oprostaj od politike

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
drbob:
Draga moja Slavonko,oprosti ,ali ne shvatas ni ti ni mnogi drugi o cemu se radi!?
Dok se ne prizna istorijska istina bice svadja i prepucavanja,ne daj boze rata.
Ceo zapad zna i to je istorijska istina da su Srbi najstariji narod i da su od pamtiveka bili na ovim prostorima.Ne mogu Srbima Avari(Hrvati koji su nastali kao nacija u XVII veku ili siptari - Arbanasi koji su nastali u XX veku ) da otimaju vekovna ognjista.

Pre neki dan si pomenuo da si često na mestu punom informacija.
Sad sam ubedjen da se to mesto zove kafana.
 
goxy:
@medved..Izdrzao sta?:cool:
Tema postaje zahvaljujuci izvesnima novo popriste hrvatsko-srpskog rata recima, i zato sam predlozio da se ZATVORI......

pa ja sam doticne pozvala da mi neke stvari objasne...nadam se da ce se netko udostojiti..prije katanca...

mada onako iskreno...nisam bas ni ocekivala da mi netko od njih otvori srce...ali eto..mozda me iznenade.. :wink:
 
da li bi onda bili napokon sretni?

mozda.... mada sumnjam, ipak i oni poseduju neke karakteristike coveka :confused:

i cemu bi onda usmjeravali svoju negativnu energiju?
morali bi, ako treba izmisliti nesto, za sta bi se uhvatili kao davljenik za slamku. sto no kazu zacarani krug. inace posto se ne povlacis, vec ces samo preskakati patrijotske teme, onda je sve OK, pametan potaz, pa i ja cesto na neke teme, samo zahvaljujuci naslovu, niti otvaram. doduse neke bas zbog naslova [a znam sta moze biti unutra] otvaram :oops:
 
otkacena slavonka:
pa ja sam doticne pozvala da mi neke stvari objasne...nadam se da ce se netko udostojiti..prije katanca...

mada onako iskreno...nisam bas ni ocekivala da mi netko od njih otvori srce...ali eto..mozda me iznenade.. :wink:
Znaš kako, ja sam davno rekla da su Srbi i Hrvati najbolji neprijatelji. Mrze se k'o pas i mačka, a jedni bez drugih ni na forum ne idu :lol:. I tipujem da nas je onaj odozgo tako pomešao namerno, čisto da ima čemu da se smeje, lola nijedan....duga je večnost, šta će...
A sad ozbiljno, ono gore je (polu)sprdnja. Samo da se ne zapuca opet, i to je početak i kraj mog interesovanja za srpsko-hrvatske mentalne orgije.
 
Ebiga sad, nEsam siguran sta da recem...

Kapiram ja da one gownarije "ja tebe ustasom ti mene cetnikom" umeju da dopizde, ali imas ovde jedno do yaya dugmence sto se vika ignore.

Ne znam, ko sto kazu ljudi, odmori se pa se vrni...
 
medved_bg:
Znaš kako, ja sam davno rekla da su Srbi i Hrvati najbolji neprijatelji. Mrze se k'o pas i mačka, a jedni bez drugih ni na forum ne idu :lol:. I tipujem da nas je onaj odozgo tako pomešao namerno, čisto da ima čemu da se smeje, lola nijedan....duga je večnost, šta će...
Ako se ne pokolju na kraju, nisu se ni voleli...
 
otkacena slavonka:
pa ja sam doticne pozvala da mi neke stvari objasne...nadam se da ce se netko udostojiti..prije katanca...

mada onako iskreno...nisam bas ni ocekivala da mi netko od njih otvori srce...ali eto..mozda me iznenade.. :wink:



Ženo božja, živu me preseče, mislila sam ode zauvek, tačno bi morala da idem da te tražim po Nemačkoj. Nemoj ovo više da mi radiš, znaš!! Nemoj da odgovaraš na glupe izjave i još gluplje teme, samo sedi tu gde si i ne mrdaj, jasno?! Tu je i komandant sad, nemoj da se igraš, dezerterstvo je ozbiljan prestup. :lol:
 
Registra:
Ženo božja, živu me preseče, mislila sam ode zauvek, tačno bi morala da idem da te tražim po Nemačkoj. Nemoj ovo više da mi radiš, znaš!! Nemoj da odgovaraš na glupe izjave i još gluplje teme, samo sedi tu gde si i ne mrdaj, jasno?! Tu je i komandant sad, nemoj da se igraš, dezerterstvo je ozbiljan prestup. :lol:

ih..kao da se netko komadanta boji... :lol:
 
goxy:
Ja bi reka da je savrseno unistiv, al ajde :D

Onog dana kad svi ljudi na planeti budu ziveli u blagostanju, komunizma ce potpuno da nestane iz glava ljudi, ali ovako dok mnogi "uzivaju" privilegije kapitalizma decenijama kao u J. Americi na primer, ljudi ce se okrecati onom ko im ponudi besplatno lecenje i skolstvo umesto da im za to naplacuje, na primer, pa onda jos istera i strance koji se bogate na njihov racun od njihovih sirovina, na primer, nije to komunizam ni socijalizam kakvog mi znamo mozda, ali principi su isti ili jako slicni. Komunizma nema vise, ne pod tim imenom.

Komunizam je utopija, ali da ce ta ideja biti potpuno unistena, isto tako je utopija. Dok je kapitalizma bit ce i siromastva...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top