ОНО ШТО МЕДИЈИ ПРЕЋУТКУЈУ

Jedino je razlika do kad gladan narod dignes na noge tada bude krvi do kolena.

Ко да га дигне на ноге, народ је измучен, изнемогао, изгубио веру у све, у себе, у живот. А страначки војници су ухрањени, добро плаћени и жестоко мотивисани да сачувају свој начин живота у ком живе ко бубрег у лоју, мало раде а имају све. Ма поцепаће демонстранте ко свиња масан џак, ако који смогне снаге и храбрости да им стане на пут.
 
Ко да га дигне на ноге, народ је измучен, изнемогао, изгубио веру у све, у себе, у живот. А страначки војници су ухрањени, добро плаћени и жестоко мотивисани да сачувају свој начин живота у ком живе ко бубрег у лоју, мало раде а имају све. Ма поцепаће демонстранте ко свиња масан џак, ако који смогне снаге и храбрости да им стане на пут.

Pa taman s obzirom na sve vecu bedu i glad u narodu a s obzirom da su stranacki vojnici lepo utovljeni imace narod sta da jede.....stranacke vojnike na razanj i udri. :D
 
Pa taman s obzirom na sve vecu bedu i glad u narodu a s obzirom da su stranacki vojnici lepo utovljeni imace narod sta da jede.....stranacke vojnike na razanj i udri. :D

Нема ко то да организује, не бих да ти дајем комплименте, није баш хетеросексуално, али ти имаш већи интелектуални капацитет да организујеш револуцију од било кога из опозиције. Oва гарнитура је толико сигурна на власти, да може да ради шта год хоће, нико им ништа не може.
 
:hahaha::hahaha::hahaha: I ne samo to, nego sta obican covek moze da izgubi osim tog pukog zivota?

A stranacki vojnici imaju mnogo da izgube!

Prema tome, onaj ko manje ima uvek je motivisaniji.

Напротив, мотивисанији је онај што има шта да брани. Обичан човек нема ништа да изгуби али има страх да ће добити по леђима.
 
Напротив, мотивисанији је онај што има шта да брани. Обичан човек нема ништа да изгуби али има страх да ће добити по леђима.

Ma kakva ledja, ta ledja su odavno usahnula i sluze samo da se tegli na njima!


Ja sam vec bezecovao Enchanted da je obrnem na raznju. Verovatno je dobro uhranjena s obzirom da je DS clanica. Taman onako u tavu pa sa krompiricima sa strane.

:hahaha::hahaha: Ja cu Ivicu Dacica.:D


gladna gologuzija tesko da je bilo gde uspela da srusi vlast

A francuska revolucija?
 
Poslednja izmena:
gladna gologuzija tesko da je bilo gde uspela da srusi vlast

Може једино уз страну подршку али не зна се која светск асила више воли ову власт да ли ови са Запада или Руси и Кинези. Заправо једина могућност да ова власт падне је да Запад опет изведе револуцију у којој ће подржати ЛДП да сруше демократе, али то неће бити још најмање 15 година.
 
Сви политичари, без икаквог изузетка су издајници и привесци на ЕУ бирократији. Воја и његове квази патриоте, нису ништа погубнији од мрских и суштински сличних им либерала. Исте републичке концепте заступају, али су им верзије диверсификоване:

"Kad smo ubacili u državni mehanizam otrov liberalizma..., države su se razbolele od smrtonosne bolesti - raspadanja krvi. Ostaje nam da očekujemo kraj njihove agonije.
Liberalizam je rodio ustavne države koje su zamenile za Goje spasonosnu autokratiju a ustavna država... nije ništa drugo do škola razdora, rasprave, nesuglasica, prepirke, besplodnih partijskih agitacija, partijskih tendencija - jednom rečju - škola svega onoga što čini bezličnom delatnost države..." (Protokol 20).


Отприлике овако изгледа борба ''ратоборних патриота'' и ''заштитника Србије и традиције''.

derzt4.gif


Све јунак до јунака...
 
gladna gologuzija tesko da je bilo gde uspela da srusi vlast

Pa eto u Kirgiziji srusila :D

Киргизија је руска интересна сфера а граничи и са Кином, чист је безобразлук да је ту била постављена прозападна власт. Украјина је руска колевка. Ми смо међутим у интересној сфери Немачке и Запад уопште тако да је једина могућност промене власти да Запад подржи Чеду и тако сруше Тадића.
 
Француска револуција, Октобарска револуција, петооктобарско дивљање... Да не набрајам даље.

Французи имају другачији менталитет, а не поданички као ове источне вукојебине. Октобарске револуције 1917. и 2000. су биле финансиране и организоване споља и то тако што су Русија односно Југославија биле претходно ратом разорене.
 
Киргизија је руска интересна сфера а граничи и са Кином, чист је безобразлук да је ту била постављена прозападна власт. Украјина је руска колевка. Ми смо међутим у интересној сфери Немачке и Запад уопште тако да је једина могућност промене власти да Запад подржи Чеду и тако сруше Тадића.
Sta ce im Cheda kad su kupili Tomu koji je mnogo popularniji i ima mnogo vece izgleda za pobedu , on im je sledeci dzoker ako Tadic nesto usere pre vremena za fajronat .
 
Киргизија је руска интересна сфера а граничи и са Кином, чист је безобразлук да је ту била постављена прозападна власт. Украјина је руска колевка. Ми смо међутим у интересној сфери Немачке и Запад уопште тако да је једина могућност промене власти да Запад подржи Чеду и тако сруше Тадића.
И интересној сфери Велике Британије, Русије, Француске као и Италије и Турске :lol:
 
Французи имају другачији менталитет, а не поданички као ове источне вукојебине. Октобарске револуције 1917. и 2000. су биле финансиране и организоване споља и то тако што су Русија односно Југославија биле претходно ратом разорене.

Питање је било да ли је негде некада ''гологузија'' срушила власт, одговор јесте навео сам места, теорије завере и менталитет су небитни за ово питање.
 
Sta ce im Cheda kad su kupili Tomu koji je mnogo popularniji i ima mnogo vece izgleda za pobedu , on im je sledeci dzoker ako Tadic nesto usere pre vremena za fajronat .

Биће да сте у праву колега, колико год се трудио да вас копирам, да размишљам као ви, не идем ми. Сврха Чедомира Јовановића је само да демократе изгледају као мање зло, да не изгледају као највећи издајници, да постоје и гори од њих. А ништа боље од лојалног патриоте који ужива велику популарност у народу, попут Томе.
 
И интересној сфери Велике Британије, Русије, Француске као и Италије и Турске :lol:

Економија је најбољи показатељ, а највећу робну размену имамо са Немачком и Италијом. Имамо додуше велику размену и са Русијом, али увозимо само сировине, имамо само енергетску зависност од њих, не и технолошку.
 
Питање је било да ли је негде некада ''гологузија'' срушила власт, одговор јесте навео сам места, теорије завере и менталитет су небитни за ово питање.

Да али гологузија није била самоорганизована, то је веома битна ствар. Можда може у Француској али у Србији не.
 

Back
Top