
.
 
Obersturmfuehrer:
nemojte gledati histori, zoran raspolaze sa pravim podacima...samo sto niko ne zna odakle mu...
taj histori siri toliko dezinformacija da je to strasno! odakle mi informacije, od njih samih! oni kazu vise ljudi je poginulo u pravljenju v2 nego sto je ona ubila ljudi, onda kazu da je u pocetnim neuspesnim lansiranjima poginuilo svega 4 nemacka operatera! satim pokazu snimak pogotka 4 rospratne zgrade pogodjene sa v2 i kazu da je bilo 152 mrtva!!!! i prikazu sutrasnje novine u kojima kazu da je eksplozija izazvata curenjem gasa!!! sami sebi skacu u usta! isto kao i za iskrcavanje na normandiju!
 
evo ti ober objasnjenje odakle mi informacije! sami sebe oni demantuju!!! pa ako je od jedne poginulo 150 ljudi, a to su oni rekli, ne ja, i pokazali snimak, sta je onda bilo sa ostalima! a oni su mislili na radne logore gde su se izradjivale v2 rakete, da je tu dosta ljudi umrlo, jeste pa sta? kakve to veze ima sa tim !!! i daj ubaci malo pristojnosti , sto si tako sarkastican, pricas a neznas! pitaj , ja cu ti odgovoriti, moji odgovori, pa onda sam proceni dali je to dobra ili losa informacija, nemoj odma da pricas gluposti o ucestvovanju u 2 svetskom ratu!!! jos si ti mali, i neupucen!!!
 
pejos:
sto se tice inovacija na polju oruzja nijemci su bili neprikosnoveni,STG44,V1,V2,Tigrovi da su sve ovo imali od 41 i da su im srbi bili saveznici sad bi mi svi vozali Majbahe!!!
malo je hitler zatezo sa stg44 zbog razmisljanja da automatsko oruzje koriste kukavice(to sam procitao u clanku o stvaranju stg-a)
Ali ja glasam za STG44,dzaba kacuse i rakete dok ne prodje vojnicka cizma!

Jel? Kacusa je cistila svabe. Od nje su bezali ko djavo od krsta. Sto se tenkova tice stari dobri T-35 koji je dobio rat. Da te podsetim nemacki tenkovi su na u najvecoj tenkovskoj bici u istoriji, Kurskoj bici, izgubili. Gajdali nemci ruske tenkove, pa ih nisu uspeli unistiti. E kada su rusi gadjali Nemacke ovi su se raspadali. A sto se automatske puske tice Ppsh-41 Spagin, snajper Mosin nagant i bombaja Molotovljev koktel.
 
cheguevara_ns:
Jel? Kacusa je cistila svabe. Od nje su bezali ko djavo od krsta. Sto se tenkova tice stari dobri T-35 koji je dobio rat. Da te podsetim nemacki tenkovi su na u najvecoj tenkovskoj bici u istoriji, Kurskoj bici, izgubili. Gajdali nemci ruske tenkove, pa ih nisu uspeli unistiti. E kada su rusi gadjali Nemacke ovi su se raspadali. A sto se automatske puske tice Ppsh-41 Spagin, snajper Mosin nagant i bombaja Molotovljev koktel.
napravio si grešku nije t-35 dobio rat nego t-34
 
PPSH41 je dobra stvar samo zeza sto nemozes nanijeti municije,ja i danas imam jedan dobar je za ciscenje objekata pljuje dosta metaka i ne vrijedi ti pancir a manje ima i rikoseta posto se meci zabijaju u zidove!
Vidjeli ste slike amera u iraku i kako pojedini nose PPsH!
 

Back
Top