oNe TrEe HiLL

Tacno mi dodje da platim nekoj babi vracari da baci neke kletve na sve te nabedjene likove koji su unistili ovu vrh seriju.:evil::dash:
Ti ljudi(Reziser, pisac i ostala cela ekip) koji i dalje snimaju seriju kad bi imali i gram mozga pitali bi fanove jos bolje pokrenuli bi anketu u kojoj bi trebalo da stoji samo jedno pitanje: "Da li mislite da treba da se i dalje snima serija One Tree Hill?"
Mislim da bi vecina odgovorila sa jasno i glasno NE!!!!

Ma bre necu bre bez potrebe da se nerviram zbog glubosti...Debili!!!
 
...'ebi ga....kad su ti kreteni sto to odlucuju zeljni para i misle da ce zaradjivati i bez dva glavna lika a osecam da ce seriju ukinuti posle ove sezone ako uopste izdrzi toliko...i sesta sezona je imala manju gledanost nego ranije posto je i ta sezona bila visak...a tek ovako ce biti slaba gledanost. i treba..nek ukinu da se ne kvari ime onih dobrih sezona.
 
covece...na sta ce ovo liciti bez njih..tuga.
uopste mi ne deluje zanimljivo a tek novi likovi mi deluju smesno.
ne kazem da necu pratiti cisto iz radoznalosti al' ovo nece uopste biti ona stara serija.
trebali su da naprave spin off sa drugim nazivom a ne da na staro ime grade nesto sasvim trece.
razocaran sam
i da ...koji je ovo trip sa Haley...deluje jezivo u ovim scenama gde peva.
malo preteruju s forsiranjem Kate Vogel (Mia) a i sa Haley...tek sto se ona se gubi u ovim scenama..
 
Ja sam konacno dobio ovo na dvdu! :klap::klap::klap:

Svi mi hvalise seriju, pa rekoh ajd da vidim sta je toliko zanimljivo... I evo pogledao sam citavu jednu epizodu (prva epizoda prve sezone) i nastavljam dalje... Vala cu se nagledati... :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Odgledala novu epizodu i mogu da vam kazem - tuga. Ne samo zato sto nema Lukasa i Pejton nego zato sto im je prica postala mlaka. Nema vise zapleta, vidi se da se samo napinju da naprave nesto ni iz cega.
Nije im uopste trebala ova sezona.
 
Odgledah upravo novu epizodu, i sta reci.... Nije to to sto je nekad bilo, ne oseca se vise ta car Tree Hilla, ali, mogu reci da me je kraj epizode zaintrigirao, tako da mogu slobodno reci da jedva cekam sledece epizode da vidim kako ce se radnja odvijati... Uvek iako sve krene kilavo i slabo, nadju neku slamku i izvuku se u poslednjem trenutku. Videcemo dokle ce to trajati.
 
Evo i ja odgledala konacno... Nisam uopste imala zelju da gledam, ali rekoh sebi, ajde, kad sam vec dosad gledala, a uostalom, Nathan mi je oduvek bio omiljeni lik, a on je i dalje tu... :heart:
Ocekivala sam totalnu katastrofu, a dobila sam samo delimicnu... Znaci bolje od ocekivanog, ali i dalje jako lose, kada se setim prve sezone i uporedim je sa ovom, nemaju uopste dodirnih tacaka i slicnosti...jedino Dan koji nikako da umre... :eek:
 

Back
Top