Op mala bosonoga.....

po kuci stalno hodam bosa, i mama me juri stalno sa papucama i tvrdi kako moram da ih obujem jer cu se prehladiti,a meni bas gust....leti bosa zimi samo u carapama...posebno leti volim da stanem na hladne plocice u kuhinji ili kupatilu...travu uvek zalivam bosa,pa na kraju zalijem i noge...nekad nocu kad su prazne ulice tu kod mene volim da se izujem i hodam po toplom betonu...recimo da bas ne volim da imam nesto na nogama :lol:
jao isto,neki ljudi su opsednuti papucama:confused:
volim da hodam bosa u svojoj kuci(al ne volim da se izuvam kod drugoga)
 
bosa pa onda ih onako lepo isprljane dignem dragom pod nos pa on dozivi omanji slog pa se lepo isvadjamo pa smo onda mirni jer svi znaju da ako se ne svadjas jednom dnevno nestane ti strast iz braka i postanes redovan posetioc ljis. znaci zene obavezno hodajte bose. :)
 
Kada sam bila mala trčkarala sam bosonoga ( i ja i moje društvance ),
Pa se dešavalo da neko od nas nagazi parčence stakla ili neku osu........
Ne volim ni da su mi ukućani bosonogi.......
Trudim se da mi dvorište bude uredno pokošeno, ali ne trčim za frizbijem bosa,
Ne volim da sam bosonoga.:bye:
 
sto ja volim takve snajke:D
obozavam da ih lozim,kad su glupe ko noc;):whistling:

neko vece, ono kad su lile kise, pre dve nedelje,,,isto sam setala psa,,,,isto komentar...jao...pa pokisnuce ti kosa...ja rekla da sam izasla da je susim jer sam mislila da je lepo vreme napolju.ova rekla to mojoj majki...majka ko majka...rece...nevaspitana si...starija zena...pusti je...blablabla..:super:
 
neko vece, ono kad su lile kise, pre dve nedelje,,,isto sam setala psa,,,,isto komentar...jao...pa pokisnuce ti kosa...ja rekla da sam izasla da je susim jer sam mislila da je lepo vreme napolju.ova rekla to mojoj majki...majka ko majka...rece...nevaspitana si...starija zena...pusti je...blablabla..:super:

sledeci put reci da si citala u jednoj novini kako trudnicama nije preporucljivo da suse kosu fenom
 

Back
Top