oNe TrEe HiLL

Kako me nerviraju kad prave ove pauze izmedju epizoda, zaboravim sta sam gledao.

Sto se tice onih prica o jos jednoj (negde procitah i dve) sezoni, ja se zaista nadam da ih nece biti. Eventualno da urade nakon ove sezone jos jednu epizodu ili dve i zavrse pre nego sto postane izlizano. Ovo je jedna od rethih serija koju sam bas jako voleo da pratim ali ako se oduzi nece biti zanimljivo. Peta sezona je bila super. Ova sad je losija i zato mislim da bi bilo najbolje da polako privode kraju ako nisu vec :)
 
Procitah na netu da ce izgleda biti kao sto se pricalo - Chad M. Murray i Hilarie Burton (Lucas i Peyton za ove koji ne znaju :D ) ne zele da snimaju jos jednu sezonu tako da ce serija da se nastavi bez njih (!?)

Meni licno to deluju glupo e sad sta ce na kraju biti...ko zna. Meni krivo sto nisu seriju zavrsili jos na kraju pete sezone posto se bojim da ako jos malo produze da ce serije poceti da smara.
 
Ja i dalje ne mogu da poverujem da su oni zaista realizovali to tj. da su snimili celu sezonu bez dva glavna lika. Ostali su manje-vise nebitne..***, Lucas je bio i narator i cela poenta serije bila je njegova zaljubljenost u Peyton i to oko njih dvoje. Tuga.
Krivo mi je sto je npr Sophia Bush pristala da ostane. Ae za ostale mucenike me ne cudi jer nemaju nikakve karijere van serije, ali od svih njih (ukljucujuci Peyton i Lucasa koji su bili pametni pa otisli) Sophia je najvise filmova snimila i najuspesnija je bila po pitanju velikog platna. Razocarala me sto je ostala.
 
Ja i dalje ne mogu da poverujem da su oni zaista realizovali to tj. da su snimili celu sezonu bez dva glavna lika. Ostali su manje-vise nebitne..***, Lucas je bio i narator i cela poenta serije bila je njegova zaljubljenost u Peyton i to oko njih dvoje. Tuga.
Krivo mi je sto je npr Sophia Bush pristala da ostane. Ae za ostale mucenike me ne cudi jer nemaju nikakve karijere van serije, ali od svih njih (ukljucujuci Peyton i Lucasa koji su bili pametni pa otisli) Sophia je najvise filmova snimila i najuspesnija je bila po pitanju velikog platna. Razocarala me sto je ostala.

Odlicna zapazanja!!! Nikada mi nece biti jasna potreba producenata da oduzuju seriju u nedogled. Umesto da se zavrsi kad imaju idealan zavrsetak i kada je medju 20 najgledanijih, oni je razvlace da bi je na kraju ukinuli zbog pada gledanosti.
:dontunderstand:
 

Back
Top