OPSESIJA

pa ti bacas hejt covece, evo vec si mene uspeo da iznerviras svojim ignorisanjem, tako da mi je jasno ; )))

nauci neki jezik koji nije brutalno odjebavanje :I ovde se ogradjujem od svojih nesavrsenosti

moze im se pomoci
 
@:
Da li ste bili u situaciji da je neka osoba opsednuta vama i da li ste vi bili opsednuti nekom osobom,
koju niste upoznali,vec imate samo on line komunikaciju?
u obzir dolaze i odgovori iz RL,mada me vise zanima on line varijanta
kad kazem opsednuta vama,mislim na to da vas uhodi po internetu,
internet forumima i uostalom na svaki dostupan nacin,da sakuplja informacije o vama,da vas analizira,
da pokusava da vam se niskim i perfidnim postupcima on line uplice u RL,a sve to pod velom nekakve brige o vama

kako uopste dozivljavate opsesiju i sta raditi sa opsednutima,brutalno odjebavanje ili im se moze pomoci?

niko online nije opsednut mojim bićem...
ali zato u rl moj bivši, joooj...
ne, on kaže da je to ljubav...

a ja sam lepo videla da je opsednut...
u jednom me momentu uplašio
 
u stvari nejasno je koji je to nivo zezanja, javno-forumashki

ili mail (forumaski mail)
ili mail - neki provajder
ili gmail - yahoo

ili prica kako ce te pratiti... ti si musko a osoba je zensko? sad se postavlja pitanje zasto ja ovde pisem a ti me ignorises... ali nema veze nasi smo
 
ne znam kako nekog mozes "brutalno da odjebes" na internetu? :I ignore? pa ti bi iz nekog razloga to vec ranije uradio

Tacno tako. Al' mozda je usamljena osoba u pitanju i voli da neko bude opsednut njom. Vidis da je tu opsednutu osobu ocenio kao nisku, al' postoji dilema da joj pomogne..mislim, konfuzija.
 
pa mozda ali sigurno ima josh neki opsesivac kao ja. ajde ti opisi nekog svog opsesivca.. mislim da je uvek neko trazenje paznje u pitanju, ono ako te svi tvoji priznaju shto bi gubio vreme, energiju i zivce na neku X osobu koja ti nije simpaticna, ili te ne voli?
 
ali i ti oces da svi s tobom saosecaju i da ti dizu moral a ne neke pridike :I eto. chitaj dejla karnegija kako steci prijatelje on se zalaze za tu diplomatiju... da, da, to shto tvoj opsesivac primecuje nije tako, ti si dobar i jedinstven... eto
ok mozda projektujem itd............... :I

mislim da je dobra a vrlo neostvariva stvar da podjesh i od sebe ali to je tesko.
 

Back
Top