она је проклета ...

W.A.S.P.:
ео блонди

Е овако ... ако неку особу на коју сте бацили очи бије лош глас ... типа да је фуфица, триперуша и тако то, ил у случају контра полова да је лик неки који појебе и одјебе, да ли сте то спремни да опростите и колико сте спремни да трпите ???
pa nema oci,samo se pazi hmm...prehlade.kuzis ;)
 
W.A.S.P.:
ео блонди

Е овако ... ако неку особу на коју сте бацили очи бије лош глас ... типа да је фуфица, триперуша и тако то, ил у случају контра полова да је лик неки који појебе и одјебе, да ли сте то спремни да опростите и колико сте спремни да трпите ???

Poznato je da glupachice i fufice lak$e opra$taju mu$kim droljama i obratno. Nikako ne bih mogao da budem u vezi sa droljicom.. eventualno bih je samo kresnuo
 
W.A.S.P.:
ео блонди

Е овако ... ако неку особу на коју сте бацили очи бије лош глас ... типа да је фуфица, триперуша и тако то, ил у случају контра полова да је лик неки који појебе и одјебе, да ли сте то спремни да опростите и колико сте спремни да трпите ???
Sta ja imam nekome tu da oprastam?
Prihvatam covjeka ili ne... I sama donosim sud o njemu...
 
W.A.S.P.:
ео блонди

Е овако ... ако неку особу на коју сте бацили очи бије лош глас ... типа да је фуфица, триперуша и тако то, ил у случају контра полова да је лик неки који појебе и одјебе, да ли сте то спремни да опростите и колико сте спремни да трпите ???
..........tu moze da padne samo dobar sex ,ne volim da mi se po vezi vuku neki repovi ,i smehovi iza ledja ...........
 
Tsutomu:
Jedna takva mi je bila najbolja.Druge skoro da nisu mogle da se porede sa njom.
Bila (i ostala) pametna, znala šta hoće, interesantna u svakoj situaciji,znala da
me nasmeje, da učini da se osećam dobro, dobra u krevetu...I tako.
Imala i mana ali to što se pričalo o njoj bilo delimično istina,jest' bila
promiskuitetna ali ja nemam neki usađen sistem vrednosti koji mi govori
da je promisk. loša stvar...
P.S. Ne generalizujem da su fufice bolje-najbolje, već samo da je kod mene bio
takav slučaj.
P.P.S. Stvarno je bila naj lik, nije me prevarila niti ja nju, a mogu vam
reći da su mi drugari bili mnogo ljubomorni kad su je upoznali.
:shock:Post koji me je iznenadio iz razloga shto mnogi ovo ne bi priznali... Respect! :D

@ topic
Vazhno mi je ono shto osetim kad ga upoznam,utisak koji ostavi na mene,kako se odnosi prema meni,voli li me itd. a ne shta se pricha o njemu i kakav je bio pre mene... to ne mora nishta da znachi..mozhe,ali nije pravilo.. ;)
 
W.A.S.P.:
ео блонди

Е овако ... ако неку особу на коју сте бацили очи бије лош глас ... типа да је фуфица, триперуша и тако то, ил у случају контра полова да је лик неки који појебе и одјебе, да ли сте то спремни да опростите и колико сте спремни да трпите ???
e pa izgleda da se ne zna sta je gore...da se krese gde stigne ili da se posle noci provedene s njom nekom smuci pa je odjebe...Trebalo bi ipak to sve proveriti...mozda je bije taj glas upravo zbog onih koji je ne mogu imati pa provaljuju...mozda je zenska tako malo hiperaktivna, vesela i otkacena a ono odmah se misli na to da je laka...Treba da imas svoje misljenje o njoj...ne moze danas niko nikog da natera da bude ni sa onom koju bije glas da je savrsena....kako se osecas tako se i ponasaj...velicina je u tome da ne das da drugi upravlja tvojom glavom...ako me razumes...
 

Back
Top