One su ravnopravne....ili ipak nisu...

Ravnopravne su sa nama?

  • Apsolutno da

    glasova: 12 66,7%
  • Ne, ipak su one od naseg rebra nastale

    glasova: 4 22,2%
  • Nisu, a voleo bih da jesu

    glasova: 2 11,1%
  • Jesu, ali bih vise voleo da nisu

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    18
  • Anketa je zatvorena .
Najgore je kad braniš žene a ispadneš šovinista...A neke žene su baš u tom fazonu...Za tebe to nisam primetio.One u muškarcu gledaju protivnika i kad im pružiš podršku za njihove stavove one te napadnu...O tempora o mores...Užasi savremenog sveta.

Znam.......
Ebes ga, ima nas raznih ....... trudim se da budem fer uvek, al priznajem, ima onih sa koje volim da bocnem, jer se primaju, (ovo sapucem, da me ne cuju :lol:)
 
Kao i prica o alimentaciji kao pravu deteta
Ko ih ne poznaje...

No, naravno, ima i divnih zena
Ja sam upoznao par divih produhovljenih žena koje su skapirale knjige koje su čitale i slike koje su gledale,a ne samo da se hvale kauntom i koje su realne feministkinje,znaju šta one mogu,i šta muškarci mogu te samim tim ne lete u nebesa i ne paraju nosom oblake...Uvek ću biti ponosan na njih.A za ove lažne,kmekave i ostalo...Izlaz je TAMO:arrow:
 
Ja sam upoznao par divih produhovljenih žena koje su skapirale knjige koje su čitale i slike koje su gledale,a ne samo da se hvale kauntom i koje su realne feministkinje,znaju šta one mogu,i šta muškarci mogu te samim tim ne lete u nebesa i ne paraju nosom oblake...Uvek ću biti ponosan na njih.A za ove lažne,kmekave i ostalo...Izlaz je TAMO:arrow:

Normalno
Kao sto vec rekoh, i sam volim jake zene. Sposobne zene.
Zenstvene zene
a ne grand parada *****- look zene, sa 2 grama mozga i silikonima(ne da se gadim silikona, ovo je bilo vise slikovito)
I takodje, nikada ne bih odabrao zenu koja nema svoj zivot, svoju karijeru, svoj novac, svoj krug prijatelja...
Takve udave
uvek nezadovoljne
grickaju nokte i pusu drinu bez filtera ;)
 
Normalno
Kao sto vec rekoh, i sam volim jake zene. Sposobne zene.
Zenstvene zene
a ne grand parada *****- look zene, sa 2 grama mozga i silikonima(ne da se gadim silikona, ovo je bilo vise slikovito)
I takodje, nikada ne bih odabrao zenu koja nema svoj zivot, svoju karijeru, svoj novac, svoj krug prijatelja...
Takve udave
uvek nezadovoljne
grickaju nokte i pusu drinu bez filtera ;)

.........imaju brkove i voze autobus :lol:

Pa gde ih strpa sa Grand paradom?
 
Muskarcine, hajde realno i iskreno...
Da li zene stvarno gledate kao sebi ravne?
Da li stvarno mislite da mogu da izadju koliko i vi, da mogu da se ponasaju prema drugim muskarcima kako vi prema drugim zenama, da njeni roditelji imaju apsolutno isti broj puta pravo da vas pozovu na veceru kao i tvoji…

Ili pak mislite da s uipak maaalkice ispod vas…intelektualno, sposobno, emotivno..

Please iskrene odgovore ;)

smatram ih ravnopravnim...kako emotivno, tako i intelektualno, po sposobnostima i sve...al kad počnu da serru o ravnopravnosti...
 
Znam.......
Ebes ga, ima nas raznih ....... trudim se da budem fer uvek, al priznajem, ima onih sa koje volim da bocnem, jer se primaju, (ovo sapucem, da me ne cuju :lol:)
Ja sam se šokirao kad sam video stavove nekih odavde o tim pitanjima...To nisu pitanja mistifikacije i kilometarskih postova u kojima se raspreda od Trojanskog rata do danas...To je ili ovo ili ono...:cool:
 

Back
Top