oNe TrEe HiLL

Vidim da nisam jedini fan ove serije!Ja je obozavam i odgledala sam sve epizode iz prve 3 sezone,a cetvrta se trenutno snima i prikazuje u USA,snimljeno je 13 epizoda!
Najbolji mi je Naitan,inace glumac se zove James Lafferty i nije '86 god vec je rodjen 25.7.1985 i sem OTH nije snimao nista znacajnije.
A u cetvrtoj sezoni se Naithan i Haley nece rastati,i nije on napravio saobracajku vec su se kola zaletela na njih dvoje!
Imate odlicne sajtove o OTH,ima i jedan hrvatski koji je ok.
A na YOUTUBE-u mozete naci delove raznih epizoda,pa i iz cetvrte sezone,samo ukucate naziv serije ili imena likova,sta vas zanima!
 
Chad Michael Murray je bio 5 meseci u braku sa Sophiom Bush (Bruk) i razveli su se, sada je on veren sa Kenzie Dalton (mislim da ona ima 18-19 godina, neka plavusa).
P.S. Inace, pratim seriju i obozavam je!
 
E, da vidite ovu Chadovu verenicu...
 

Prilozi

  • chadkenzie.jpg
    chadkenzie.jpg
    26,9 KB · Pregleda: 50
E!
Skinula sam jednu epizod 4.sezone,dakle,na njih nalecju kola,ali namerno.hejli je u bolnici,i Lukas,koji je dobio srchani udar ili neshto.Lukas je na "onom svetu" i srecje Kita i oni zajedno posmatraju ove shto su zivi i zdravi...nisam odgledala josh do kraja,recj icju vam ;)
 
Da,gledala sam deo te epizode...Lukas gleda kakav bi zivot bio...Videla si da nije Nejtan kriv za nesrecu,mada ima neke veze sa njom.
Inace za one koji ne znaju,od ponedeljka je novi termin za seriju na Fox-u,od 18:10h,tako bar pise u novinama!
A ko voli Chada Michael Murray-a,imate novi film sa njim-HOME OF THE BRAVE!
 
citala sam sadrzaj svih epizoda koje su do sad prikazane. a ako je nejtan ima nešto sa nesrećom zašto je ubio dantea kad je udario hejli kolima? u toj epizodi i lukas i hejli i beba ostaju živi. kad neko sazna kakve veze nejtan ima sa nesrećom, neka piše!!!!!!!!
 
Ne mogu da verujem, procitala sam u programu da OTH ima u 18:10 i ja lepo spavala i kada sam se probudila i pustila Fox ono nesto drugo. Koja ispala, a sutra ne mogu da gledam reprizu, idem u skolu. Ajde neko ko je gledao da mi preprica sta je bilo. Ubicu se, propustila sam bitnu epizodu. :(
 
Ne mogu da verujem, procitala sam u programu da OTH ima u 18:10 i ja lepo spavala i kada sam se probudila i pustila Fox ono nesto drugo. Koja ispala, a sutra ne mogu da gledam reprizu, idem u skolu. Ajde neko ko je gledao da mi preprica sta je bilo. Ubicu se, propustila sam bitnu epizodu. :(
 
Pa bila je super epizoda,i mene su iznenadili ovi sa fox-a,ali sam slusajno prebacila u 17h i vidim pocinje serija.
Najvaznije je da je Nejtan bio kod Lukasa u bolnici i pricao mu nesto misleci da je u komi,a Lukas se u tom momentu probudio.Skoro cela epizoda je bila u bolnici.Keren je ljuta na Kita jer je vozio pijan,Hejli i Nejtan su se posvadjali jer je priznao da joj je na pocetku prisao samo da bi povredio Lukasa,ali su se posle pomirili.Bruk je uz Lukasa,ali i Pejton,Deb je trazila od Dena razvod...
To ti je to,ukratko!
 

Back
Top