Opa bato - Albanci hoće deo Makedonije !

Slabo poznajes Makedonce prijatelju. Ako ti je merilo karakteristike jednoga naroda ovde na forumu onda si stvarno ogranicen. A tvrdoglavost do sada se pokazala kao dobra osobina a mi umemo i vise smerno da razmisljamo,zavisi od situacije. Na forumu je samo prepucavanje, i opet ti to nije merilo.
Тврдоглав и глуп су два рођена брата.Тврдоглав човек је ускраћен за могућност да чује и можда разуме и научи нешто од других људи.Остаје изгубљен и заостао.Погрешно су те учили,тврдоглавост није врлина као ни невиност.
 
Дозволите да преведем звездице...

Веома духовитог БЈРМ-овца који свом курчићу тепа МУТО, храбром ослободиоцу БЈРМ од српских окупатора, вернику хиљадугодишње МПЦ, директном потомку Аце Големога....

Хахахаа ко каже?Храбри зомби који када нема другог посла трчи по форуму и лови курчиче.....:hahaha:.
 
Тврдоглав и глуп су два рођена брата.Тврдоглав човек је ускраћен за могућност да чује и можда разуме и научи нешто од других људи.Остаје изгубљен и заостао.Погрешно су те учили,тврдоглавост није врлина као ни невиност.

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Извињавам се, али ово се тако надовезује једну другу тему...
 
kako ste svi nedokazani.umesto da srbija i makedonija zajedno rade na resavanju siptarskog problema,mi jedni drugima prizivamo propast drzave.zato su se siptari i osilili...

Па цео свет је бомбардовао Југославију због шиптарског кокаина и прљавих пара...

Данас је ситуација мало другачина..Шиптари немају подршку Америке...

Јер да имају одавно би кренули опет да пуцају у Бујановцу или Тетову..

Само ми објасни како то да решимо проблем шиптара? Убијањем,протеривањем или манциповањем?
 
Убијањем,протеривањем или манциповањем?
Еманципација је ослобађање од положаја зависности и стицање слободе и самосталности појединца, друштвене групе или институције. Често се повезује са стицањем статусне и акционе независности етничке, расне, верске или полне групе у савременом друштву. У ширем контексту користи се и као синоним за напредак у идеолошким, политичким, социјалним и другим подручјима људског живота. У психологији и социјалном раду често значи постизање независности у односу на породицу и друштвену средину.
Биће да си мислио на образовање и ''просветљивање'' шиптара?Такве активности досад нису успеле зато што су они уништили сваки систем и на крају ''еманциповали'' друге око себе.Ако не волиш оружје а живиш поред шиптара,велика је шанса да ћеш га заволети више од живота.
 
Ма дај ми бре да прочитам...а не да ме шаљеш у Музеј тамо негде у Београду...

И википедија је тешко ср*ње....И овде пише да је био краљ Грка..иако то не постоји у његово време..

То тако тумаче и преводе како коме падне напамет. Био је цар Ромеја.
 

Back
Top