ORGAZAM U ŽENA...posle 7 minuta???

CocoNuta:
Gazda- mlogo se izvinjavam jer me smara da čeprkam po temama, a verujem da ovakva tema nije mogla da promakne cenjenim forumašima....pa se ponavljam!

Dečko me sinoć napao da imam problem! :roll:
Kaže- normalna devojka posle 7 minuta stimulacije treba da doživi ORGAZAM!

Po mojim saznanjima, sve je to individualno, ne treba generalizovati...ne postoji pravilo, ali bih volela da me neko ubedi u suprotno, volela bih da vidim ima li devojke koje redovno doživljavaju orgazam, posle 7 minuta! Da li postoji makar jedna devojka koja baš svaki put doživi??? :?

Ma nema toga dečka koji bi uopće smio komentirati ženski orgazam, odnosno što je normalno a što nije... Da poqaramo milijon žena opet ne bi imali pojma :roll:
 
@Vas dvojica (bad wolf i cika doktor)...

Kite u vis odmah! Pochelo je prebrojavanje... :lol:
a035or3.gif
 
SINDI:
cela ova prica mi je malo..skeri:-(

mislim..obaveza, odradjivanje, pa onda umoran..pa je mislio da je predigra dovoljna, da ona svrsi..lepo te aleksej pitao..pa zar samo jednom?:roll:
pa onda jel on svrsio..pa trudio se..pa sve tako...
gde je dugo, opusteno mazenje..gde suzdrzavanje, i odlaganje orgazma da bi lepota trajala sto duze, gde medjusobna neznost i podrska..
sve mi to vase lici na trke sa preponama, i stalno takmicenje ko jeste, a ko nije stigao do cilja
i pazi..ako ti celu situaciju ne vidis kao problem, mozda i nije..nemam pojma koliko imas godina, ali seksualnost se razvija sa godinama..i jos nesto..ne veruj kad ti kazu da je stvar u tebi:wink:
nije..odnosno, nije samo u tebi
ogromne su oscilacije u tome kako zena reguje na nekog muskarca, i u tome kakav muskraci imaju pristup...to sto je jedan orgazam mesecno sa ovim, mozda bi bilo 3 za vece sa nekim drugim..a mozda i ne bi...odgovor ces naci sama sa sobom, i sa svojim dragim..ne na forumu

ovo bi trebala da bude jedna edukativna priča za mog dragana...iz koje treba da uvidi da je napravio malu grešku, jer je u pogrešno vreme započeo razgovor koji kasnije nije imao snage da završi (k'o što rekoh- bio je umoran)!

a forum nek nastavi da služi svrsi- da uvidimo koliko smo različiti!
 
Bad_Wolf:
Mator sam ja za ta dizanja - bez ulazenja u zenske supljine... :twisted:


Mislim shta da ti kazem sem da brate mili zaista ponekad bash yedesh mnogo govna. Ja pokusham da se zezam, a ti mi kao stavljash do znanja da si jak i dominantan. Dobro de, znam da si veliki yebach, ali ovo je samo monitor u shta trenutno gledash... :)

ps. i mrzim te zlobne smajlice, svaki put pozelim da napucam jadni monitor kada ga vidim.....
 

Back
Top