opis fizicki savrsenog muskarca ?

Zapravo ja sam volina sa ljudima koji mi se prethodno obrate kao volini (tenziša i pljajko, primera radi). Kad neko ne bira reči prema meni (a mora biti prvi), ja ne biram reči prema njemu, naravno. Ti, pošto si klon, još uvek si na proveri. Primetićeš da sve vreme pokušavam manje-više kulturno da razgovaram sa tobom, dok tebi samo ispadaju prostačke gadosti koje si poneo iz roditeljske kuće. Čekam da vidim kako će se to razviti, i još uvek se pitam zašto se uopte svađaš sa mnom kad ti ništa ružno nisam napisala.

Dakle, ili si klon nekoga ko se prethodno naljutio na mene, ili si strašno ljut danas na ženu, dete, majku, oca, koga god, kolegu, možda te ebu na poslu..... pa očekuješ da te i na forumu svi mrze pa si skočio ko ošuren čim si primetio da ti je neko nešto odgovorio (to mora da bude zlobno jer tebe svi mrze je l da :per: ); ova druga opcija dolazi u obzir ako si taj marlon kako ostali kažu, jer ja nemam pojma ni ko si ti, vrlo se površno sećam nick-a, pa ne verujem ni da se ti nešto sećaš mene. Ako se, pak sećaš, wau :per: mora da sam zajebanija nego što mislim :)

jok..ja nisam klon jer svi znaju ko sam a znas i ti no sviras.... u prevodu pravis digresiju jer vidis da ces biti napusena jedan na jedan a mislila si da sa mnom mozes ko sa tenzijom :lol:

znaci lexa... ako sam rekao ono za sebe iza toga stojim ja, moji prijatelji, ljudi koji me znaju, evo ti kid ti rece isto, zene devojke, drugarice, deca od svih njih... jedini koji me ne gotive ni za ich, su oni koji su nadrqani, oni koji su patoloski ljubomorni, oni koji su opsednuti i konacno oni koji nemaju blagog pojma o cem pricam :roll:

imati visoko misljenje o sebi ne ukazuje na moju moralnost, vec na ono sto znam sta sam...a l ti to bas ko pipi glumis da ne razumes
 
Stvarno nisam raspoložena za dečije prozivke, to je bilo sinoć. A i tenziša je mnogo zanimljiviji od tebe, lakše plane i ume da odvali nešto smešno.

inteligentna zena ovo nikad ne bi rekla..jer si ovom postom potvrdila onaj moj o tvojoj losoj provokaciji :lol:

ja ti dodjem kao bozija kazna za ono sto je bilo sinoc... za svakog od vas imam melem a i otrov po potrebi... vis kako se sad niko ne qurchi ko nocas :lol:
 
jok..ja nismklon jer svi znaju ko sam a znas i ti no sviras.... u prevodu pravis digresiju jer vidis da ces biti napusena jedan na jedan a mislila si da sa mnom mozes ko sa tenzijom :lol:

znaci lexa... ako sam rekao ono za sebe iza toga stojim ja, moji prijatelji ljudi koji me znaju, evo ti kid ti rece isto, zene devojke, drugarice, deca od svih njih...jedini koji me ne gotive ni za ich su oni koji su nadrqani oni koji su patoloski ljubomorni, oni koji su opsednuti i konacno oni koji nemaju blagog pojma o cem pricam :roll:

iamti visoko misljenje os ebi ne ukazuje na moju moralnost vec na ono sto znam sta sam...a l ti to bas ko pipi glumis da ne razumes

Aha, znači zapravo imaš odgovor na konkretan post, ali ti je jedini način komunikacije bio pričanje o mom vlaženju, kroz prostakluke i dečačko kurobecanje o tome kako si nekoga pobedio u svađi i kako si bolji od tenziše? :think:
Interesantno.
 
inteligentna zena ovo nikad ne bi rekla..jer si ovom postom potvrdila onaj moj o tvojoj losoj provokaciji :lol:

ja ti dodjem kao bozija kazna za ono sto je bilo sinoc... za svakog od vas imam melem a i otrov po potrebi... vis kako se sad niko ne qurchi ko nocas :lol:

Zato što si klon. Tenziša je ispodprosečno inteligentni degenerik, ali bar ima muda da se pojavi pod istim nick-om. Bar tolicka mudašca ima :)
 
Aha, znači zapravo imaš odgovor na konkretan post, ali ti je jedini način komunikacije bio pričanje o mom vlaženju, kroz prostakluke i dečačko kurobecanje o tome kako si nekoga pobedio u svađi i kako si bolji od tenziše? :think:
Interesantno.

ko te tero da se kacis o mene :lol:

kad ides na moravu ako ne znas da plivas dzaba ti i pojas...morava je mutna reka a morava je za mene ko najcistija laguna :lol:
 

Back
Top