Opljačkana kasa Patrijaršije: Blagajnik SPC ukrao milion evra gotovine

Е, свашта од тебе.. шта је 1,000 000 евра у односу на 6 000 000 верника........ стварно си пролупао.........то само значи да је
сваки шести верник дао СПЦ по један евро.....:rtfm:

A pokojoj si ti racunici dosao do zakljucka da je svaki stanovnik Srbije vernik??? A ako nije nista 1.000.000e onda mi eto daj 10.000e iz svog dzepa jer tek to nije nista
 
Е, свашта од тебе.. шта је 1,000 000 евра у односу на 6 000 000 верника........ стварно си пролупао.........то само значи да је
сваки шести верник дао СПЦ по један евро.....:rtfm:
Imamo populaciju manju od 8 000 000 i od te populacije oduzmi katolike, muslimane, jevreje, ateiste i ostale koji ne idu u pravoslavnu crkvu i doci ces do manjeg broja od 6 000 000 vernika. Svi znamo da su popovi postali organizovani lopovi jer rade po cenovniku koji se u njihovom pravilniku (bibliji) ne spominje.

Ja licno ne verujem u boga i ne idem u crkvu, ali ne osporavam njen rad i njeno postojanje vec rad lopovskih popova koji za manje od 5 000 din nece da izadju da daju coveku poslednji pomen, da vencaju ljude koji to zele ili da krste dete. Po pravilu osim sahrane treba da rade po principu ko koliko da, a za sahranu da uzimaju i ne traze pare.
 
Ionako ne bi od tih para digli neki novi vrtić,prihvatilište ili obnovili deo neke bolnice i škole , tako da podržavam gospodu lopove .

Iskreno mogli su pomognu narod na gomilu nacina a ne da se hvale ko ima noviji BMW, audi, mercedes...
Treba im ukinuti i platu koju daje drzava popovima sa vecim zvanjem (patrijarh, vladika...) jer po ustavu kao drzava nemamo zvanicnu religiju.
 
Iskreno mogli su pomognu narod na gomilu nacina a ne da se hvale ko ima noviji BMW, audi, mercedes...
Treba im ukinuti i platu koju daje drzava popovima sa vecim zvanjem (patrijarh, vladika...) jer po ustavu kao drzava nemamo zvanicnu religiju.
Pa nećemo se držati Ustava k'o pijan plota?

Nego, popovi kad dođu do ikone i uzmu parice od vernog stada, baci ih uvis i kaže: dragi Bože, evo bacam ti pare pa ti uzmi koliko treba, a meni šta se vrati - vrati. :lol:
 

Back
Top